Şimdi Ara

Battlefield 4 Erken Ön Yükleme Yapmak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
2.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar biliyorsunuz oyun Kuzey Amerika'da daha erken çıkıyor. Ağağıda gördüğünüz saatler Türkiye saatleridir. Araştırdım kesin doğru. Amerika proxy'si ya da VPN kullanarak oyunu erkenden yükleyebiliriz. yani yarın saat 19.00'dan itibaren Amerikan proxy'si ile Origin'e bağlanıp oyunu indirmeye başlayabiliriz. En az 15-20 gb ineceğini düşünürsek bu çok iyi bir avantaj.

Tabi bu dediklerim oyunu Origin üzerinden alanlar için geçerli.

Battlefield 4 Erken Ön Yükleme Yapmak

• torente falan düşer inşallah da indiririz erkenden ya.. ayın 1inde gelirse kotayı dolduracak.. playstore 1inde verecek keyleri..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgo_cr7 -- 25 Ekim 2013; 14:55:03 >
  • dgo_cr7 kullanıcısına yanıt
    Allah'tan ümit kesilmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

torente falan düşer inşallah da indiririz erkenden ya.. ayın 1inde gelirse kotayı dolduracak.. playstore 1inde verecek keyleri..

torrent'den indirip orjinal klasöre atmak ne kadar mantıklıdır bilemedim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artizt

quote:

torente falan düşer inşallah da indiririz erkenden ya.. ayın 1inde gelirse kotayı dolduracak.. playstore 1inde verecek keyleri..

Daha önce işe yaradı hep. Bunda da yaraması muhtemel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Repair yaptığınızda oyun zaten kendini illegal içerikten temizleyecektir. Playstore u beklemeye gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peset

quote:

quote:

Repair yaptığınızda oyun zaten kendini illegal içerikten temizleyecektir. Playstore u beklemeye gerek yok.

ahahah. işte ea'nin noobluğu ahahah. illegal içeriği temizlemek ha. bu kadar lamer olunamazdı. Steam'de artık RUS key kullan account gidiyo mu gitmiyo gör. EA de illegali temizlesin. ahahha. resmen akılsız herifler.

• Artizt kullanıcısına yanıt
    illegal bir içerikten söz etmiyoruz ki zaten...
    originden meksikadan falan indiren birisi indirdiği dosyayı torrente atacak, biz de oradan indirecez.
    crac.k kullanmadıktan sonra zaten korsan oyun dosyaları aynı... (genelde)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgo_cr7 -- 25 Ekim 2013; 19:06:19 >
  •  Battlefield 4 Erken Ön Yükleme Yapmak

Bende neden 28'i yazıyor da sende 26'sı yazıyor

@Archelot
  • Singapur'da oyun pazartesi akşamı aktif oluyor bizim saatimize göre, bilginiz olsun…

http://www.reddit.com/r/battlefield_4/comments/1p73fr/bf4_will_be_available_on_monday_28_october_2013/
  • onrbbr O kullanıcısına yanıt
    Mesajında yazmış zaten Amerika'da erken çıkıyor, Amerika VPN'si ile o yüzden erken gözüküyor. Olursa Amerika VPN'si ile indirmeyi 26'sında (yarın) başlatabilirsiniz. Denemek lazım.
  • Boyle global bir oyunun orgin uzerinden cikis tarihi neden ayni olmaz anlamam.
    Yok kuzey yok guney yok usa yok eu ....
    Yaw birakin bunlari lafa gelince global dunya .

• okadar para verdikten sonra torentmiş proxymiş oyunu riske atamam arkadaslar siz erkenden girersenız oyuna gazanız mubarek olsun bir kursunda benım ıcın sıkın, kalan sağlar bizimdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B4D -- 25 Ekim 2013; 21:21:19 >
  • onrbbr O kullanıcısına yanıt
    Proxy ile girdim hocam.
  • singapour pre load ne zaman çıkacak acaba bilen var mı? ben az önce singapour vpn ile denedim 28 aktif olacak felan demiyor. not yet relaesed yazıyor. sizinki gibi tarih vermiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zemox -- 25 Ekim 2013; 23:18:09 >
  • himm store kısmından baktım 2 gün 18 saat geri sayımda, oyun başlama tarihi. yani 27 si pazar gece 12 de oyun singapure vpn ile girilebilecek demek oluyor bu.
  • @Archelot

Bedava bir amerikan vpn'i bulup origin'i actim. Ancak dukkan kismi amerikaya donmesine ve whatismyipadress.com sitesinde de amerika'da gozukmeme ragmen onsiparis etmis oldugum oyun bana yukleme tarihi vermiyor henuz. "Not yet released" diyor. Ekstradan bir islem mi yapmamiz gerekiyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikelanj

@Archelot

Bedava bir amerikan vpn'i bulup origin'i actim. Ancak dukkan kismi amerikaya donmesine ve whatismyipadress.com sitesinde de amerika'da gozukmeme ragmen onsiparis etmis oldugum oyun bana yukleme tarihi vermiyor henuz. "Not yet released" diyor. Ekstradan bir islem mi yapmamiz gerekiyor?

Ben Vpn değil direk Proxy kullandım. Başka ekstra bir şey yapmadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Archelot

quote:

Orijinalden alıntı: mikelanj

@Archelot

Ben Vpn değil direk Proxy kullandım. Başka ekstra bir şey yapmadım

hocam proxy olarak hangi programı kullandınız?
  • Bugün deneyeceğim. Vpn ile en azından download'ı başlatabilirsek güzel olur.

Oyunun boyutu kaç gb olacak acaba? Malum yerlere sadece konsol versiyonları düştü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.