Şimdi Ara

BATTLEFIELD 4 Türk Oyuncuların Battlelog Nickleri (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
290
Cevap
1
Favori
20.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • badmustang06 gençler...
  • egecan35 Ekleyin. Fifa 14- Battlefield 4 oynarım. Bt4 de yeniyim.
  • Masonalex16
  • RalfKing27
  • Selam Beyler;

Nick : Temphail

Eklerseniz Sevinirim.
  • zargana38
  • Koios13.Eklerseniz sevirim.
  • ofRevenge

Yeni aldım oyunu daha.Acemiyim
  • biozalp, her yerde ayni :D, ama serverda genelde operation locker var, biraz farkli yerler olsun, en sevmedigim harita, bi kere arada railmund'mu harita var ya onu gordum, ekleyin beni de
  • Arkadaşlar oyunu çok sık oynuyorum.

Battlelog adım: ClemeNtha35, ekleyen olursa beraber oynayabiliriz.
  • Güncellendi
  • b0h3m
  • Ya arkadaşlar yüksek ticketli no explosive locker oynuyorum genellikle aşırı derece de noob var. Oyunun sıkıştığı bölümde c kısmında kapıların orda savaşıyor ya herkes. Bakıyorum kimse girmiyo dalıyorum hiç acımadan bi bakmışım 2-3 kişi var 1 ini alıyorum diğeri beni öldürüyo yazıyorum chatten 2-3 kişiler girin diye yok bizim tarafta 7-8 tane dangalak boşa sıkıp duruyor. Çok canımı sıkmaya başladı bu olay.

Yada d bizde c için savaşıyo millet birileryle beraber sıvışıp b yi aldık. C ye doğru koşmaya başladım bi baktım arkamdan kimse yok herkes a ya gidiyor. Abi manyak mısınız c ye hep birlikte girsek sıkıştırsak öldürecez adamları ama yok bu kadar manyaklık olur. Lütfen ekleyin beni de beraber bi organize olup güzel oyunlar atalım denk geldikçe

Nick: Emre9110

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre9110 -- 31 Aralık 2013; 6:08:22 >
  • 385. sıraya yazı ver abim ''lanet olası federaller'' :)) (anladı sen onu )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tharkaho -- 1 Ocak 2014; 10:27:53 >
  • 60 a kadar ekledim listeyi yarında 120 ye kadar sonrada 180 deriz güzel lockerler kasarız inş :)
  • safademirel_TR ekleyebilirsiniz
  • AtaDaBoss eklersen sevinirim :)
  • Sakuleta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ismetx
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.