Şimdi Ara

Battlefield 4 alacağım, 3 ü de oynamam gerekir mi ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, bu hafta oyun için 700 liralık bir bütçe ayırdım. Alacağım oyunların içinde battlefield 4 de var. En son oynadığım battlefield, battlefield 2 ydi, uzun zamandır hiç oynamadım. Battlefield 4, 3ün konusunun devamı mı yoksa senaryo olarak yeni bir senaryoya mı başlıyor ? Senaryoyu anlayabilmek için 3 ü oynamam gerekir mi ? Eğer 3 ü de alırsam ayırdığım 700 liralık bütçeyi biraz aşıyor. Yani çok gerekli değilse almayacağım. Oynayanlar yardımcı olabilir mi ?

• 3 te senaryo yokki hocam bagimsiz yapim gibiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senaryosunu ne yapacaksın ki o oyunun :) zaten bf'nin senaryoları çok kısa oluyor diye biliyorum. Alacaksan mp için al.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Battlefield 3'ü senaryosu için almak istiyorsanız hocam hiç almayın. Çok kötü çünkü, BF4 ile de alakası yok senaryonun. Battlefield'ın ana olayı multiplayer sonuçta.
  • Ben genelde senaryolu oyunları seviyorum multiplayer ı olan oyunları da önce senaryoyu bitirip sonra multiye başlıyorum. O halde BF 3 ü eledim, BF 4 ü düşünüyorum.
    COD serisinden de en son MWF 3 oynadım Black Ops ları ve Ghost u oynamadım. Black Opsları pek beğenmedim videolarını izledim ama Ghost ilginç geldi, konusu falan, biraz videolarını izledikten sonra ona da karar veririm. Yanıtlar için teşekkürler :)
  • Gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InCroyable -- 17 Nisan 2014; 0:34:24 >
  • Call of duty gibi her yeni oyunda bi öncekine ait bir bulgu bulma gibi bir durum yok. Bağımsız senaryo direk oynayın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.