Şimdi Ara

Pes 2013 Orjinal makine data 6 pack güncelleme desteği kesildikten sonra nasıl yapılabilir.?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
5.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yeni bi play cafe açtım. 10 tane makinem var. Kırık makine temini zor olduğu için hepsini ultra slim aldım orjinal cdlerle kullandırtmaya çalışıyorum.

Yalnız her gelen pes 13 ün kardo güncellemelerini soruyor yoksa oynamıyolar. Kendimiz editlemeye çalıştık ama bazı topçular yok ve çok zaman alacak bi yol.. Pes 13 e de

psn üzerinden güncelleme yapmak istediğimizde ise pes 13 e verilen desteğin kesildiğini söylüyor.

Nasıl bi yol izlememiz lazım. Anlayan veya bi yolunu bilen varsa çok mutlu olurum.

• Abi bu usbden falan kirik olmayan makineler de guncelleniyor biliyorum. Bir tane ps kafeye git benim evde pes 13 var ama yeni kadrom yok guncellemek istiyorum deyin. Bence yardimci olurlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: goz_35

Abi bu usbden falan kirik olmayan makineler de guncelleniyor biliyorum. Bir tane ps kafeye git benim evde pes 13 var ama yeni kadrom yok guncellemek istiyorum deyin. Bence yardimci olurlar.

Sence verirlermi öyle birşeyi.

Ya kendimiz yapalım dedik olmuyo yani başa çıkılcak gibi değil.

İnternette var usb den yapılıyor tam yeni kadrolar isim yamaları formalar vs. hepsi var ama bunları yapabilmen için Datapack 6.0 ı kurman gerek diyo. Bizde Malesefki kuramıyoruz.

Konami bey geçtiğimiz ay desteği kesmiş. Başka türlüde yüklenmez sanırım bu data pack 6.0

Bizede bi edit dosyası lazım..
  • izmitcarsi kullanıcısına yanıt
    Abi şöyle anlatayım. Pes 13 online serverları kapandı zaten. Bizim burada bir arkadas vardi 5 6 ay once pes 13 aldı. Onun arkadası ps kafe isletiyor ona vermis mesela. Boyle yapiliyorsa sen de yaparsin bence. Tam hakim degilim ben de ama bu kadar biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kırdırmadan mümkün değil diye biliyorum pes 15 al
  • http://forum.donanimhaber.com/m_76944618/key_pes+2013/tm.htm

20 şubat güncellemesi var buradan yapabilirsin
  • Bunu yapabilmenizin tek yolu aynı sürümdeki makinalar arasında veri aktarımı ile mümkün. Bir data kablosu işinizi görecektir. Bir de güncel bir makina. Güncel makinayı diğerlerine data kablosuyla aktarırsanız istediğiniz olacaktır. İyi forumlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.