Şimdi Ara

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU) (521. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.123
Cevap
86
Favori
449.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 519520521522523
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakkan034 -- 9 Ağustos 2014; 16:23:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Arkadas 3200 ticket golmud a giriyorum , ayni adam 5 dk icinde 5 kere c4 ledigi jeep i ustume atiyor. 5 inde de vuruyorum , yetmiyor helikopteri c4 leyip ustume geliyor.
    Locker a giriyorum 3200 ticketlik oyunun basindan sonuna kadar adam mav ucuruyor ya da E bayraginin ustundeki yere tirmanip spawn beacon atiyor. Ne kadar işsiz adam varsa hepsi karsima geliyor. Bu dediklerimi yapan adamlarin hepsi de arap. Ksa yazan dingiller. Millet olarak icine ediyorlar oyunun

Bahsettiğin 3200 ticketlı 7/24 Golmud sunucusu Arap dolu ve sürekli jeep ile intihar saldırısı yapıyorlar. BF3 de dahil, bu kadar çok jeep kullanılan başka bir haritaya denk gelmedim. MAD MAX filminden çıkma gibi, arazinin her yeri son sürat giden jeeplerle dolu, Arap arkadaşlar delikanlı olsalar, intihar saldırısı yapmak yerine yüz yüze mertçe çatışırlar.

7/24 Operation Locker [KSA] sunucusu ise fena değil ama soteci dolu olduğu için bazen çok sıkıyor.

Ben genel de 7/24 Operation Locker [FGA] sunucusuna giriyor. Daha delikanlı oyuncular var. Daha çok keyif alıyorum.

Dediğin FGA server ini biliyorum. Fakat %100 ticket olan server lara girmiyorum hiç. Gerçi az önce ksa locker a gireyim dedim 22 kişilik sıra vardı önümde Server hiç boş kalmıyor günün her saati full . Bundan başka da avrupa bölgesinde yüksek ticketli locker yok. Az önce metro / locker 3200 ticket li server a girdim. Amerika bölgesi server , geçen rahatlıkla oynuyordum , bugün çok fena lag var. Bu konuda server ı olan ve dolduramayan arkadaşlar varsa şayet bir şanslarını denesinler, %400 sadece locker a çevirerek. Millet alternatif bulsa yığılacak çünkü.
    Ksa locker server in da da belli başlı kişiler var bu trollükleri yapan. İE tag lı bir klan var , onun oyuncuları genelde beacon atıyorlar tepelere. Onlar geldi mi çok durmuyorum zaten.
  • sar21 mı daha etkılı yoksa mx4 mu ıkısı farklı sınıf ama bu ıkısı arasında hangısı daha etkılıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Locker da SRAW ile falso verip, çok güzel adam alıyorum. Tünelin diğer ucundan, gözükmeyecek şekilde atıyorum ve falso verip tünelin diğer ucunda bekleyen keklikleri vuruyorum. Yada tünel çıkışında hangi taraf da olduklarını hissediyorum ve tünelden SRAW' ı gönderip, tam tünelden çıkarken sağa yada sola falso veriyorum. Keklikler nasıl öldüklerini anlamıyor. Bazıları hırs yapıyor, arkama dolaşıp öldürüyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

Locker da SRAW ile falso verip, çok güzel adam alıyorum. Tünelin diğer ucundan, gözükmeyecek şekilde atıyorum ve falso verip tünelin diğer ucunda bekleyen keklikleri vuruyorum. Yada tünel çıkışında hangi taraf da olduklarını hissediyorum ve tünelden SRAW' ı gönderip, tam tünelden çıkarken sağa yada sola falso veriyorum. Keklikler nasıl öldüklerini anlamıyor. Bazıları hırs yapıyor, arkama dolaşıp öldürüyorlar.

Aaa yok ben hiç metro , locker tarzı kapalı yerlerde değil rpg kullanmak, engineer sınıfını bile seçmiyorum. Ace 23 kullanıyordum assault sınıfında yakın mesafede aek nin çok daha etkili olduğunu gördüm şu ara aek ile oynuyorum sadece. Bir de düşenleri revive edeyim derken çok öldüğüm için defiblatorüde bıraktım m26 mass kullanıyorum.
  • arkadaşlar bir sorum olacak. bende 2.bölge bf4 vardı ve ben bunu tr psnli hesabımla oynadım baya ilerledim ama daha sonra sattım. şimdi sattığıma pişman olduğumdan tekrar almak istiyorum, us psnden alsam bu oyunu kendi hesabımla (battlelog hesabıyla) oynayabilirmiyim kaldığım yerden?
  • CPTLeBron kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, sağolun.
    SHAREfactory'de projeyi başlat dedikten sonra çıkan ilk sayfa, görüntü veya ne diyeyim ilk katmanda, "X" ile klip(videonuz), müzik, efekt, geçiş vs. ekleyebilirsiniz.
    Sonra "Kare" ile ne eklediyseniz onu seçip düzenleme yapabiliyorsunuz.
  • Şu revive aleti ile adam öldüremiyorum bir türlü. Silah açıcam öldürmem gerek fakat bug mı var anlamadım. Elli kere denedim öldürmüyor. İlginçtir ki daha geçen adamın teki öldürdü beni onunla.

