Şimdi Ara

Battlefield Serisine Başlayacağım Fakat ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selam.Yıllardır Cod2 online oynarım (arada da modern warfare2 online) ama artık sıkıldım.Battlefield'in çok methini duyuyorum bu aralar merak sardım ve bf serisinin en son oyununu orjinal olarak alıp oynamak istiyorum.
    Ancak Bf serisinin en son oyunu hangisidir ? Bc2 mi ?Yoksa hangisi ?
    Oyunu nasıl almak lazım ? Kutulu mu? yoksa steam'den mi ?Yoksa key mi almak lazım ? Aralarında ne fark var ? Açıkcası pek bilgim yok.Yönlendirebilirseniz sevinirim.
    Bu arada oyunu yükledikten sonra en son dlc lerini ve yamalarını nereden indireceğim ? Nasıl olacak ? Hangisini indirmem lazım?

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

• en son çıkanı bc 2 . kutulu key vs farketmez hepsi aynı. eğer steam ve key alırsan zaten netten iindireceksin güncellemeleri kendi yapar kutulu alırsa oynu açtığında kendi yapar güncellemeleri. bu arada cod oyuncusu isen başta oyundan sıkılabilirsin ve sinir krizleri geçirebilirsin cod a göre adam vurmak daha zordur . ki önemli olan adam vurmakda değil oyunda takıma verdiğin her destek den puan kazanıyorsun . takım oynu yaparsa epey zevk alırsın oyundan adam vurmak için oynama yani
  • bende steamden çektim bc2yi. ilk defa oynucam. Bakalım nasıl birşeymiş :)
  • Emin olun pişman olmazsanız oyunda aksiyon hat safada tanklar helikopterler yıkılan binalar zevkten dört köşe
  • cod serisiyle geçirdiğiniz saatlere hayıflanacaksınız
  • Battlefield Bad Company 2
  • Yanıtlarınız için çok teşekkür ederim.
    Peki key almak, kutulu almak ya da steam'den almak farketmez diyorsunuz .. Kutulu aldığım ya da key aldığım taktirde yine steam serverlarında mı oynayacağım bu oyunu ?? Ya da nerede oynayabileceğim ? En iyi nerede oynanır ? Steam de mi ? Siz hangisini tavsiye edersiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Majesteleri_84

Yanıtlarınız için çok teşekkür ederim.
    Peki key almak, kutulu almak ya da steam'den almak farketmez diyorsunuz .. Kutulu aldığım ya da key aldığım taktirde yine steam serverlarında mı oynayacağım bu oyunu ?? Ya da nerede oynayabileceğim ? En iyi nerede oynanır ? Steam de mi ? Siz hangisini tavsiye edersiniz ?

ben burdan kuzenime aldımhttp://cdkeyshere.com/bad-company-2-cd-key.html 28 liraya denk gelmişti şimdi dolar nekadardır nekadara denk gelir bilemem.

buarada bende senelerce cod2 ve mw 1 oynadım multiplayer. bad company 2 ye betasıyla başladım cidden çok zorlandım özellikle oynanış olarak. fakat 3-5 gün içersinde oyuna küfür ede ede alıştım ve şuan tek vazgeçilmez oyunum. ilk çıktığı günden bu yana oynuyorum ve artık cod serisi'ni korsan dahi indirmiyorum offline ve multiplayer olarak dahi oynamıyorum sarmıyor artık bad company 2 ile çıtam yükseldi resmen. oyun simulasyona daha yatkın kill amaçlı oynarsan zevk alamazsın ztn öyle çok kill yapabileceğin "taşvan kaç tazı tut" tipi bir oyun da değil. mesela ben assault oyuyorum sadece, takımın cephanesi benden sorulur =D ek olarak tracer dart'ımla düşman tank ve helikopterlerini işaretleyip bazukası olan engineer'lere yardımcı oluyorum, 4x scope dürbünüyle uzaktan düşmanları spotluyorum. genelde classım gereği ön cephede olmam gerekirken ben daha geriden oynuyorum oyunu. kesinlikle tavsiye ederim
  • Bende cd key tavsiye ederim ea download manager ile indirip oynayabilirsin. İlk başlarda zorlanıcaksın ama alıştıktan ve yeni silahlar ile özellikleri açıldıktan sonra bir daha CoD oynamayı istemeyeceksin, o kadar daha gerçekçi ve güzel bir oyun BC 2.

@ stabwound

Bende assault oynadığımda elimden geldiğince bulunduğum kısımda cephane dağıtıyorum etrafa, yanlız enteresan herkez buna dikkat etmiyor bazen engineer olduğumda ammo diye konsola yazmaya mecbur kaldığım oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 11 Mart 2011; 16:45:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoNZaREs

Bende cd key tavsiye ederim ea download manager ile indirip oynayabilirsin. İlk başlarda zorlanıcaksın ama alıştıktan ve yeni silahlar ile özellikleri açıldıktan sonra bir daha CoD oynamayı istemeyeceksin, o kadar daha gerçekçi ve güzel bir oyun BC 2.

@ stabwound

Bende assault oynadığımda elimden geldiğince bulunduğum kısımda cephane dağıtıyorum etrafa, yanlız enteresan herkez buna dikkat etmiyor bazen engineer olduğumda ammo diye konsola yazmaya mecbur kaldığım oluyor.

işte öyle insanlar olunca bende soğuyorum. madem assault almışsın görevini yerine getir. oyunda engineer'ler için cephane çok önemli özellikle heavy metal'de allahın 1 kulu bile assault oynamıyor. hep engineer ve recon. tamam engineer o haritada çok önemli bir konuma sahip düşman tank ve helilerini durdurabilecek başka bir class yok engineer gibi. ama 4 tane olan bazuka mermileri bitince mal gibi kalıyorlar onları desteklemek gerekiyor cephane konusunda tüm takıma ben koşturuyordum dağlara çıkıp bi yandan recon'ları besliyordum =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Majesteleri_84

Yanıtlarınız için çok teşekkür ederim.

Hepsi aynı server
  • uykusuz gecelere hazırsan kutulu al
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.