Şimdi Ara

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
20.138
Cevap
100
Favori
438.774
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> FPS >> BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU)
Giriş
    3253 Mesaj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: Deagleturk

Ceyhun doymadın mı yaa smaw ın 50 bin çeşit kill ını aldın. Bi amuda kalkarak heli vurmadığın kaldı. O da bf5 te yapılabilcekmiş. Az sabret

|
    |
    cyhnnnnnn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Deagleturk

quote:

Orijinalden alıntı: achromatic

Locker Sdm

Masallah hücreden ciktigini göremedik

Her şey aniden gelişti girince çıkamadım, Karanlık baş ağrısını alıyor iyi geldi

Bazılarıda akbaba gibi pusuda bekliyormuş.... yoruma yorum katmak için...
    |
    |

• Yüzbaşı
    906 Mesaj

abi al yolcu tarafına çevir heliyi ters alsın smaw kill aha sana amuda kalkarak heli vurma
    |
    |
    kabune kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2097 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kabune

Ceyhun doymadın mı yaa smaw ın 50 bin çeşit kill ını aldın. Bi amuda kalkarak heli vurmadığın kaldı. O da bf5 te yapılabilcekmiş. Az sabret

😃😃😃

|
    |

Premium almış bulunduk hocam :) aslına bakarsanız ben sadece mapler için almadım ekstra silah ve paketler için aldım xb1 da normal bf4 dü hep içimde kalmış demekki

Bu arada ps4 de türk serverlar var mı arkadaşlar bilgilendirirseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkTengri -- 15 Nisan 2016; 9:57:37 >
    |
    |
    HasMachate kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN : TurkTengri
  • Yüzbaşı
    833 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TurkTengri

Premium almış bulunduk hocam :) aslına bakarsanız ben sadece mapler için almadım ekstra silah ve paketler için aldım xb1 da normal bf4 dü hep içimde kalmış demekki

Bu arada ps4 de türk serverlar var mı arkadaşlar bilgilendirirseniz sevinirim

Server olarak Türklere çok rastlamadım hocam. Ama doluluk anlamında soruyorsanız, tüm mapler full dolu

|
    |

M. K. ATATÜRK

PSN: KurtPence
  • Yarbay
    3253 Mesaj

valla almıyorum artık helime. Baksana bi tamir aleti bile yok. Mayın smaw heryerine patlayıcı almış. Bıraksan normal silah yerinede smaw seçicek. Bombacı mülayim @cyhnnnnnn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kabune -- 15 Nisan 2016; 14:09:22 >
    |
    |
    Bahsedilenler: tony redgrave , cyhnnnnnn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Herkese selamlar, oyun içerisinde touch pad e bastığımda sürekli battleloga bağlantı hatası veriyor arkadaşların oyuna girmek için pc den girip bağlanıyorum, bu hatayı başka alan ya da çözümü bilen var mı?
    quote:

Orijinalden alıntı: underdog

Herkese selamlar, oyun içerisinde touch pad e bastığımda sürekli battleloga bağlantı hatası veriyor arkadaşların oyuna girmek için pc den girip bağlanıyorum, bu hatayı başka alan ya da çözümü bilen var mı?

Çoğu zaman başıma gelen bir durum, bende telefondaki app den bağlanıyorum hata verdiğinde bazen hem menü hem app hatası oluyor o zaman da oyunu kapatıp açıyorum. Yine çözülmez ise modeme reset atabilirsin,

Not: Belki daha kolay bir yöntemi vardır bilen arkadaşlar yardımcı olabilir...
    |
    |

Bendede sürekli oluyor bulabildiğim tek çözüm oyunu kapatıp yeniden açmak

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2448 Mesaj
    Titanfall 2 yi ucundan gösterdiler, sanirim sira battlefield 5'e geldi arkadaslar 1 aya kalmaz bir teaser görürüz... ins...

Titanfall 2 yi ucundan gösterdiler, sanirim sira battlefield 5'e geldi arkadaslar 1 aya kalmaz bir teaser görürüz... ins...

titanfalla baktım hiç sevdiğim bir tarz değil ama online kalitesinin çok iyi olduğunu duydum yapan ekibide çok metediyolar merak ettim o yüzden. Bf5 ide bekliyoruz merakla
    quote:

quote:

titanfalla baktım hiç sevdiğim bir tarz değil ama online kalitesinin çok iyi olduğunu duydum yapan ekibide çok metediyolar merak ettim o yüzden. Bf5 ide bekliyoruz merakla

Kesinlikle cok guzel bir oyun sadece oyun motoru cok eski oldugu icin gözleri yorabiliyordu birde sagda solda botlar var npc mi oyuncumu vurdugunu anlamiyorsun.Yeni oyun frosbite oldugu icin pek zorluk cekmiycez gibi
    |
    |

• Teğmen
    159 Mesaj
    Arkadaşlar bu hafta sonu 4xp etkinliği sayesinde 120 levele kadar geldim bir sürü silah açtım baya da iyi oynuyorum yok mu şöyle birlikte girmek isteyen arkadaş çevresi olupta bu oyun için benide aralarına almak isteyen :D Headset filan var konuşarak oynamak daha güzel ve eğlenceli olur. Msj atın lütfen yalnız oynamaktan bıktım.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnny Depp -- 17 Nisan 2016; 19:00:01 >
    |
    |
    Deli edecek bu oyun beni Böyle saçmalık olmaz

quote:

Deli edecek bu oyun beni Böyle saçmalık olmaz

Bu aralar cidden bi sorun var hocam geçen gün herzaman 80-100 ping arası oynadığım bir siege of shanghai serverı vardı girdim oyuna asansör ile gökdelene çıkıyodum asansör açılınca çatıda arkası dönük adama bütün şarjörü boşalttım 1 hit bile vermedi sonra adam dönüp beni vurdu 😡

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >

• Yarbay
    3176 Mesaj
    Bu aralar böyle şeyler çok olmaya başladı, oyun içinde bile bir hızlanıyor bir ağırlaşıyor, 5 mermide ölen adam 15 mermide zor ölüyor falan anlamadım gitti

@erayyo
    |
    |
Bey Azura
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.