Şimdi Ara

Battlefield 4 Sık Sorulan Sorular ve Problemler [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
10
Favori
33.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar dün yaptıgım güncellemeye kadar cok guzel sorunsuz sayılabilecek sekilde oynadığım BF4 oyunun once multiplayerde bazı sesleri (silah patlama sesi gibi) çıkmaz oldu. Yabancı sitelerde ve tr de bu sorunla karşılaşanları okudum ama tam çözümü bulamadım. Ekran kartın asus7870 bari en son atı catalyct'i kurayım dedim belki düzelir diye korka korka, şimdi ise oyuna bağlandıktan sonra tam girecekten haritayı gördükten hemen sonra siyah ekran ardından mavi ekran ile karşılaştım. Yani bu niye boyle olduki şimdi hersey daha kötüye gitti :) çözümünü bilen varsa lütfen paylaşsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyhat

Arkadaslar dün yaptıgım güncellemeye kadar cok guzel sorunsuz sayılabilecek sekilde oynadığım BF4 oyunun once multiplayerde bazı sesleri (silah patlama sesi gibi) çıkmaz oldu. Yabancı sitelerde ve tr de bu sorunla karşılaşanları okudum ama tam çözümü bulamadım. Ekran kartın asus7870 bari en son atı catalyct'i kurayım dedim belki düzelir diye korka korka, şimdi ise oyuna bağlandıktan sonra tam girecekten haritayı gördükten hemen sonra siyah ekran ardından mavi ekran ile karşılaştım. Yani bu niye boyle olduki şimdi hersey daha kötüye gitti :) çözümünü bilen varsa lütfen paylaşsın.

Bendede aynı ekran kartı var şuana kadar sadece 1 kez beni oyundan attı onun dışında yeni güncellemede hiç hata ile karşılaşmadım oyun gayet stabil

• quote:

Orijinalden alıntı: Vinewood

quote:

Orijinalden alıntı: seyhat

Arkadaslar dün yaptıgım güncellemeye kadar cok guzel sorunsuz sayılabilecek sekilde oynadığım BF4 oyunun once multiplayerde bazı sesleri (silah patlama sesi gibi) çıkmaz oldu. Yabancı sitelerde ve tr de bu sorunla karşılaşanları okudum ama tam çözümü bulamadım. Ekran kartın asus7870 bari en son atı catalyct'i kurayım dedim belki düzelir diye korka korka, şimdi ise oyuna bağlandıktan sonra tam girecekten haritayı gördükten hemen sonra siyah ekran ardından mavi ekran ile karşılaştım. Yani bu niye boyle olduki şimdi hersey daha kötüye gitti :) çözümünü bilen varsa lütfen paylaşsın.

Bendede aynı ekran kartı var şuana kadar sadece 1 kez beni oyundan attı onun dışında yeni güncellemede hiç hata ile karşılaşmadım oyun gayet stabil

neden bennn :(

• arkadaşlar multideyken

şu hatayı verip atıyor

ERROR
    Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'Falcon7890' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe initialization failed

