Şimdi Ara

Battlefield 3 ve 4 videolarim (Yeni Montaj Geldi Sıcak 09.03.2016) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
2.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 0ptimusPrime

Helal kankime verdim şukunu

• BF4 le optimus sahalara geri dönüyor :)

minitage güzel. montage lar bekliyoruz

edit: 1000. mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akabeyss -- 13 Ekim 2013; 16:09:23 >
  • tam sürümde inşallah daha uzun şekilde montage gelicek

• ilk 1 dk hafif bir takilma var sonrasinda sıkıntı yoktur iyi seyirler
  • quote:

dikkat ettim de aslında bütün olay kullandığınız silahların sekmemesinden kaynaklanıyor gibi.
    Bunun için özel bir mouse filan kullanıyor musunuz hocam?

• o videoyu çeken kişi ben değilim sadece editini yaptim ekipmanlari arkadaş açiklar sana
  • ThatCrazyTurk T kullanıcısına yanıt
    Kullandığın mouse nin tabiki etkisi var. Kaliteli eline uygun olan bir oyuncu mouseyle birazda yetenek olunca sende böyle silah kullnabilirsin
  • vayyy. ben yokken çekmişsiniz videoyu neyse bensiz de win alabiliyorsunuz güzel oyun.
  • Okadar güzel videolar yapıyorlarki oynamalarına değil sırf harcadıkları emeği kafamdan geçiriyorum. Çek, render'la falan zor iş hocam :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: W4RL0RD

Okadar güzel videolar yapıyorlarki oynamalarına değil sırf harcadıkları emeği kafamdan geçiriyorum. Çek, render'la falan zor iş hocam :D

böyle yorumlardan destek alip yola devam ediyoruz hocam :D beğendiysen ne ala
  • güzel videolar devamını beklerim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: W4RL0RD

Okadar güzel videolar yapıyorlarki oynamalarına değil sırf harcadıkları emeği kafamdan geçiriyorum. Çek, render'la falan zor iş hocam :D

böyle yorumlardan destek alip yola devam ediyoruz hocam :D beğendiysen ne ala

boş zaman meselesi aslında :D
  • sevmek lazım aslında bu işleri yoksa çekilcek çile değil edit render record sıkıntılı işler aslında ama sevince pek bir önemi kalmiyor

• Yeni video geldi arkadaşlar iyi seyirler
  • Video çekiyorsun demek , girdiğin serverlara girip sana hedeflenicem özellikle
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.Garp

Video çekiyorsun demek , girdiğin serverlara girip sana hedeflenicem özellikle

ahahahah :D hedeflen tabi ya :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: D.Garp

Video çekiyorsun demek , girdiğin serverlara girip sana hedeflenicem özellikle

ahahahah :D hedeflen tabi ya :D

zaten squadındakiler taşıyo onu. bişey değişmez
  • Güzel montage serdarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peset

Güzel montage serdarım

eyvallah canerim dahada güzelleri gelicek inşallah
  • Hocam son videoda ace52 kullanmışsın sana birşey soruyum şimdi diğer tüm bf4 videolarında ve sitelerde ace52 çıkış hasarı 34 olarak gösterilmiş ama battlelogda 45 yazmışlar şimdi battleloga yanlış mı yazmışlar doğru mu?Mutlaka scar-h da kullanmışsındır her ikisinide 34 olarak vermişler çıkış hasarlarını bir karşılaştırma yaspan sence gerçekten ace52 mi daha güçlü yoksa scar-h mı?İyi oynayan birine sormak gerektiğini düşündüm Bu da sitehttp://symthic.com/bf4-weapon-charts?allkcarbine=1&assault=1&engineer=1&sort=Max+Damage&adsc=DESC&attc1=None&attc2=None bf4 konusuna 4 kere yazdım cevap veren olmadı

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.