• R2 yi uzun tutup yaparsan oldurursun sarj etmen lazim yani aleti :)

• quote:

Orijinalden alıntı: theheretic

Teşekkürler hocam, sağolun.
    SHAREfactory'de projeyi başlat dedikten sonra çıkan ilk sayfa, görüntü veya ne diyeyim ilk katmanda, "X" ile klip(videonuz), müzik, efekt, geçiş vs. ekleyebilirsiniz.
    Sonra "Kare" ile ne eklediyseniz onu seçip düzenleme yapabiliyorsunuz.

Pekala çok teşekkürler bilgilendirme için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoRnTuNeS

arkadaşlar bir sorum olacak. bende 2.bölge bf4 vardı ve ben bunu tr psnli hesabımla oynadım baya ilerledim ama daha sonra sattım. şimdi sattığıma pişman olduğumdan tekrar almak istiyorum, us psnden alsam bu oyunu kendi hesabımla (battlelog hesabıyla) oynayabilirmiyim kaldığım yerden?

Oyun ben de bluray olarak var. TR hesabımla oynuyordum. Yeni US hesabı açtım oradan tekrar battlelog bilgilerini girince hesabımı gördü sorun olmadan. Sadece yeni bir soldier oluşturuyor. Silahlar, assignmentlar falan sıfırlanıyor haberin olsun.
  • quote:

arkadaşlar bir sorum olacak. bende 2.bölge bf4 vardı ve ben bunu tr psnli hesabımla oynadım baya ilerledim ama daha sonra sattım. şimdi sattığıma pişman olduğumdan tekrar almak istiyorum, us psnden alsam bu oyunu kendi hesabımla (battlelog hesabıyla) oynayabilirmiyim kaldığım yerden?

Eğer daha önce oynadığın TR PSN hesabını kullanırsan kaldığın yerden devam edersin. Başka bir PSN hesabında eski battlelog hesabını kullanırsan sistem yeni bir asker oluşturur, sıfırdan başlarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

quote:

Eğer daha önce oynadığın TR PSN hesabını kullanırsan kaldığın yerden devam edersin. Başka bir PSN hesabında eski battlelog hesabını kullanırsan sistem yeni bir asker oluşturur, sıfırdan başlarsın.

eyvallah dostum, cevap veren herkese teşekkürler.

• Arkadaşlar kardeşimin hesabında singleplayer kayıtları silinmiş.Oyuna en baştan başlamak zorunda kaldı.Neden böyle birşey olmuş olabilir?Veya eski save game i kurtarmanın bir yolu var mıdır acaba?
  • arkadaşlar ps4 görüntü kalitesi ps3'e göre daha iyi diyebilirmiyiz almaya değermi sizce grafik olarak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ylönen

arkadaşlar ps4 görüntü kalitesi ps3'e göre daha iyi diyebilirmiyiz almaya değermi sizce grafik olarak ?

Diyebiliriz.
  • quote:

arkadaşlar ps4 görüntü kalitesi ps3'e göre daha iyi diyebilirmiyiz almaya değermi sizce grafik olarak ?

Evet bayağı fark var grafiksel olarak.

Ayrıca PS4'te 64 kişiye kadar oynayabiliyorsunuz. PS3'te bu sadece 24 kişi ile sınırlı.
  • bu tip fps oyunlarını nasıl joystick le oynuyabiliyorsunuz cidden hayret ediyorum.ps4 alınca tek almacağım tür fps olacaktır. : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

bu tip fps oyunlarını nasıl joystick le oynuyabiliyorsunuz cidden hayret ediyorum.ps4 alınca tek almacağım tür fps olacaktır. : )

Alisirsaniz asla pcde fps oynamak istemeyeceksiniz ama

• quote:

Orijinalden alıntı: CPTLeBron

quote:

Evet bayağı fark var grafiksel olarak.

Ayrıca PS4'te 64 kişiye kadar oynayabiliyorsunuz. PS3'te bu sadece 24 kişi ile sınırlı.

Tesekkurler

• 
Sayfa: önceki 519520521522523
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.