Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (1370. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
40.466
Cevap
149
Favori
1.193.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13681369137013711372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bi taraf 2000 diğer taraf 100 ticket. ne zevk alıyorsunuz anlamıyorum
  • 2 Tarafta 3000 ticket tan başladı.
  • bütün LOADOUT resetlenmiş ....??
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaymekHoldem

quote:

Orijinalden alıntı: RadioheadTR

Beyler oynamaya 2 gün önce başladım ve 4 levelım daha ve k/d oranım berbat(0.58) üstelik ps3te bf3 oynuyordum orda fena değildim ama bunda berbatım resmen bugün dikkat ettimde girdiğim serverlarda hep en az 100 level adamlar var o yüzden noob kalıyorum.sizce en iyi level kasma yolu nedir tavsiye verebilirmisiniz?

Sana tavsiyem şuhttp://forum.donanimhaber.com/m_94613468/tm.htm :)

Alakasız cevap vermişsin :) Bu arada ben slayarcher belki tanırsın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QueToAmmo -- 14 Temmuz 2014; 14:42:51 >

• Yok mu 2vs2 heli aticak gunner+pilot ikilisi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Beyler oynamaya 2 gün önce başladım ve 4 levelım daha ve k/d oranım berbat(0.58) üstelik ps3te bf3 oynuyordum orda fena değildim ama bunda berbatım resmen bugün dikkat ettimde girdiğim serverlarda hep en az 100 level adamlar var o yüzden noob kalıyorum.sizce en iyi level kasma yolu nedir tavsiye verebilirmisiniz?

zamanla olacak birşey bu, kimse anadan doğma uzman fps oyuncusu değil kendini oyuna ver, dikkatli oyna, haritayı tanı biçersin o 100 levelleride aim geliştirmek istiyorsan TDM oyna bol bol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaserHawk -- 14 Temmuz 2014; 16:00:05 >
  • ken_618 kullanıcısına yanıt
    Klasik AMD driver problemleri, yıllarca ATI-AMD kullandım, crossfire yaparsın oyunda kartın biri çalışır öbürü yatar bir düzen tutmaz artık gına gelmişti, ayrıca oyun seçer oyunun birinde süper oynarsın öbüründe kasar anlayacağın dilim bayağı yanmıştı.
  • Tam ne güzel oynuyordum oyunu çokda güzel gidiyordu ama söz konusu bu oyun olunca olabilirmi çalışmayı durdurdu hatası verip attı oyundan bu oyun düzelmez adamlarda anladı yeni oyun yapıyorlar paralar gitti boşuna ilk defa bir oyun alalım dedik o da bozuğuna geldik bizdeki şansa bak ya para gözlü şerefsizler
  • quote:

Orijinalden alıntı: TR-Tolga90

quote:

zamanla olacak birşey bu, kimse anadan doğma uzman fps oyuncusu değil kendini oyuna ver, dikkatli oyna, haritayı tanı biçersin o 100 levelleride aim geliştirmek istiyorsan TDM oyna bol bol

bugün dikkat ettim tdmde en iyi kendimi geliştirebilirim k/d 54tü 60a çıktı bugün

• Bu yamadan sonra sürekli çalışmayı durdurdu veriyor onu geçtim birde ram yemeye başladı 7,2gb ramlere çıkıyor böyle bi sorunla karşılaşan oldumu ?
  • 1gb kık yamadan sonramı diyorsunuz...? Bugunde bende lag vardı. Gerçi sitede bakım çalışması oldugu yazılmıştı, muhtemelen ondandı lag.şuan sıkıntı yok yağ gibi akıyor oyun.ortalama 56ping 64 kişilik alman serverinda...bu arada yarın yeni dlc geliyor.sabırsızlıkla beklıyorum...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet hocam yamadan sonra olmaya başladı, lag pek yok ama, ram'e yükleniyor oyun 7gbı geçiyor busefer takılıp atıyor düzelir inş. bakalım.

Bende merakla bekliyorum dlcyi 12den sonra gelirmi ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GENERAL006

Evet hocam yamadan sonra olmaya başladı, lag pek yok ama, ram'e yükleniyor oyun 7gbı geçiyor busefer takılıp atıyor düzelir inş. bakalım.

Bende merakla bekliyorum dlcyi 12den sonra gelirmi ki ?

Bende oyundan atma durumu yoktu hocam.sorununuz hala devam ediyorsa bence bir virüsten kaynaklı da olabilir...
    Bu arada dlc tsi ile de sabah 11 gibi yayınlanır gibime geliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saat 10da yeni dlcnin oynanış videosu twitchten yayınlanacakmış.
  • Nabıyo bu oyun girmeyeli aylar oldu.Yanlız iyi dolandırıldık beyler kabul edelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgay007 -- 14 Temmuz 2014; 22:05:46 >
  • 14.4 - 14.7 Beta. Hangisini yüklemeliyim?
  • Hoc hocam öyle lag değil oyundayken rami fule yakın kullanmaya çalışıyor ozaman lag oluyor origini oyun içinde disable yaptım birde x86 olarak çalıştırıyorum şuan iyi.
  • Şimdi gösterdikleri harita shangai-floodzone karışımı bir şey olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sp4rtacus

Arkadaşlar 14.7 Beta driver ile oyunu oynayan varmı?

Sakın hee.. ekran kartı en düşük 75 derece gördü 14.7 ile... 14.6 geçtim direk 49 falan
  • 
Sayfa: önceki 13681369137013711372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.