Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (1994. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.466
Cevap
149
Favori
1.193.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19921993199419951996
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler attığım resim de bir nok ta var siyahla çizdim pc de her uygulamayı açtım ve renk testi yaptım monitör de herhangi bir ölü pixel yok ama oyun için de gördüğünüz gibi bir siyahlık var ve gitmiyor sebebi nedir gözüme taklıdı resmen daha önce yoktu amam sadece bf4 de var bu ölü pixel gibi birşey herşey de test ettim ama
    bulamadım nedenini siz de de aynı sorun var mı ?Battlefield 4 (2013) [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• yemin ediyorum oyunda ona buna hileci deyip ağlayanlardan gına geldi artık. hadi bazıları acemi oynayamıyor, iyi oynayan birini görünce hemen hileci diye saldırıyor onları anlıyorum birşey de demiyorum ama oyunda ortalama bir oyuncu olmasına rağmen kendini çok iyi, yenilmez sanan, kendisinden iyi herkese hileci diyenlere acayip sinir kapıyorum. demin de 140 level adamın biri air superiority'de 60-70 level adamlara karşı 30-5 yapmış. ben girdim bu arkadaşı habire öldürmeye başladım. adam switch ne, cutting ne bilmez, kendini yenilmez sanıyor. başladı bana hileci diye saydırmaya. sonunda server'dan hacker/cheat denilenerek banlandım. gerçi hayatımda ilk kez hile nedeniyle biri beni banladı. bir yandan da hoşuma gitti, demek ki iyi oynuyorum dedim ama sonra aklıma wapppe, maker83, idf takımındaki adamlar geldi. ben iyiysem onlar ne dedim

• Fire.Sword kullanıcısına yanıt
    Çok oluyor böyle, Beni birtek iyi jet kullananlar yıldırıyor

• hocam ben de bf3 zamanındayken jet kullananlara acayip sinir kapıyordum, bana da jeti bu kadar iyi kullanmak imkansız gibi geliyordu, acaba hile mi yapıyorlar diye düşünüyordum. tabi ben kimseye hileci diye saldırmıyordum, sadece aklımdan geçiyordu birde bf3'te jetler çok daha güçlü olduğu için ekstra sinir bozucuydu. tek dalışta tankı disable yapıp, 2-3 roketle piyadeleri öldürebiliyordu. bf4'te daha dengeliler. sonra inat edip youtube'tan videolar izleyip pratik yapınca aslında o kadar da zor olmadığını öğrendim ama bu seferde bana hileci demeye başladılar bu yüzden acemi olanları anlıyorum, onlara tek kelime etmiyorum. ama dediğim gibi ortalama bir oyuncu olup kendini yenilmez sananlara, kendinden iyi herkesi hileci olarak görenlere acayip sinir oluyorum

• Fire.Sword kullanıcısına yanıt
    Tabi video izlemeden zor öğrenmek ben sürüyorum ama harita yetmiyor bazen dönemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Crazy Goat

aek konusunda ben de supheliyim kendim alıyorum o kadar iyicnisan alip vurabilecek bir silah degil ama karsidakiler gel gör nasil oynuyor

bir keresinde bir hile gördüm mükemmeldi.adam haritada gözükmüyor.mini mapta sadece anlik gozukuyor kendisi 1 sn arayla rpg atiyor ve isinlaniyor bu sekilde benim tankımı defalarca vurdu nereden geldigini anlamadan ölüyorsun

@CRAZY GOAT -----> aek konusunda ben de supheliyim kendim alıyorum o kadar iyicnisan alip vurabilecek bir silah degil ama karsidakiler gel gör nasil oynuyor

Hangi haritada iyi silah değil, sadece aek ile 40k kilim vardır belki fazla, aek oyundaki en güzel ar'lerden bir tanesi
    iyi ellerde adam öttürür yada susuz götürür geri getirir :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

quote:

Orijinalden alıntı: Chagotta

Battlefield yeni serisi ile ilgili facebook sayfalarında paylaşım yapmışlar.
    Bıktım ikinci dünya savaşı oyunlarından, modern yapsınlar bf4'ü update etsinler razıyım.

Bence Battlefield 1 yarım çıkardılar devamını yeni oyun olarak çıkaracaklar kendi ayaklarına sıkıyorlar doğrusu tepki gösterende yok herkes memnun gibi alıyor.Ben bir call of duty fanı olarak battlefield serisine 4 ile başladım bir kez arkadaşın ps3 ünde oynadım o gün cod silip hemen bf4 aldım ps3te sonra ps4 şimdide pc de hala devam ediyorum bunun gibi oyun çıkarsın 200 lira verim ama ama şu bf1 gibi oyuna değil 100 lira para vermem.

