Şimdi Ara

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU) (910. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.124
Cevap
86
Favori
449.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 908909910911912
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bf3 un istatistikleri guzeldi 100 oldugun da o yildizlar guzeldi silahlarin servis starlari guzeldi 4 cok yavan 140 olmussun hic bir havasi yok insallah 5 daha iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: underdog

quote:

Orijinalden alıntı: Alfren

Oyun esnasında oyundaki oyuncu sayısı, K/D durumu vb. gibi istatistiklere nasıl ulaşabiliyoruz. PS3'te oynuyorum oyunu ve ilginç bir şekilde basmadığım tuş kalmamasına rağmen bir türlü bulamadım istatistikler bölümünü. Sadece oyun bittikten sonra istatistik tablosu ekrana yansıyor.

+

Arayıp da bulamadığım diğer konu ise harita seçimi. Sürekli random haritalarda oynamak zorunda kalıyorum. Harita seçemiyor muyuz?

*Acemice sorular için kusura bakmayın.

istatistiklere battlelog dan bakabilirsin. Harita seçimi konusunda da oyunda server browserda arama bölümünden filtreleme yapabilirsin.

Aslında soruyu sanırım yanlış sordum. Oyunu oynarken COD'da olduğu gibi select'e basıp anlık istatistiklere bakabiliyor muyuz şeklinde sorsam daha anlaşılabilir olur.

Yani oyunun bitmesini beklememiz mi gerekiyor istatistik tablosuna ulaşabilmek için?
  • quote:

quote:

quote:

Oyun esnasında oyundaki oyuncu sayısı, K/D durumu vb. gibi istatistiklere nasıl ulaşabiliyoruz. PS3'te oynuyorum oyunu ve ilginç bir şekilde basmadığım tuş kalmamasına rağmen bir türlü bulamadım istatistikler bölümünü. Sadece oyun bittikten sonra istatistik tablosu ekrana yansıyor.

+

Arayıp da bulamadığım diğer konu ise harita seçimi. Sürekli random haritalarda oynamak zorunda kalıyorum. Harita seçemiyor muyuz?

istatistiklere battlelog dan bakabilirsin. Harita seçimi konusunda da oyunda server browserda arama bölümünden filtreleme yapabilirsin.

Aslında soruyu sanırım yanlış sordum. Oyunu oynarken COD'da olduğu gibi select'e basıp anlık istatistiklere bakabiliyor muyuz şeklinde sorsam daha anlaşılabilir olur.

Yani oyunun bitmesini beklememiz mi gerekiyor istatistik tablosuna ulaşabilmek için?

skor tablosundan bahsediyorsun heralde ?oyun içerisinde options tuşuna basılı tutunca görebiliyorsun.
  • quote:

quote:

quote:

+

merhaba hocam options tuşuna basılı tutarak anlık olarak görebilirsiniz oynadığınız bölümdeki kill deadleri ve skoru
  • Arkadaşlar monitör konuşuluyor gördüğüm kadarıyla, bende altı ay kadar öncesinde 46" tv den 24" Benq XL2430t monitöre geçtim rekabetçi fps oynayacağım diyen herkes kesinlikle monitöre geçmeli bence, her anlamda çok ciddi fark oluyor, bana göre tv nin monitör karşısında hiç bir avantajı yok tabi multi FPS için söylüyorum, özellikle benim kullandığım modelde Benq nun Black eQualizer diye bir özelliği var, Youtube tan aratıp bakabilirsiniz inanılmaz avantaj sağlıyor, tekrar olacak ama bence rekabetçi multi fps oynayacağım diyen herkes monitör kullanmalı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beceriksiz Adam

Arkadaşlar monitör konuşuluyor gördüğüm kadarıyla, bende altı ay kadar öncesinde 46" tv den 24" Benq XL2430t monitöre geçtim rekabetçi fps oynayacağım diyen herkes kesinlikle monitöre geçmeli bence, her anlamda çok ciddi fark oluyor, bana göre tv nin monitör karşısında hiç bir avantajı yok tabi multi FPS için söylüyorum, özellikle benim kullandığım modelde Benq nun Black eQualizer diye bir özelliği var, Youtube tan aratıp bakabilirsiniz inanılmaz avantaj sağlıyor, tekrar olacak ama bence rekabetçi multi fps oynayacağım diyen herkes monitör kullanmalı...

hayırlı olsun Benq XL2430t çok iyi bir monitor ama neden o kadar para verip 144 hz aldınki ps4 serverları desteklemiyor çünkü, pc içinde kullanıyorsun heralde?
  • Kanıt şu anda sadece PS4 ile kullanıyorum, bana Black eQualizer özelliği çok cazip geldi özellikle COD Ghosat oynarken sağda solda karanlık noktalara pusanlar dan çok çektiğim için aradığım bir özellikti, ayrıca kısmet olursa PC toplamak gibi bir niyetim de var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beceriksiz Adam