sebebini bilen var mı?
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    Punkbuster güncellemen sorununu çözecektir
  • Helal olsun, eline, klavyene sağlık. Çok faydalı bir konu yeni başlayanlar için ve bazı noktalarda soru işaretleri olanlar için.
  • marshall_fb kullanıcısına yanıt
    Rica ederim
  • Arkadaşlar merhaba.konu güzel olmuş,ellerinize sağlık.İnternetten BF4 Limited Edition aldım.öncedende korsan sürüm bf4 reloaaded yüklüydü.Origin Downloader direk üstüne 1.34 gb indirdi + 4.5 gb China Rising kurdu.Yazılanlar gibi denedim olmadı öyle bir klasör yok.Oyun çalışmayı durdurdu diyor.Yardımcı olursanız sevinirim.
  • CaptainRicee kullanıcısına yanıt
    Oyunu download ediyorsa elbet bi klasör vardır ayarlardan nereye indirdiğine bak.
  • Teşekkür ederim ancak öyle bir klasör mevcut değil aynı klasöre indirme yapıyor.Repair install yaptım oyuna giriyor ama sing player rahatça oynuyordum crackli oyunu şimdi multiplayerda low da bile kasıyor.masaüstüne de yükledim oyunu repair de yaptım ama açılmıyor klasör yolu falan bilen varsa yazabilir mi pc derinliklerinde aramadığım klasör kalmadı.
  • CaptainRicee kullanıcısına yanıt
    Originde sol üstte origine tıkla application settings de advanced a gel orda yazar nereye yüklediği
  • Merhaba arkadaşlar Ocak ayında Battlefield Premium aldım oyunun kendisi sanmıştım bu konuyu ozaman görmemiştim pekte araştirmadim direk gittim aldim kutu üzerinde Download Serial Code Only yaziyordu indirmek için gerekli olan serial diye anladim ne yazıkki sadece premium'muş :) neyse sonradan gidip oyunun kendisi için gerekli olan Key'i de satın aldım. Sormak istediğim konu şu: Bu premium hesaplar ek paketler çıkmadan 2 hafta önce ücretsiz olarak ek paketlere sahip oluyorlarmış yanlış anlamadıysam eğer böyle bişey varmış Chine Rising paketi 2013-12-03 tarihinde çıkmış premium takviminde gördüğüm o ben 2014 de premium aldığım için paket bende yok o paketi ücretsiz olarak edinebilirmiyim onu sormak istiyorum ? Eğer edinebilirsem nasıl bilgisi olan biri yarcımdı olursa çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
  • Oyunu dün satın aldım defalarca kez girmeye denedim olmadi , originden play dedigimde internet sitesini açıyo , profilim gözüküyo play diyorm altta join vs yaziyo öyle bekliyo açılmıyo , campaing tıklıyorm play diyorm intilazzing tarzı bişeyler yazıyor.. sistemim gayet iyi
    i7 işlemci , asus gtx 680 ekran kartı , 12 gb ram güzel bi anakartımda var oyunu kaldırmaması imkansız herhangi bir hatada vermiyo , punkpusher programını indirip oyunu güncelledimde ama bir türlü oyuna giremedim yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim..
    Paylaş
  • SupposE V kullanıcısına yanıt
    Bir şey edinmeyeceksin premium hesap tüm ek paketleri kapsar china risingin zaten var o yüzden sıkma canını geçmişte verilen premium hediyeleri de gün içinde bi anda gelicek yani hiç bir şey kaçırmadın.
  • Dynamix07 kullanıcısına yanıt
    hangi tarayıcıyı kullanıyorsun ve kullandığın tarayıcı için gerekli olan eklentiyi kurdun mu
  • Chrome kullaniyorm eklentiyi kurdum ama uzantılar kısmında gözükmüyo galiba.. Mozillaylada denedim biraz önce yine aynı.. Play diyorm join diyorm multiplayerda campaingde acilmiyo altta intilazing diyo öyle yarim saat bi saat dvm ediyo.. herhangi bi hata vermiyo.. Oyunu henüz hiç açamadim..
  • Ama ben china rising haritalarına giremiyorum girerken hata veriyo origini açmami istiyo ''BATTLEFIELD 4 - CHINA RISING YOU NEED TO DOWNLOAD AND INSTALL THIS EXPANSION.'' yaziyor Seçeneklerdede Open Origin ve Rerty mevcut bu china rising haritalarina giriş yapamiyorum yani o yüzden sordum.
  • Hocam bende açamadim henüz oyunu.. : S

Join veya play dediğimde şu yaziyla karşılaşıyorum

Battlelog could not find an active game. Please make sure you are connected to the same local network or try the troubleshooting guide

Güvenlik duvarım ve virüs programımda kapali : S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dynamix07 -- 17 Şubat 2014; 2:04:38 >
  • Ben bişey sorucam bu hatada bana china rising'i indirip kurmamı istiyo ben bunu internetten torrent'den indirsem yüklesem bf4'ün içine repair yapsam china rising map'lerine giriş yapabilirmiyim ozaman kafama takıldı da . Oyunu torrent'den daha önce indirmiştim yükledim originin içine attim yani öyle çaliştirdim şimdi de china rising'i öyle yapsam olurmu acaba ?
  • SupposE V kullanıcısına yanıt
    Oyuna originden sağ tıkla , view game details de alttan china rising i indir veya repair yap
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.