Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (1371. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.467
Cevap
149
Favori
1.193.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13691370137113721373
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TaymekHoldem

quote:

Orijinalden alıntı: Sp4rtacus

Arkadaşlar 14.7 Beta driver ile oyunu oynayan varmı?

Sakın hee.. ekran kartı en düşük 75 derece gördü 14.7 ile... 14.6 geçtim direk 49 falan

Yeni ssd ile format attım, 14.4 sürücüyü yükledim sıkıntı yok çok şükür.
  • Haritalar nasıl izleyemedim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

Haritalar nasıl izleyemedim?

tekrarıhttp://www.twitch.tv/battlefield/b/547524166
  • Propaganda isimli haritayı çok beğendim. Dizaynı ve karı ile tam bir Rusya şehri olmuş ve çok farklı atmosferi var. Gerisi ise çok klasik :S Yine her şey iç içe, karışık ve yakın çatışmalı. Ayrıca hala en çok istediğim gece haritaları yok. Twitch de Capture the flag oynuyorlardı ama maalesef kimse Capture the Flag ve Obliteration gibi güzelim modları oynamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RockSharp

Battlelog gitti bende seviyem 0 gözüküyor sunucular gitti

banlanmış olabilirsin xDSA:D:VAS
  • bu oyunu laptop ile oynayabilen var mı ?
  • Beyler biri şu dlc ile çıkacak silahları nasıl açılacağını detaylı bir şekilde Türkçeleriyle yazarsa çok güzel olur malum ingilizce yok da hem herkes faydalanır.
  • TaymekHoldem kullanıcısına yanıt
    ahmet2406 A kullanıcısına yanıt
    Düzeldi

ahmet2406 ''Assignments'' bölümünde bulunan Dragon's Teeth açıklamalarını diyorsan çeviririm hocam ama başka bir link varsa buraya ekle oradan bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RockSharp -- 15 Temmuz 2014; 0:13:05 >
  • RockSharp kullanıcısına yanıt
    Evet hocam ordakileri diyorum assigment dekileri çevirsen çok makbule geçicek.
  • Haritalar Propaganda güzel gibi diğerleride iyi sayılır şu china link modunu anlayan varmı tam nasıl oluyor?
  • ahmet2406 A kullanıcısına yanıt
    Buyur hocam çevirdim

Big Splash: Seviye 10'a ulaş - Bir ''Dragon's Teeth'' haritası oyna - Ek pakete sahip ol --- ''Sunken Dragon'' haritasında floodgates - levolution olacak büyük ihtimalle- aktive et - Yüzerken 5 adam öldür - Ödül : UNICA 6

Lions and Tigers and Bears: Seviye 10'a ulaş - Bir ''Dragon's Teeth'' haritası oyna - Ek pakete sahip ol --- Saldırı -assault- sınıfı oynarken yaya olarak, diğer yaya olan 10 yardımcı -support- düşmanı öldür - Saldırı -assault- sınıfında oynarken yaya olarak, yaya olan 10 mühendis -engineer- sınıfı asker öldür - Aynı şekilde yaya olan diğer 10 gözcü -sniper- öldür. Ödül: Bulldog

Not the Weakest Link: Seviye 10'a ulaş - Bir ''Dragon's Teeth'' haritası oyna - Ek pakete sahip ol --- 2 PDW ''ribbon'' - Chainlink modunda 10 noktayı bağla - 10 kere ''Squad order followed'' bonusu kazan Ödül: MPX

The 'I' in Team: Seviye 10'a ulaş - Bir ''Dragon's Teeth'' haritası oyna - Ek pakete sahip ol --- 2 tane ''Sniper Rifle Ribbon'' ödülü - 10 ''Radio Beacon Spawns'' - 20 yer belirleme -spor assist- bonusu Ödül: CS5

Vanguard: Seviye 10'a ulaş - Bir ''Dragon's Teeth'' haritası oyna - Ek pakete sahip ol --- 5 ''Savior Kills'' - ''20 Suppresion Assists'' - 3 patlayıcı yok et -destroy 3 explosives- Ödül: Ballıstic Shield

Recoil Kinetics: Seviye 10'a ulaş - Bir ''Dragon's Teeth'' haritası oyna - Ek pakete sahip ol - BIG SPLASH BAŞARIMINI KAZANMANIZ GEREK --- Unica 6 silahı ile 20 ''Headshots''

• dlc ne zaman geliyo? bilgisi olan
  • RockSharp kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam Allah razı olsun.
  • benjamin0ks kullanıcısına yanıt
    Şuan haber yok sabaha gelir tahminim gece olsaydı güzel olurdu sahuru yer uyurduk pc yide açık bırakırdık indirirdi.
  • benim gibi yeni başlayan arkadaşlara tavsiyem direk 64 kişilik maplere dalmayın 16-24 kişilik maplerde team deathmatch oynayın ne kadar az kişi olursa o kadar çok sarıyo
  • 07kubi07 kullanıcısına yanıt
    Acer V3 772G üzerinden oynuyorum hocam. Hayırdır? :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler oyunda şöyle bi BAN yedim : ERROR
    Game disconnected: you have been banned from this server. Stated reason: SUSPECTED CHEATING: YSUNAR too many hs/k or k/min (CD - LiveCheck)

ve kesinlikle hile yapmayan biriyim,

bunun türkçe meali nedir.

sniper'da fazla iyiyim o kadar:)
  • Off hadi be gece yapında şunu gece uyurken indirsin işte yarın bir daha uğraşmıyak net ztn yavaş uyanıkken beklemek zor oluyor
  • sanitarium8787 kullanıcısına yanıt
    Hocam anladığım kadarıyla (yanlışda olabilir kesin değil) hile olduğundan şüphelenmiş çok fazla hs atmışsın vuruş oranında yüksekmiş galiba.

Edit: Bu gibileri fazla kafaya takma bazı ezolar var böyle çok güzel oynayınca hile diyip atıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet2406 -- 15 Temmuz 2014; 2:31:46 >
  • 
Sayfa: önceki 13691370137113721373
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.