Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (84. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
40.466
Cevap
149
Favori
1.193.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: giyotin_1982

ultrada oynıcam dersen ya gtx670 yada 7950 alcan.orta seyiyede oynarım dersen 7870 yada gtx660Ti yeter.

BF3'ten daha fazla güce gerek duyacaksa 7950 ultrada 60 fps vermez. BF3 te ortalama 55 veriyor çünkü.
  • En uygun ön sipariş nerede arkadaşlar bilgisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maul*

En uygun ön sipariş nerede arkadaşlar bilgisi olan var mı ?

Ben oyunun Battlefield 3 gibi sorunlu çıkmayacağına güvenebilsem herhalde Playstore'dan alırdım. Bize Euro olarak değil de dolar olarak satsalar Origin'den alınır ama Euro satıyorlar. Playstore'da 120 TL. TTNET'lilere taksit de var. TTNET'e ne kadar karşı da olsam arada denk getirince alıyorum Playstore'dan oyun. VE KOTAMDAN GİDİYOR. HİZMETE GEL!!!

Ulan şimdi baktım 20 TL indirim kuponum varmış. Yapacak bir şey yok artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KFK -- 11 Haziran 2013; 12:38:48 >
  • Swuadlar 5 kisiymis, c4 artik recondaymis , yeni modlar gelmis falan filan. Bunlarin hepsi hikaye.

BF oyunlarini takip edenler bilirki her yeni oyun milletin aklini basindan almisti, heleki bf3.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1nFlames

quote:

ultrada oynıcam dersen ya gtx670 yada 7950 alcan.orta seyiyede oynarım dersen 7870 yada gtx660Ti yeter.

BF3'ten daha fazla güce gerek duyacaksa 7950 ultrada 60 fps vermez. BF3 te ortalama 55 veriyor çünkü.

o kartta yada driverda sorun var ozaman. 7870xt ile herşey açık 40fps alınıyor ! 670 ilede 70fps (1920x1080 çöz. herşey ultra ve açık) test ettik ondan diyorum.ayrıca bi işe yaramayan blur falan kapatınca enaz 10fps artar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImbaLanceD

Swuadlar 5 kisiymis, c4 artik recondaymis , yeni modlar gelmis falan filan. Bunlarin hepsi hikaye.

BF oyunlarini takip edenler bilirki her yeni oyun milletin aklini basindan almisti, heleki bf3.

Evet ilk etapta oyun fiziksel olarak çok etkiliyor; fakat sonradan oyunun zihinsel sorunlarını gördükçe çıldırdığımızı hatırlıyorum. Oyuna aşina olup o göz kamaştırıcı etkisinden kurtuldukça eksikler görülmeye başlanıyor. Bu hususta madde madde yazmıştım ya bu ya da diğer BF3 başlığında.
  • quote:

quote:

quote:

o kartta yada driverda sorun var ozaman. 7870xt ile herşey açık 40fps alınıyor ! 670 ilede 70fps (1920x1080 çöz. herşey ultra ve açık) test ettik ondan diyorum.ayrıca bi işe yaramayan blur falan kapatınca enaz 10fps artar.

Hocam bende 7950 ile yer yer 90 fps bile aliyorum ama ornegin gulfta acik alanlarda 45 e bile dusuyor. Blur kapali, 1080p ultrada. Darbogazda yok, islemci i7 920 4ghz. Ekran karti kullanimi % 99. Yeni haritalarda ortalama fps 60 ama eskilerde 55 - 50 arasi. Bir cozumu olsa cok iyi olurdu aslinda :)

• lan adamlar hd7950 acar mi diye endiseleniyor
    ben i3 gt230 la orta ayarda oynuyorum lan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akcanon -- 11 Haziran 2013; 14:19:28 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam bende 7950 ile yer yer 90 fps bile aliyorum ama ornegin gulfta acik alanlarda 45 e bile dusuyor. Blur kapali, 1080p ultrada. Darbogazda yok, islemci i7 920 4ghz. Ekran karti kullanimi % 99. Yeni haritalarda ortalama fps 60 ama eskilerde 55 - 50 arasi. Bir cozumu olsa cok iyi olurdu aslinda :)

haritaya göre yada kişi sayısına göre değişebilir belki onu bilemem biz standart haritalarda denedik.caspianda E nin orda yanan kamyondaki ateşe yaklaşıp öyle test ettik.normalde 110-130fps alıyorum ama ateş grafiği zorladıgı için orda denedik ve 65-70 arası aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HoneyBadger82 -- 11 Haziran 2013; 14:22:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: KFK

quote:

Orijinalden alıntı: ImbaLanceD

Swuadlar 5 kisiymis, c4 artik recondaymis , yeni modlar gelmis falan filan. Bunlarin hepsi hikaye.

