Şimdi Ara

Battlefield 4 Premium Meksika, Tayland, Hindistan, Brezilya (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.895
Cevap
29
Favori
111.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MysteriousBoy

quote:

Orijinalden alıntı: cruel37

quote:

Orijinalden alıntı: TheNorth

Vpn programı için bunuda deneyebilirsiniz..
    http://www.vpngate.net/en/

Japonlar ile kanka olduk :D haydi oyuna milletttttttt. :D

Evet, bahsedilen VPN programıyla oyuna girdim ve oynamaya başladım ben de biraz önce...

Origin'in SSS sayfasında proxy server ile bağlanabilir miyiz? diye bir soru var (burada), cevaben şöyle deniyor;

"The use of proxy servers is not supported by the Origin client, and our ****ors are unable to assist players using proxy servers in conjunction with Origin.
    If you run into any issues with Origin while using a proxy server, try disabling your proxy's functionality and attempting again."

Ben de buna güvenerek girdim ve oynuyorum şuan...

Hesaba VPN bağlantısı açıkken girdiğim halde oyun 29 unda oynayabileceksiniz diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omeroksuzler -- 28 Ekim 2013; 22:24:34 >

• Serious Cat kullanıcısına yanıt
    62-64 tl civarı premium.. 80 tl civarı ise normal oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

62-64 tl civarı premium.. 80 tl civarı ise normal oyun.

Teşekkürler
  • Başta Japonya denedim dediğin gibiydi, Vietnam üzerinden girdiğimde oldu.

Hatta az önce BattleLog açıkken VPN programını kapattım ve hala oynayabiliyorum...
     Battlefield 4 Premium Meksika, Tayland, Hindistan, Brezilya
  • Bf3 pre alırken sıkıntı yaşamadım da bf4 + pre alırken şuan sıkıntı yaşıyorum

Ödemeniz işleme alınmaadı vs diyor son ödeme ekranında, Order History failedle doldu :) Acilen almam gerekli çözüm bilen ?
  • Bmw. kullanıcısına yanıt
    benim gibi send esanırım, bende ilk oyunu alabildim ama hep premium hata verdi.. çözüm ise beğenmiyorum ama ttnet, mecbur kalınca ben ordan aldım 10 tl fazla ödeyerek.. ama meksika dan paypal ı da deneyebilirsin en son paypal da açtılar ödeme şekli olarak. alma başarısı 90%
  • benim oyun patates oldu yaa kredi kartından parayı harcayınca adamlar çekmeye çalışmış para olmayınca geri almışlar oyunu

playstore dan z82tgm5e kodu ile mobil ödeme şeklinde alacaktım gel gör ki 70 TL üzeri ödeme almıyor kaldık ayın 5'inden sonrasına
  • No fue posible procesar tu pago ahora mismo. Usa otro método de pago o vuelve a intentarlo más tarde. [ref. n.º 10048] diyor paypallada denedim hey allahım :) Sıkıntısız alıyorum diye son günlere bıraktım bide alma işini ekran kartını falan aldım..

Hem sanal kart hem asıl kartla denedim, hem proxyli hem proxysiz denedim, geçen sene bf3 pre alırken sıkıntı yaşamamıştım..

1 tl 1 tl pozisyonda çekim var 2 adet, 10 kere denedim order history failed dolu nasıl yapabiliriz acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bmw. -- 28 Ekim 2013; 23:47:30 >
    limitiniz dolmuş olmasın.. bir yandanda e-bankı kontrol ediyorsunuz umarım?
  • quote:

limitiniz dolmuş olmasın.. bir yandanda e-bankı kontrol ediyorsunuz umarım?

Evet hocam kontrol ediyorum sadece 1tl 1 tl toplam 2 tl çekilmiş ea tarafından, paypalda 1 usd çekmiş paypalla olmadı zaten kapattım onu, tek oyunu almaya çalıştım gene olmuyor belki Archelot hocam yapar onu bekliyorum :)
    paypalla almaya çalışınca mı 1 dolar çekti? yoksa kayıt yapınca mı? hata neydi bu arada paypalla?

--

beyler ttnetin premium sayfaında harekelilik var
  • Premium için de Playstore'da sayfa değişmiş, aynı BF4'ün başlangıçta olduğu gibi. Sanırım bir kaç saate onun da key'ini verecekler...
  • Arkadaşlar paypal ile Meksika üzerinden ödeme yapamayanlar için bir önerim var. Paypal hesabınızda döviz olarak mxn tanımlı değilse ödemeyi almayabilir. Bugün GBP cinsinden bir alış-veriş yaparken farkına vardım durumun, döviz seçeneklerime hesabımdan GBP ekleyince alış yapabildim.
    User Profile -> View or Edit Profile -> My Money -> PayPal balance ile başlayan satırın sonunda Currencies -> Açılır menüden Mexican Peso seçip Add Currency deyip deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: d3vstator

Premium için de Playstore'da sayfa değişmiş, aynı BF4'ün başlangıçta olduğu gibi. Sanırım bir kaç saate onun da key'ini verecekler...

inşallah bende bekliyorum. hem oyunu indiriyorum şuanda hemde bekliyorum
  • quote:

paypalla almaya çalışınca mı 1 dolar çekti? yoksa kayıt yapınca mı? hata neydi bu arada paypalla?

--

beyler ttnetin premium sayfaında harekelilik var

Paypala üye oldum 1 usd ondan aldı sanırım, sonra iptal ettim olmadı diye.. Hata hep aynı kredi kartıyla yada sanal kartlada denesem ödemeyi işleme alamadık diyor sizde bu sorunu yaşadınız mı ?
    1 usd oradan alıyor dostum paypal üye olunca çünkü sana 4 haneli şifre yolluyor transaction ile onu alıp paypala giriyorsun sonra anında sana 1 usd geri veriyor ve paypal hesabın aktif oluyor bunları yaptıktan sonra apypalda alışveriş yapabilirsin. origine gireceğin paypal bilgilerin ise paypaldakilerle tıptaıp aynı olsun büyü kküçkü hatrfte vs.

paypalla alacaksın bak gör tabii eğer kartında sıkıntı yoksa.

@sultanomar: valla ben brezilyadan R$ ile alışveriş yapmıştım 55 tl ye fifa14 aldım paypalla direkt ödedi ayar istemedi.. MXN ilede istemez herhalde bugün baktım bir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 29 Ekim 2013; 0:19:53 >

• Paypala tekrar kartı ekledim onayladım, 3 tl çekti onuda paypal hesabına yolladı karta geri dönmesi gerekmiyormuydu, pozisyonda 10 tl yi geçti giden para şuan :) Paypalla deniyorum gene aynı hata kafayı yemek üzereyim

edit:playstoreden alıyorum yarın arkadaşlar bu sefer şansım tutmadı. Bu paypalın + ea nin çektiği paralar iade olur mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bmw. -- 29 Ekim 2013; 1:03:18 >
    paypalın olmuş zaten 3 tl işte.. paypaldan karta aktarmak içni en az 15 tl istiyor sanırım.

origin o küçük paralrı en geç 1 ayda verir.
  • Playstore'dan Premium Keyi daha gelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: MysteriousBoy

Başta Japonya denedim dediğin gibiydi, Vietnam üzerinden girdiğimde oldu.

Hatta az önce BattleLog açıkken VPN programını kapattım ve hala oynayabiliyorum...

Japonya VPN ile denedim 6 Kasımda oynanabilir olacak dedi

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.