Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (1956. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
40.466
Cevap
149
Favori
1.193.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19541955195619571958
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler bf4 arkaplanda çalışıyor bir türlü düzeltemedim 2 kere kaldırıp tekrar kurdum tık yok yardım pls
  • Gul Of Oman haritasi acayip derecede tıkanıyor,bir taraf ki genelde karada olan üstünlük kuruyor,çıkarma yapan tarafın şansı hiç kalmıyor deli gibi sahildeki bayrakların oradan saldırıyorlar gelenlere,az önce yaşadım.
    Ya harita uygun değil yada harita ölçeklendirme ve bayrak dağılımlarını iyi ayarlayamadılar
  • Crunch time baby

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU]

Bugün Virtual born killers'da ismini hatırlayamadığım bir Türk arkadaş ile tank'da iyi bir ekip olsuk kendisi buradaysa selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PehliOne- -- 12 Aralık 2016; 1:31:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• BF1'deki sisteme ne zaman geçilecek?
    İğrenç battlelog'dan gına geldi artık.
    Origin de ayrı salak,kendi kendine offline olmalar felan,

Şu ikisi bazen oyundan soğutuyor insanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 13 Aralık 2016; 16:6:20 >
  • Şu an bende de Offline oldu...
  • Yeni sistemimle ama ekran kartsız oyuna girmek istedim, 2 dk sonra oyundan atıp şu hatayı verdi?

Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'WonOttoman' (for 0 minutes) ... No Packet Flow

Edit : Çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xX.3B.Xx -- 13 Aralık 2016; 20:45:54 >
  • Banlandığımız server'lara tekrar nasıl girebiliriz?
  • G-sync li bir monitör kullanan var mı arkadaşlar içiniz de var ise ayarları nelerdir.
  • Oyunda girebileceğimiz sunucular sadece Battlelogdaki sunucularmı acaba başka yokmu ?? Çünkü çoğu boş ordaki sunucuların.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muscel

Oyunda girebileceğimiz sunucular sadece Battlelogdaki sunucularmı acaba başka yokmu ?? Çünkü çoğu boş ordaki sunucuların.

Filtrelemeden free slots seçeneğini kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blumhouse

quote:

Orijinalden alıntı: muscel

Oyunda girebileceğimiz sunucular sadece Battlelogdaki sunucularmı acaba başka yokmu ?? Çünkü çoğu boş ordaki sunucuların.

Filtrelemeden free slots seçeneğini kullanın.

nerde o seçenek
  • xX.3B.Xx X kullanıcısına yanıt
    Server sahibi ile konuşup özür dileyerek :)
  • Bf4 de gtx1070 için en iyi nvidia driveri hangisi ? Haftada 1 driver çıkıyor deli oluyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre9110 -- 18 Aralık 2016; 17:6:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre9110

Server sahibi ile konuşup özür dileyerek :)

O halde hiç bulaşmayayım, çünkü özür dilemesi gereken server sahipleri :)
    Sürekli kendilerini vurduğumuz ve çok iyi oynadığımız zaman bu adminlerin işine gelmiyor ve özel server olduğu için kafalarına göre banlıyorlar.
  • xX.3B.Xx X kullanıcısına yanıt
    Hangi server den ban yedin ?
  • ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    Gulf of oman dediğin gibi çok dengesiz. Nasıl bunu görmeden yayınlamışlar anlamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre9110

Hangi server den ban yedin ?

Çoğu sabit shangai serverlarından, rus, alman, türk karışık.
  • Bu türkler adam olmaz yeminle, herifler server açmış kafasına göre adam banlıyor, herifleri öldürüyorsun kick atıyor ama kendileri base'den sadece ucav sallıyor ona bişey yok, yabancı server'da olsun türk serverlarında olsun alayı noob alayı küstah troll.
  • 14 dakikada 65 kill - Hainan Resort - 65-2 Farm uyarısı geline bırakmak zorunda kaldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cybernoid -- 20 Aralık 2016; 2:39:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xX.3B.Xx

Bu türkler adam olmaz yeminle, herifler server açmış kafasına göre adam banlıyor, herifleri öldürüyorsun kick atıyor ama kendileri base'den sadece ucav sallıyor ona bişey yok, yabancı server'da olsun türk serverlarında olsun alayı noob alayı küstah troll.

Türk server girmek oyundan soğuma sebebi olur. O yüzden yabancı yada devamlı takıldığınız Server olması her zaman daha iyi

• 
Sayfa: önceki 19541955195619571958
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.