Evet ilk etapta oyun fiziksel olarak çok etkiliyor; fakat sonradan oyunun zihinsel sorunlarını gördükçe çıldırdığımızı hatırlıyorum. Oyuna aşina olup o göz kamaştırıcı etkisinden kurtuldukça eksikler görülmeye başlanıyor. Bu hususta madde madde yazmıştım ya bu ya da diğer BF3 başlığında.

Ilk BF3 videolarini izledigimdeki o hisleri oynarken bulamadigim dogrudur. Bu multiplayer videolarinda da ayni sey var. Sinematik gibi cekmisler ama siz oynarken oyundaki dengesizlikler yuzunden gercek savas hissini yasayamiyorsunuz.

• Commander olayını geri getirmeleri çok güzel olmuş
  • Squad'ın 5 kişi olması güzel olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adilazimdegilx

MP demosuna kanmayın arkadaşlar. Her şeyi planlı yapmışlar. Önceden hazırlanıp da gelmişler aynı şeyi yaptılar. Tankı yer altına indirmeleri, attack heliler, yakın savaşlar filan savaş havasında değildi zaten. Düşman oynamıyordu, "oynuyordu" sadece. Binanın içindeyken o mesafeden Attack Heli kimseyi vurmadı Bırak heliyi ben olsam tabancayla pilotu rahat vururum. Adam da az daha öldürüyordu pilotu ama RPGdeki adam vursun diye ateşi kesti
    Binanın düşme sahnesi komple script. Caspian'daki Antenna ile aynı. Hiç umutlanmayın C4le filan düşecek diye. O bölgeyi alınca yıkılıyor bina.
    tamamen satış taktiği bir demo yaptılar, Mp demo ile SP demo arasındaki tek fark birinde yapay zeka varken diğerinde aktörler var
    Pre-order yapmış biri olarak söylüyorum bunları, nefretten filan değil. Benim gördüğüm bu.

Tabi ki de oradaki 64 kişi bir rolü oynuyordu, bu açık. Zaten onlarda aksini iddia etmiyor ki, tankın olduğu zemini gl ile indirip c4 ile patlattılar, bunu göstermeleri gayet güzeldi, şayet bu planlanmamış olsaydı böyle şeyler göremezdik. Yani bizim izlediğimiz bir kişinin perspektifiydi, o adamın sürekli ölüp ölüp tekrar spawn olmasını mı izleyecektik? Tabiki onu öldürmeyecekler yani .

• konuyu açan arkadaş bi düzenleme yapsın artık ilk sayfaya
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yafoo

quote:

Benim bahsettiğim sistem laptoptu yalnız.Laptoplarda ekran kartı değiştirilemiyor diye biliyorum.

kim demiş değişmez diye?paraya kıydınmı öyle bi değişir ki

Mobile PCI Express Module(MXM) olması lazım laptopta,ayrıca eski ekran kartı ile yeni alacağın ekran kartının boyutları,voltajı vb. aynı olmak zorunda. bende gt630m var 35 watt , bunu gtx675m ile değiştirmek istesem ne kadar param da olsa imkansız çünkü gtx675m 100 watt civarı. Zaten fiyatları da 400$ falan,kısaca o iş zor(hatta imkansız).

• Bugün bf4 canlı yayını olucak türkiye saati ile 21.30 da başlıycak izlemek içinhttp://www.twitch.tv/battlefield?utm_campaign=live_embed_click&utm_source=blogs.battlefield.com
    Detaylı bilgi içinhttp://blogs.battlefield.com/2013/06/bf4-live-stream-from-e3/

• multiplayer gameplayde ki helikopter, Çin Halk Cumhuriyetine ait atak helikopteri WZ-10 du.

ama burda öyle bir helikopter gözükmüyor. yeni atak helikopteri olarak AH-64 Apache yi görüyoruz.
    http://bf4central.com/battlefield-4-helicopters/

acaba benim mi bir yanlışım var?

• Bulunsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akay75

konuyu açan arkadaş bi düzenleme yapsın artık ilk sayfaya

Bugün yapıcam hocam.
  • Bf 3.5 diyenler acaba cyrsis i dx11 de full ayarlarda akıcı bir şekilde mi oynuyorlar? Bf zaten 3. oyununda zamanın ötesinde bir grafik sundu ve bunu daha da geliştirdi, zaten dx kısıtlaması güden grafik patlaması olacak diye hiç bir bf oyuncusu yoktu. Nasıl motor değişirse oynanış değişir motoru değiştirmeyelim geliştirelim düşüncesinden cod ayrılamıyorsa bf'de aynısını yapmış ve grafikler sadece geliştirmiş ve daha zengin değişik fikirler oynanışa sunmuş. Videoyu çok beğendim en azından uzun ve aksiyon dolu(kurmaca olsa da.) bir video yayımladılar,diğerleri gibi "next-gen geliyoruz", "köpeemiz var ve şey kadar poligon yaptık" yada "balıklar var öyle dönüyorlar yanına yaklaşınca tepki veriyorlar" gibi ,oynarken belki dikkat etmeyeceğimiz şeyler sunmuyorlar?

• 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.