Şimdi Ara

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU) (909. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.123
Cevap
86
Favori
449.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 907908909910911
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: *DeviantART

Aynen bana şahsen operation locker yetiyor.

Aynen en cok ondan zevk aliyom

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mrb arkadaslar benim bir sorum olackti ps3 bt 4 oynuyorum daha doru oynamaya calistim ama neden se oyuna basladim zaman biyere kadar calisiyor oyuna giymeyip option ses goruntu bakiyorsam oyundan atmiyor ama oyuna basladim zaman 1 dk en fazla sonra cikariyor beni oyundan lutfen biri yardimci olabilirmi

• emrah906 E kullanıcısına yanıt
    Öncelikle disc kullanıyorsanız çizik vb var mı kontrol edin.Sorunu tam anlayamadım oyun sizi komple atıyor mu yoksa haritaya çok geç mi giriyorsunuz.
  • Beyler bu kazandığımız Dog Tag ler bir işe yarıyor mu? Ultimate assault dog tag açılmak üzere birazdan ve zahmetlide. Bana faydası var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matador_mirkhan

Beyler bu kazandığımız Dog Tag ler bir işe yarıyor mu? Ultimate assault dog tag açılmak üzere birazdan ve zahmetlide. Bana faydası var mı?

Hayır hocam sadece görüntü olarak başka birşeyi yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • underdog kullanıcısına yanıt
    Premium u satın aldığın hesap iskorpittt se eğer kd sıfırlamada silahlar gitmiyor. Sadece kd spm değerleri sıfırlaniyor. Bilgin olsun. Battlelogtan yapaağım sıfırlama sonrası yaklaşık bi 10 maç sonra sıfırlanmış oluyor.

• Bf5 le ilgili bir söylenti daha

http://tr.ign.com/m/battlefield-5/97316/news/battlefield-5in-alpha-ekran-goruntuleri-sizdi

Bu söylentiyi önceki 1. Dunya savasi soylentisine göre daha çok sevdim

• quote:

Orijinalden alıntı: kabune

Premium u satın aldığın hesap iskorpittt se eğer kd sıfırlamada silahlar gitmiyor. Sadece kd spm değerleri sıfırlaniyor. Bilgin olsun. Battlelogtan yapaağım sıfırlama sonrası yaklaşık bi 10 maç sonra sıfırlanmış oluyor.

sıfırlama var eskiden denemiştim ama sadece bana görünüyor listede general kısmında yine eski kd duruyor saçma bişey yapmışlar.
    Bi göreyim istedim monitörle 1,5 dan 2 ye çıkacak kd yi ama neyse fazla sıkıştırmayayım.
    İlerde monitör alırsam ve hakikaten çıkartıyorsa yine burdan yanıldığımı söylerim ama o kadar büyük etkisinin olacağını tahmin etmiyorum ben. Mutlaka faydalıdır ancak 0,5 kd yükselmesi çok ciddi bir artış be ya

• quote:

Bi göreyim istedim monitörle 1,5 dan 2 ye çıkacak kd yi ama neyse fazla sıkıştırmayayım.
    İlerde monitör alırsam ve hakikaten çıkartıyorsa yine burdan yanıldığımı söylerim ama o kadar büyük etkisinin olacağını tahmin etmiyorum ben. Mutlaka faydalıdır ancak 0,5 kd yükselmesi çok ciddi bir artış be ya

Belki 140 lvl olunca yeniden heyecan olsun diye hesap açarım o zaman bakarız :D ama 2 yi geçerim diye düşünüyorum.(monitörden önce birtane hesap açmıştım 11-12 lvl oldu ama devam etmedim orda 2.36 ydi ama aim assist açıktı birde yeni başlayanlar falan vardı) Sen zaten çok iyi oyuncusun belki sana etki etmeyebilir kesin ifadeler kullanmayayım ama bana baya etki etti. Tepki süresini hakimiyeti falan geçtim benim için en önemli konu göz yorulması ortadan kalktı. Ama yinede monitöre geçince dünya varmış diyeceksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi underdog -- 7 Nisan 2016; 15:20:17 >
  • Göz yormasına katılıyorum faydası olacağına da eminim fakat konsol (pc tamamen farklı client bazında 144 hz -yenileme hızı 6.9 ms- ye kadar çıkabiliyorlar çünkü) için bu kadar büyük online fpslerde 1-2 ms tepki süreli monitörlerin bir faydası olacağını düşünmüyorum tepki süresi alanında bence tamamen placebo etkisi.Oyun sabit 30 fps (saniyede 30 simulasyon/kare,bir sonraki görüntünün ekranda çıkma süresi 33.33 ms) veya 60 fps (saniyede 60 simulasyon,bir sonraki görüntünün ekranda çıkma süresi 16.66 ms)de çalıştığı için bu kadar düşük tepki süreli monitörün matematikte bir faydası yok.