Kanıt şu anda sadece PS4 ile kullanıyorum, bana Black eQualizer özelliği çok cazip geldi özellikle COD Ghosat oynarken sağda solda karanlık noktalara pusanlar dan çok çektiğim için aradığım bir özellikti, ayrıca kısmet olursa PC toplamak gibi bir niyetim de var...

pc toplama gibi niyetin varsa tamamdır çünkü black equalizer rl2455 modelinde de var konsol için yapılan onun fiyatıda 700 tl civarlarında. Asustada ascr özelliği var karanlık yerlere girince aydınlatıyor falan ama ben kapattım :) birde ps4 ayarlarından video ayarlarında rgb bölümünde otomatik yazan kısmı full yaparsan çok güzel oluyor. Tekrar hayırlı olsun harika bir monitör almışsın

bu arada rgb yi full yapınca ascr yi açayım dedim şimdi daha iyi oldu gibi önceden renkler çok karışıyodu o yüzden kapamıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi underdog -- 9 Nisan 2016; 0:31:33 >
  • Böyleee ballandıra ballandıra anlatıyonuz ya. Eğer monitöre geçerde sizin dediğiniz kadar bir fark görmezsem faturayı ikinize göndercem paylaşırsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: kabune

Böyleee ballandıra ballandıra anlatıyonuz ya. Eğer monitöre geçerde sizin dediğiniz kadar bir fark görmezsem faturayı ikinize göndercem paylaşırsınız

Peki çok memnun kalırsan bize ne alcan

• Tamam Mehmet ben kabulüm, Kanıt'ın dediği gibi memnun kalırsan ne yapacağız...
  • iyi günler arkadaşlar
    BF4 ün senaryo modu kaç saatlik bir oynanış süresi sunuyor ?
  • Herkese iyi günler arkadaşlar, size bir şey danışmak istiyorum, normalde bf 4 te max ping olarak 67 alıyordum, bu gün hangi sunucuya girersem gireyim 100 ün altına düşmedi, bende ps4 ile hız testi yapayım dedim süper online 50 mb kullanıyorum ps4 te max 25mb hız alıyordum, şimdi baktım 80mb download hızı alıyorum ne hikmetse ancak oyunda ping sorunu başladı oyunun sağ köşesinde sürekli yuvarlak saat var sarı renkte sunucular damı bir sorun var acaba

Bu mesaja eklenen görseller:

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU)

• quote:

Orijinalden alıntı: Schi20phrene

Herkese iyi günler arkadaşlar, size bir şey danışmak istiyorum, normalde bf 4 te max ping olarak 67 alıyordum, bu gün hangi sunucuya girersem gireyim 100 ün altına düşmedi, bende ps4 ile hız testi yapayım dedim süper online 50 mb kullanıyorum ps4 te max 25mb hız alıyordum, şimdi baktım 80mb download hızı alıyorum ne hikmetse ancak oyunda ping sorunu başladı oyunun sağ köşesinde sürekli yuvarlak saat var sarı renkte sunucular damı bir sorun var acaba

Bu mesaja eklenen görseller:

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU)

aynen bende de öyle sıkıntı var heralde, ölmüyor adamlar
  • underdog kullanıcısına yanıt
    abi sen bir sistem performans test yaparmısın sana zahmet oyuna girdiğin zaman , birden sıkıntı baş gösterdi anlamadım gitti - dün ise bir sıkıntı yoktu - serverlardamı bir sıkıntı var acaba - sunucu listesine bakıyorum 5 bağlantı çubuğundan 4 kalite ile girdiğim avrupa serverlerı simdi 5 kalıte uzerınden 3 görünüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schi20phrene

abi sen bir sistem performans test yaparmısın sana zahmet oyuna girdiğin zaman , birden sıkıntı baş gösterdi anlamadım gitti - dün ise bir sıkıntı yoktu - serverlardamı bir sıkıntı var acaba - sunucu listesine bakıyorum 5 bağlantı çubuğundan 4 kalite ile girdiğim avrupa serverlerı simdi 5 kalıte uzerınden 3 görünüyor

8.5 mbit download, 595 kb upload serverda ping 97, değerlerimde sıkıntı yok dediğim gibi serverlarda bu tarz problemler olabiliyor zaman zaman alıştık artık :)
    Teşekkür ederim abi, normalde böyle bir şey yoktu bende umarım sunucu kaynaklıdır

• Oyun bozuk bozuk ...

kanıt abi bu cmd üzerinden ping testini nasıl yapıyorduk sana zahmet yazarmısın
  • Merhaba Yeni bir ps4 alarak aranıza katıldım.İlk işim bf4 almak oldu ancak hayal kırıklığına uğradım.Daha önce pc de aktif olarak bf3 oynuyordum.

Ps4 grafikler çok çok farklı geldi.Adamları seçmekte zorlanıyorum.Renkler çok tuhaf görünüyor.Gerçeklikten uzak görünüyor.Kaplamalar çok basit görünüyor.

Burada izlediğim videolara baktığımda grafikler gayet iyi gözüküyor.Yapmam gereken bir ayarmı var anlayamadım.
  • 
Sayfa: önceki 908909910911912
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.