Şimdi Ara

Battlefield 4'de Araçlar İçin Test Alanları Olacak (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

quote:

Orijinalden alıntı: whisper242

Oynanışın içine edicek bi durum titanın içine girmekle tankın içine veya helinin içine girmek aynı şey değil bu sistem çok iyi bozulmasına gerek yok multiplayer oynuyoruz animasyon esnasında ölmek kadar sinir bozucu bişey olamaz

Araçların detaylı hasar modellemesi olmayıp,en basitinden palet veya tekerlerin hasar almaması onları yavaşlatamamanız, araçlara ışınlanarak girip çıkmak, kadar casual ve sinir bozucu şey olamaz.

araçların detaylı hasar modellemesi var ve tekerleklerini patlatabiliyorsun bazı jiplerin yıl 2013 farkındaysan buda bir savaş oyunu artık tekerine kurşun sıkınca patlayan araçlar geride kaldı diye düşünüyorum ama dediğim gib jiplerin tekerleklerini patlatabilirsiniz oyunda bol bol animasyonla aracın içine girilse emin olun bu oyunun bitişi olurdu hiç bir şeyin farkında olmayan klasik bsc misafiri bu oyun similasyon değil similasyon isteyen arma oynasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whisper242 -- 4 Eylül 2013; 22:43:01 >

• İyi olmuş sonunda helikopter ve jet kullanmayı öğrenebileceğim.
  • quote:

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: BSC Misafiri<br> <br> <blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: whisper242<br> <br> Oynanışın içine edicek bi durum titanın içine girmekle tankın içine veya helinin içine girmek aynı şey değil bu sistem çok iyi bozulmasına gerek yok multiplayer oynuyoruz animasyon esnasında ölmek kadar sinir bozucu bişey olamaz </blockquote><br> Araçların detaylı hasar modellemesi olmayıp,en basitinden palet veya tekerlerin hasar almaması onları yavaşlatamamanız, araçlara ışınlanarak girip çıkmak, kadar casual ve sinir bozucu şey olamaz.<br> </blockquote><br> araçların detaylı hasar modellemesi var ve tekerleklerini patlatabiliyorsun bazı jiplerin yıl 2013 farkındaysan buda bir savaş oyunu artık tekerine kurşun sıkınca patlayan araçlar geride kaldı diye düşünüyorum ama dediğim gib jiplerin tekerleklerini patlatabilirsiniz oyunda bol bol animasyonla aracın içine girilse emin olun bu oyunun bitişi olurdu hiç bir şeyin farkında olmayan klasik bsc misafiri bu oyun similasyon değil similasyon isteyen arma oynasın

similasyon ile ne ilgisi var bunlar basit ama gerekli detaylar gerçekçilik deyince grafik mi sadece aklına geliyor ne kadar opsiyon o kadar gerçekçilik eğer her oyuna similasyon gözüyle bakarsan ps1 al onun opsiyonu tam dediğin gibi.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• İyi bir düşünce olmuş o kadar saat BF3 oynamama rağmen bende çoğu aracı kullanmayı bilmiyorum insanların 'sucker' diye bağırıp , takımın kaybetmesine neden olmak istemediğimden hiç denemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras

Böyle bi mod gerekiyordu kesinlikle, jetler için çok gerekliydi özellikle. Çok işime yarayacak.

Katılıyorum sırf hava araçları için çok iyi oldu. En azından milletip öğrenipte girer serverlara
  • quote:

Orijinalden alıntı: demo22

quote:

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: BSC Misafiri<br> <br> <blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: whisper242<br> <br> Oynanışın içine edicek bi durum titanın içine girmekle tankın içine veya helinin içine girmek aynı şey değil bu sistem çok iyi bozulmasına gerek yok multiplayer oynuyoruz animasyon esnasında ölmek kadar sinir bozucu bişey olamaz </blockquote><br> Araçların detaylı hasar modellemesi olmayıp,en basitinden palet veya tekerlerin hasar almaması onları yavaşlatamamanız, araçlara ışınlanarak girip çıkmak, kadar casual ve sinir bozucu şey olamaz.<br> </blockquote><br> araçların detaylı hasar modellemesi var ve tekerleklerini patlatabiliyorsun bazı jiplerin yıl 2013 farkındaysan buda bir savaş oyunu artık tekerine kurşun sıkınca patlayan araçlar geride kaldı diye düşünüyorum ama dediğim gib jiplerin tekerleklerini patlatabilirsiniz oyunda bol bol animasyonla aracın içine girilse emin olun bu oyunun bitişi olurdu hiç bir şeyin farkında olmayan klasik bsc misafiri bu oyun similasyon değil similasyon isteyen arma oynasın

similasyon ile ne ilgisi var bunlar basit ama gerekli detaylar gerçekçilik deyince grafik mi sadece aklına geliyor ne kadar opsiyon o kadar gerçekçilik eğer her oyuna similasyon gözüyle bakarsan ps1 al onun opsiyonu tam dediğin gibi.

la multiplayer oynuyoruz mutliplayer sen tankın jetin içine binme animasyonu istiyosun oynanışı nasıl etkiliyeceğini düşün bi allah allah oyunun katledilmesinin sebebi olur zaten öyle bir şey imkansız boşuna burda cevap yazıyorum

• Gerekli bir şeydi. Uçağı iyi kullanırım da helikopterde vasatım. Bazen tüm takımı telef edebiliyorum. Benim kullandığım helikoptere binmemenizi tavsiye ederim. Yalnız gunner da iyiyim.

Gerçi BF4' ü oynamayı düşünmüyorum. Yeni nesilde BF ye BF5 ile başlayacağım. Çünkü BF5 çıkana kadar oynanacak o kadar çok savaş oyunu var ki,

-Destiny
    -Killzone SF
    -Titanfall
    -MGS 5

Eğer yeni nesilde BF5' e başlarsam yukarıda saydığım savaş oyunlarından geri kalırım multisinde yeterince gelişemem. Zaten BF3 de Battlefield' e doydum. Battlefield 5 çıkana kadar ara veriyorum. BF4, iki neslin arasında kalmış bir oyun gibi duruyor.

BF5 akar.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.