Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (41. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.948
Cevap
86
Favori
345.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alpa olduğunu çok belli ediyor oyun, ingiliz uçağı nın taretin de bile alman makineli tüfeyi var, videolarda belli oluyor gerçi ama bir silah hariç hepsi alman silahı, özelleştirme vs bu aşamada yok, öldükten sonra yardım isteme animasyonu girmeden önce cesetler sapıtıyor, tankların ve diğer araçların ölçeklendirmesi çok çok iyi olmuş, işaretleme olayını değiştirdikleri çok iyi olmuş giydiğiniz giysiler sayesinde kendinizi belli etmeden pusuya yatabilirisiniz bu sayede oyuncuların abuk subuk özelleştirmeler yapmalarını engellerler umarum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

ucak videosunu seyrederken bi an bu oyun geldi aklima yok buluttan mermi almalar bu ne ya cok sacma bence eski bf4 bf3 u arar oldum sahsen bir dahada gorunuyoki eski gunumuzun savas atmosferi gelmiyecek saygilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Her silahta red dot olcakmı ?

Konsolda çekilen videolarda silah sekmiyor ama pcdeki videolarda sekme var, oyuna çıkana kadar silahlara daha çok recoil koyarlar.

• safsansar kullanıcısına yanıt
    Size katılıyorum, sanki yeni bir şeyler denenmiş gibi 4 ve 1 in üstüne işte 5 :) karışık duruyor ısınamadım yada uyduruyorum tam bilemedim, muhtemelen sonraki oyun daha da iyi olur gibi geliyor.
  • Sniperların etrafta koşuşup sağa sola sıktığı bir oyun olmaz inşallah. Reflelkse dayalı değilde. Bir hamle yapmadan önce düşünmemizi gerektiren. Bu gerekliliklerinde smilasyon kadar olmasada, askari ölçüde gerçekçiliğe dayandığı bir oyun istiyorum. Ama gerçekten 4'ten beri tam tersi bi gelişim gösteriyor. Bu şekilde devam ederse birileri oluşan boşluğu doldurur. E bizde keyfimize bakarız. Hangi şirketten geldiğinin önemi yok. İnsanların zevkinede diyecek bişey yok, kimseyi kırmaya gerek yok arkadaşlar.

• kmlknsr kullanıcısına yanıt
    Merlininkazanı'nda oyunu oynamışlar. Bf1 den çok bir fark olmadığını ve üstünde durdukları takım oyununun yine olmadığını söylüyorlar.

• Oyunda kadınların olmasına tepki gösterenlere DICE kabul edin ya da satın almayın bu kadar basit laga luga yapmayın demiş.

https://www.theverge.com/2018/6/12/17453728/ea-women-in-battlefield-v-backlash-response
  • Aylarıdr heyecanla bekliyordum.İzledim dinledim karar verdim oyun kötü arkadaşlar.Cidden kötü.Birkere oyunda hiçbirşekilde ww2 havası yok.. Nazi bayrakları koymamışlar siyasi sebeplerden.. Nazi bayrağı olmadan ww2 mi olur ? Karakterlerin ne askeri oldugu bile belli değil.. Tankları çıkar hangi zamanda geçtiğini anlamassın oyunun o kadar yani.. Hani şeyi arıyor insan şu fotografdaki savaş havasını arıyor..

anlatabildim mi yıkık dökük evler , duvarlarda propaganda posterleri , uzaktan almanca hoparlorden yapılan teslim olun konuşmaları daha sessiz bir ortam , binanın kenarından çıkmadan 2 kere düşüneceksin öyle zıplaya hoplaya ateş edip vs bu tarz oyunların zamanı geçiyor artık.Tamam battlefield 1 öyle idi ama sıktı işte insanları.. MEsela en basiti bir tankın namlusu o hızda döner mi ? Yahu tamam eğlenceli olsun ama birazda ciddi olsun oyun.O punk karakterler nedir öyle ? Sırtında samuray kılıcı falan abi geçin bu işleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Devian

Aylarıdr heyecanla bekliyordum.İzledim dinledim karar verdim oyun kötü arkadaşlar.Cidden kötü.Birkere oyunda hiçbirşekilde ww2 havası yok.. Nazi bayrakları koymamışlar siyasi sebeplerden.. Nazi bayrağı olmadan ww2 mi olur ? Karakterlerin ne askeri oldugu bile belli değil.. Tankları çıkar hangi zamanda geçtiğini anlamassın oyunun o kadar yani.. Hani şeyi arıyor insan şu fotografdaki savaş havasını arıyor..

anlatabildim mi yıkık dökük evler , duvarlarda propaganda posterleri , uzaktan almanca hoparlorden yapılan teslim olun konuşmaları daha sessiz bir ortam , binanın kenarından çıkmadan 2 kere düşüneceksin öyle zıplaya hoplaya ateş edip vs bu tarz oyunların zamanı geçiyor artık.Tamam battlefield 1 öyle idi ama sıktı işte insanları.. MEsela en basiti bir tankın namlusu o hızda döner mi ? Yahu tamam eğlenceli olsun ama birazda ciddi olsun oyun.O punk karakterler nedir öyle ? Sırtında samuray kılıcı falan abi geçin bu işleri.
    Yaşın benim gibi 30'ün üzerinde ise neslin ve oyun dünyasının eğlence anlayışının değiştiğini ne yazık ki kabul etmelisin. Aynı şeyleri COD2'ten beri yazan ve öyle olmasını ümit eden biriyim ama artık bitti.