Bf1 devamı şeklindeki fikrine katılıyorum ve artık ümidimi kesmeye başladım Ea nın allah cezasını ver.... :D
    Ben pubg deki oyun içi lag vb sıkıntıların azaltılmasının ardından sadece pubg ve yeni gelecek olan Hell let loose ile devam edeceğim. Hell let loose ile yayınlara daha fazla zaman ayıracağım işallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: asi3636

Beyler attığım resim de bir nok ta var siyahla çizdim pc de her uygulamayı açtım ve renk testi yaptım monitör de herhangi bir ölü pixel yok ama oyun için de gördüğünüz gibi bir siyahlık var ve gitmiyor sebebi nedir gözüme taklıdı resmen daha önce yoktu amam sadece bf4 de var bu ölü pixel gibi birşey herşey de test ettim ama
    bulamadım nedenini siz de de aynı sorun var mı ?Battlefield 4 (2013) [ANA KONU]

Merhaba,
    O noktanın oyun içinde olup olmadığından eminmisin ? Oynadığınız harita shangai toz duman kağit toprak .. herşey var.
    Masaüstüne dön bembeyaz bir duvar kağıdı seç ondan sonra orayı kontrol et. Monitörünüzde sonradan ölü piksel oluşmuş olabilir. Bu ölü piksel tam bir kapalı kutu, hemen her yerde çıkabilir.

• Chagotta kullanıcısına yanıt
    Usta dediğim gibi her map da denedim ve her renk testini yaptım bu oyun da var sadece anlıyamadım gitti

• Yine giriş yapamıyorum nasıl bir sorunmuş arkadaş

• asi3636 kullanıcısına yanıt
    Mapden kaynaklıysa takma bu kadar dostum.Bak keyfine.

• Chagotta kullanıcısına yanıt
    sanmıyorum çünkü diğer haritalarda da var :(
  • Arkadaşlar günlerden içim içimi yiyor ya adamlar 100 metreden aek le vuruyor 1 tane mermisi sekmiyor eminim aim hack olduguna yakın mesafeden anlarım uzak mesafeden adam nasıl saydırıyor mermileri görüyorum dümdüz gidiyor mümkün değil bu kadar tepen ve seken bir silahın mermisinin uzak mesafeden bütün mermilerinin düz gitmesi garip.Veya ben mi yanlış düşünüyorum daha önce youtubede birkaç video izledim aynen öyle silahın namlusu yukarı hiç kalkmıyor.Varsa böyle bir hile bizde kullanalım bi namuslu bizmi kaldık oyunda anlamadım gitti delirecem ya.
  • asi3636 kullanıcısına yanıt
    Fps göstergesinin overlay'inden kaynaklıdır belki, bir kapatıp dene istersen.
  • FasTBoY kullanıcısına yanıt
    Yok Usta aynı :(
  • FasTBoY kullanıcısına yanıt
    BF3 de yok mesela :D Battlefield 4 (2013) [ANA KONU]
  • quote:

Arkadaşlar günlerden içim içimi yiyor ya adamlar 100 metreden aek le vuruyor 1 tane mermisi sekmiyor eminim aim hack olduguna yakın mesafeden anlarım uzak mesafeden adam nasıl saydırıyor mermileri görüyorum dümdüz gidiyor mümkün değil bu kadar tepen ve seken bir silahın mermisinin uzak mesafeden bütün mermilerinin düz gitmesi garip.Veya ben mi yanlış düşünüyorum daha önce youtubede birkaç video izledim aynen öyle silahın namlusu yukarı hiç kalkmıyor.Varsa böyle bir hile bizde kullanalım bi namuslu bizmi kaldık oyunda anlamadım gitti delirecem ya.

Hilesiz oynayan neredeyse yok gibi birşey, sildim ben oyunu boşuna zaman kaybı sende sil gitsin.
  • Long Dark kullanıcısına yanıt
    Alternatif olsa silicemde yok.En sonunda pc satıcam ps4 de geri dönücem.Orda eşit herkes hiçdeğilse karşındakinde hile olmadıgını biliyor insan.

• quote:

Alternatif olsa silicemde yok.En sonunda pc satıcam ps4 de geri dönücem.Orda eşit herkes hiçdeğilse karşındakinde hile olmadıgını biliyor insan.

konsollar da çok masraflı oyunları pahalı yetmiyor birde psn plus alacaksın felan uzun iş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Long Dark

quote:

konsollar da çok masraflı oyunları pahalı yetmiyor birde psn plus alacaksın felan uzun iş

Ps4 kullandıgım sürece 2 oyuna para verdim 1.BF4 2.Driveclub başkada oyun para vermedim plustan gelen bedavaları oynadım zaten zamanımın çoğunu bf4 ile driveclub le geçiriyordum yetiyordu bana.Ne zamanki plus parasına zam geldi o gün ps4 dü sattım pc toplarım dedim daha iyi ve sonunda pc topladım ama bu kezde o ps4teki zevk yok.Bazen diyorum zevk almadıktan sonra neye yarar pc en iyisi ps4 bu saaten sonra ps5 beklicem bakalım.

• 
Sayfa: önceki 19921993199419951996
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.