Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (282. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.945
Cevap
86
Favori
345.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, oyun pc için deluxe edition olarak en uygun nerden alınır ? bilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viky

Boyle sozde WW2 oyunu olan cop oyun gormedım
    No Man's Sky faciası görüyorum oyunda,onlarda ilk baş bomboş oyun çıkarıp sonradan deli gibi içerik ekleyerek toparlamaya çalışmışlardı.

Bunlarda aynısını yapıyor da kardeşim biz 30-40 TL'ye satılan erken erişim oyunu almadık ki.60 dolarlık oyun...Allahtan "origin access basic" aldık da pek tadımız kaçmadı,Titafal 2,Battlefront 2 gibi oyunların senaryosunu oynayabiliyoruz en azından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E19076E5A

COD Modern Warfare'i incelediniz mi beyler? çok sağlam görünüyor. kesinlikle casual fps değil. BF5'i kısa sürede mezara yollayabilir.

cod mw ile bf multiplayer türleri farklıydı cod multileri hafif tactic fps'e kayıyor bf topyekündü, eğer cod bu yeni gelecek olan 32v32 de bf5 krizini fırsata çevirirse arada kalan kitleyi kendi safına çeker.

bakıp görcez codun topyekün tecrübesi yok belki batırır

• Battlefield V Update 4.4 bugün yayınlanıyor

Max Rank 500.
    Provence and Lofoten Adaları.(map)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelen maplerden biride firestorm haritasi. Ee sonucta 10 mape esdegerdi. Parca parca getirirler kalan 9 tanesini.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar pubg hastası olduğum için ekran kartı hediyesiyle gelen bf5 orijin hesabımı hiç oyunu bile indirmeden satmak istiyorum.
    Yanlış hatırlamıyorsam ekran kartını şubat veya mart gibi almıştım, bf5 60 gb indirme verisi istediği için üşenip indirmemiştim bugün tesadüfen orijin programını görünce satmak geldi aklıma.
    İsteyen özelden ulaşabilir, istanbul kadıköyde oturuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MelanchoLy - Man -- 3 Eylül 2019; 11:22:55 >
  • 21.78 gb update geldi..
  • https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/cz1hiw/battlefield_v_update_44_available_today/

Update notları.

Genel olarak bizi ilgilendiren kısım ;

Performans ve crashler ile alakalı fix getirmişler. Sorun yaşayan arkadaşlar kontrol edebilirler.

Detaylı olarak çevirebilecek bir arkadaş var ise memnun oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayrton Senna da Silva -- 3 Eylül 2019; 12:21:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Battlefield V Update 4.4 bugün yayınlanıyor

Max Rank 500.
    Provence and Lofoten Adaları.(map)
    max rank 500 olayı hoşuma gitmişti. bir de şu metro tarzı olan haritayı bekliyorum.
  • Son güncellemeyi yaptıktan sonra oyunun ana ekranında mouse kitlenip kalan var mı? Sağa sola çekmeye çalışıyorum sürekli ortaya çekiyor mouse
  • Ayrton Senna da Silva kullanıcısına yanıt
    Hocam performans için demişler ama bana özel mi bilmiyorum updateden önce akan oyun minik minik droplar oluyor.

Bir de karakter kişiselleştirme ekranında karakterlerin yüzleri gözükmüyor.

• Güncellemeyle de değişen bir şey yok oyun bundan ileri gitmez yani oyun bitmiş bence, her güncellemeyle girip deneyeyim diyorum en fazla 1 saat dayanıyorum. Cod modern warfare yi bekliyorum çok iyi duruyor.
  • Hocam belli bir süre müsait olmadığım için deneyemiyorum bilmiyorum o yüzden.
  • Şu güncellemenin nerese 40gb acaba...

Bu arada reddit forumlarında oyunla çok pis dalga geçiliyor ha...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Şu güncellemenin nerese 40gb acaba...

Bu arada reddit forumlarında oyunla çok pis dalga geçiliyor ha...
    geçerler normal bfnin yüz karası resmen
  • SMG'lerin geri tepmesini düşürmüş, sniper tüfeklerin minimum hasarında artışa gitmişler. Harika gerçekten oyunun buna ihtiyacı vardı! Özel sunucuların önünü açıp, hardcore serverlar uzun süre önce gelmeliydi. Topluluk oyunu çoktan terk etti. DICE'ta bunun farkında, toparlayamayacağını biliyor. Çoktan bir diğer proje için kolları sıvamışlardır. Her sene oyun çıkarmaya çalıştıklarından doğru düzgün bir şey çıkamıyor ortaya. Modern Warfare aldık bekliyoruz artık...
  • yıllar sonra düzgün pc toplayıp bf aldık. o da serinin en kötü oyunu çıktı. şansa bak.
  • Oyunda pingler tavanda 45 pingle oynadigim oyun güncellemeden sonra 77 90 gidip gelmeye başladı. Optimizasyon desen rezalet güncelleme gelmeden önce bundan iyiydi. Adamlar bf1 dede bundada istifini hiç bozmadılar her seferinde çöp yapmaya çalışıyorlar.

• Pasific ile metro ne zaman geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne zaman pasifik ve doğu cephesi gelir de şu oyuna düzgün bir ayar çekerler o zaman oynarım. Ona kadar bf 1 devam.. Ha düzeltmeyeceklerse doğu cephesi falan hiç gelmez ise büyük yangın olur.
  • 
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.