*1 saniye=1000 ms

Tamamen boşda konuşuyor olabilirim oynayanlar fark var diyorsa arada büyük sözü dinlemek gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tony redgrave -- 7 Nisan 2016; 20:50:18 >
  • quote:

Ben buyuk ekran dan kucuk ekrana.gectiydim iyi oynarim diye ama degisen bisey yok sorun bende kd 4 ten yukari cikmiyor mehmetcim

Hayirli kandiller bu arada

• quote:

Orijinalden alıntı: tony redgrave

Göz yormasına katılıyorum faydası olacağına da eminim fakat konsol (pc tamamen farklı client bazında 144 hz -yenileme hızı 6.9 ms- ye kadar çıkabiliyorlar çünkü) için bu kadar büyük online fpslerde 1-2 ms tepki süreli monitörlerin bir faydası olacağını düşünmüyorum tepki süresi alanında bence tamamen placebo etkisi.Oyun sabit 30 fps (saniyede 30 simulasyon/kare,bir sonraki görüntünün ekranda çıkma süresi 33.33 ms) veya 60 fps (saniyede 60 simulasyon,bir sonraki görüntünün ekranda çıkma süresi 16.66 ms)de çalıştığı için bu kadar düşük tepki süreli monitörün matematikte bir faydası yok.

*1 saniye=1000 ms

Tamamen boşda konuşuyor olabilirim oynayanlar fark var diyorsa arada büyük sözü dinlemek gerek.

maşallah hayran kaldım anlatımına tepki süresi bakımından dediğin gibi belki çok fark olmayabilir ama büyük tv de sağa sola dönüşlerde ghosting oluyordu birde ekrana hakim olamıyorsun falan ama dediğim gibi en önemli şey göz yormaması, valla kişiden kişiye değişir diyelim bana faydası oldu şunuda söylim monitörden monitöre de fark ediyor çünkü daha önce dediğim gibi arkadaşın monitörü aldığımda çok kararsız kalmıştım alıp almama konusunda hiç bir etkisini hissedememiştim sadece gözlerim yorulmamıştı bende bu sebeple almıştım.

Birde şu var senin bahsettiğin değerler serverdan gelen değerler birde bu değerleri tvnin alıp yansıtma süresi var tv bunun üzerine ek olarak 40ms sonra yansıtıyorsa monitör 1ms oluyor yani benim anladığım bu

Bu arada herkese hayırlı kandiller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi underdog -- 7 Nisan 2016; 23:45:38 >

• 4 kd senin gibi bir master chef e az ama fazla kasmîyorsundur ondan tahminim.

Sizlerede hayırlı kandiller

• quote:

Orijinalden alıntı: HasMachate

quote:

Ben buyuk ekran dan kucuk ekrana.gectiydim iyi oynarim diye ama degisen bisey yok sorun bende kd 4 ten yukari cikmiyor mehmetcim

Hayirli kandiller bu arada

bende senin kd 6-7 vardır diye tahmin ediyordum hayal kırıklığına uğradım
  • Kasmiyorum

• Oyun esnasında oyundaki oyuncu sayısı, K/D durumu vb. gibi istatistiklere nasıl ulaşabiliyoruz. PS3'te oynuyorum oyunu ve ilginç bir şekilde basmadığım tuş kalmamasına rağmen bir türlü bulamadım istatistikler bölümünü. Sadece oyun bittikten sonra istatistik tablosu ekrana yansıyor.

+

Arayıp da bulamadığım diğer konu ise harita seçimi. Sürekli random haritalarda oynamak zorunda kalıyorum. Harita seçemiyor muyuz?

*Acemice sorular için kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alfren -- 8 Nisan 2016; 13:05:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alfren

Oyun esnasında oyundaki oyuncu sayısı, K/D durumu vb. gibi istatistiklere nasıl ulaşabiliyoruz. PS3'te oynuyorum oyunu ve ilginç bir şekilde basmadığım tuş kalmamasına rağmen bir türlü bulamadım istatistikler bölümünü. Sadece oyun bittikten sonra istatistik tablosu ekrana yansıyor.

+

Arayıp da bulamadığım diğer konu ise harita seçimi. Sürekli random haritalarda oynamak zorunda kalıyorum. Harita seçemiyor muyuz?

*Acemice sorular için kusura bakmayın.

istatistiklere battlelog dan bakabilirsin. Harita seçimi konusunda da oyunda server browserda arama bölümünden filtreleme yapabilirsin.
    Şu battlelog sistemi hakikaten muazzam. Belki daha da detaylı olabilirde ama yeterincede detaylı. Cod bo3 oynuyorum şimdi ama onda böyle bir sistem bulamadım. Sende cod oynamıştın galiba. Var mı battlog tarzı onda da?

• quote:

Şu battlelog sistemi hakikaten muazzam. Belki daha da detaylı olabilirde ama yeterincede detaylı. Cod bo3 oynuyorum şimdi ama onda böyle bir sistem bulamadım. Sende cod oynamıştın galiba. Var mı battlog tarzı onda da?

Yok abi ben codu ilk çıktığı zamanlar senaryosunu oynayıp siliyordum. Son çıkan versiyonlarından sonra onuda bıraktım ps4 de daha hiç oynamadım öyle bir sistem var mı hiç bilmiyorum. Battlelog sistemi gerçekten çok güzel birde silah bölümüne kd ekleseler güzel olucak.
  • 
Sayfa: önceki 907908909910911
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.