Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (70. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.945
Cevap
86
Favori
344.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

FPS geforce experience(shadowplay)den açıktı ama ssde çıkmamış.

Ayrıca soldaki kısım biraz aşağıda çünkü GTA V'de bildirimler orada çıktığı için okuamıyordum o yüzden aşağı almıştım

Alıntıları Göster
    Tek yapacağın RAM yazan kısmın altına bir satır daha gelecek : )

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark matter

Tek yapacağın RAM yazan kısmın altına bir satır daha gelecek : )

Alıntıları Göster
    Senin takıntı tehlikeliymiş hocam

Birazdan o haliyle de bir ss atarım

Hem sağ üstte hem orada görünmesine gerek yok diye eklememiştim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Senin takıntı tehlikeliymiş hocam

Birazdan o haliyle de bir ss atarım

Hem sağ üstte hem orada görünmesine gerek yok diye eklememiştim.

Alıntıları Göster
    Diğerini kapa zaten.Gerek yok.Tüm verilere aynı kısımdan bakarsın : )

Öyle manyaklık var bende.Afterburner açık olacak ve tüm verileri ordan görecem : )

• AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    O öyle olsaydı Cod daha iyi oyun çıkartırdı senelerdir sıvıyor Cod serisi
  • Greqorian G kullanıcısına yanıt
    Evet sanki Rainbow Six de Q ya basıp kafayı eğmiş gibi tutuyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark matter

Diğerini kapa zaten.Gerek yok.Tüm verilere aynı kısımdan bakarsın : )

Öyle manyaklık var bende.Afterburner açık olacak ve tüm verileri ordan görecem : )

Alıntıları Göster
    Buyur taze taze

• 10GB boşa gitti :) söylenecek çok şey var da alpha diye bişey demiyorum,beta önemli bakalım orda ne olacak durum.
  • quote:

Buyur taze taze

Alıntıları Göster
    oyun düzelir mi hocam tam sürümde? bu optimize ve fps değerleri artar mı? BF1 PC'de nasıldı betadayken?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 15 Ağustos 2018; 15:5:17 >

• BF1' in en iyi hali betada ki haliydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

oyun düzelir mi hocam tam sürümde? bu optimize ve fps değerleri artar mı? BF1 PC'de nasıldı betadayken?

Alıntıları Göster
    BF1 betada yağ gibiydi zaten betası aldırdı herkese

Sonra bozdukça bozdular..

Ama her yeni oyunda aynı olacak değil düzelir diye umuyorum.

edit: ek olarak bir de betayı göreceğiz orada büyük ihtimalle iyileştirmeler ve farklı bir harita olacak. o zaman daha iyi karar verebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAAltuntas -- 15 Ağustos 2018; 15:12:16 >

• Bu millet hiçbir şeyi beğenmiyor BF1 de kapalı alfada da beğenmemişler oyunu. Şimdide BF1 efsaneydi diyip BF V e kötü diyorlar. Yahu beğenmediysen konuda işin ne sürekli yazıp duruyosun

https://forum.donanimhaber.com/battlefield-1-2016-ana-konu--114807244-93 kapalı alfa çıktığı zamanda BF1 kötülenmiş BF4 efsane vs. denilmiş. BF1 anakonuya gitsem orada da BF3 efsaneydi derler bitmez bu tipler...
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    1050Ti de 40fps ye düşüyor canım sıkıldı.

@HAAAltuntas:

Hocam konsoldaydım BF1 çıktığı dönemler PC'im yoktu ondan sordum. BF5 niye böyle problemli çıktı alla alla, o değil de silah tutuşuda yamuk harbiden. Sadece grafikler aşırı gelişmiş cam gibi görünüyor. BF4 oynuyorum High ayarlarda yağ gibi akıyor PC'de gerçekten büyük fark var. BF5'ide böyle oynarım dedim ama olmadı ya.

Şu açık betayı görelim tekrardan oynarım inşallah düzelir oyunu aldım 1 kere her türlü oynayacağız kaçarı yok.

İngilizcesi iyi olan arkadaşlar şu fps problemlerini DİCE adminlere söylesin discord dan gerçi bunlar geri dönüş alıyordur sürekli, bu alphaların amacı da bu zaten :) silah tutuşuda yamuk bunu hiç mi görmemişler.

• 3-4 Saat test ettim pek hoşuma gitmedi.Silahlar çok büyük arkadaş özellikle sniper silahı kar98k hiç hoşuma gitmedi gövdeye 55 vuruyor vede çok kullanışsız.Oyunda hızlıca doğma yok seni revlemesi için birilerini çağırmak zorundasın %80 kimse gelmiyor zaten kaldırmaya çok gereksiz isteyen onu kullansın istemeyen kullanmasın.Oyunda düşmanı spotlama tuş'u değişmiş mi ben mi bulamadım ? Q ya basıyorum başka birşey koyuyor yer'e silahlardan çıkan ses bi garip fiiiyu fiyuuuu diye değişik bir ses çıkıyor uçak sürmek hiç hoşuma gitmedi uçak çok hantal sağa sola döndürmek zor onu geçtim uçakta mermi sıkıntısı var halka gibi birşey yapmışlar onun içinden falan geçiyorsun anlamsızca.

• neymiş efenim i5 i olan bu oyunu oynayamazmış, gelmiş gene pc uzmanları. oyun betada şuan betada. adam ryzen 1080ti ile kasıyor diyor anlayın artık şuan optimizasyon yok.
  • ön sipariş verenler hangi betayı oynayabilecek yahu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nnoottrr

ön sipariş verenler hangi betayı oynayabilecek yahu?
    Herkese açık olacak Betayı erkenden oynamaya başlayacaklar. Ne kadar erken olacağı konusunda bir bilgi yok. Bu da Originden ön sipariş yapanlar için geçerli.

Diğer ön siparişlerde oyun çıkmadan bir iki gün önce kod verildiği için erken avantajlardan faydalanamıyoruz.

• ya iki farklı tweet koyuyorum ikisi de aynı görünüyor forum ne hale geldi

bunu sadece link olarak koyayım:https://twitter.com/MrProWestie/status/1029713748586586113

Gamescom için trailer olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAAltuntas -- 15 Ağustos 2018; 16:2:18 >

• Türkiye saati ile yarın saat 16:00'da yeni trailer geliyor.

• ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    8. nesil harici i5 ile 1060 üzeri bir kartla oynamayı dene bakalım.

Sonra ayrıntıları konuşuruz, i5 ile en fazla 24 kişilik haritalarda oynanır. O da en fazla 1060 la.
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.