Bahsetmiş olduğun tarzda gerçeğe yakın, o atmosferi yaşatan bir ikinci dünya savaşı geleceğini sanmıyorum artık çünkü yeni nesilin oyun anlayışı daha hızlı ve yapay.

• quote:

Orijinalden alıntı: Exnuc

Yaşın benim gibi 30'ün üzerinde ise neslin ve oyun dünyasının eğlence anlayışının değiştiğini ne yazık ki kabul etmelisin. Aynı şeyleri COD2'ten beri yazan ve öyle olmasını ümit eden biriyim ama artık bitti.

Bahsetmiş olduğun tarzda gerçeğe yakın, o atmosferi yaşatan bir ikinci dünya savaşı geleceğini sanmıyorum artık çünkü yeni nesilin oyun anlayışı daha hızlı ve yapay.

Alıntıları Göster
    sizlerde benim gibi medal of honor AA ,cod 1 ,cod 2 havası arıyorsunuz aynen ben de göremedim onu.

gösterilen kış haritasi çevresel olarak gerçekten hiç yansıtmıyor ww2 atmosferini.

• quote:

Orijinalden alıntı: regujohn

sizlerde benim gibi medal of honor AA ,cod 1 ,cod 2 havası arıyorsunuz aynen ben de göremedim onu.

gösterilen kış haritasi çevresel olarak gerçekten hiç yansıtmıyor ww2 atmosferini.

Alıntıları Göster
    Çevresel olarak zaten Avrupa bölgesi olmadığı için o atmosferi yaratması imkansız. Cod bu işin ilki olduğu ve o dönemde savaşın yoğun geçtiği Avrupa ülkelerini konu edindiği için kült bir yapı oluşturdu ve ne zaman ikinci dünya savaşı denilse hep kıyasımız bununla oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Exnuc

Alıntıları Göster
    Valla ben Escape From Tarkov oynuyorum 5 aydır bu zaman içinde battlefield 1'e 2 veya 3 kere girmişimdir artık sarmıyor.Yoo çıkar ya beklemek lazım mesela Hell Get Loose geliyor bu sene .. Bf5 oynayacagıma bunu oynarım. 50 vs 50 hemde mapler.

• günümüz zamanında takım oyunu arayıp hafif mil-sim olsun diyenler squad a baksın mutlaka.

@Devian

Hell Get Loose 2. battalion 1944 vakası çıkışı ile beraber 1-2 ay içinde kimse oynamayacaktır.
  • DICE sadece bu oyunuyla değil, uzun süredir kötü bf oyunları yapıyor, iki harita koy, iki makyaj yap, salla gitsin.

Squad olsun, Post Scriptum olsun, bundan çok çok daha iyi oyunlar, eskiden sabahlara kadar oynardık ama gelinen seviye son derece kötü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 15 Haziran 2018; 8:6:7 >
  • Göz var izan var Battlefield 1 in aynısını adamlar önümüze koymuş daha neyin tartışmasını yapıyoruz, ön sipariş verenler çok pişman olur.
  • Merhaba,

Uzun zamandır düşünüyordum hatta bu oyun için ps4 pro falan aldım da, öyle pişmanım ki yaptığım bu erken hareket için ders oldu, ben almayacağım almanızı da önermiyorum, göreceli bir şey kabak gibi her şey ortada uçakların hareketi bile aynı neredeyse, makyajlı kasa olmuş, harbiden beklentim büyüktü, hüsran oldu.
  • Devian kullanıcısına yanıt
    Tarkov ilk duyurulduğu dönemde takip ediyordum ama çok oyunculu sistemindeki senaryosu tırt çıktı.

Atmış olduğun linkte ki oyunda pek benim için tatmin edici durmuyor. :)

• Sistem gereksinimleri neden hala yayınlanmıyor anlamıyorum

• Exnuc kullanıcısına yanıt
    Modern olarak bf4 - anılar için bf1 en iyisi gibi duruyor, oyunlar gerçekten çok hızlı ve güncellenmiş daha yeni kasa hali olarak çıkıyor artık, harbiden yaşlanıyoruz yada bilemedim
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.