Şimdi Ara

Battlefield 3 (2011) [ANA KONU] (163. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43.797
Cevap
63
Favori
1.524.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MrKreamy

quote:

Orijinalden alıntı: punkandroll

quote:

Orijinalden alıntı: karaçalı

quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

quote:

Orijinalden alıntı: _birDost_

Keşke benim görüşüm yine her binanın yıkılma özelliğinin olması o özgürlüğümüzün kısıtlanması kötü

yazdığından tek kelime anlamadım

benım gorusum her bınanın yıkılmasından yana, bu ozellıgın olmamsı ozgurlugumuz kısıtlıyo, kotu. demıs ama her oyunda bına ykılmyo nasıl olcak begendıgın oyun yoktur sımdı senın

şu an hiçbir oyunda her bina yıkılamaz,öyle bir şeyi çalıştıracak sistem yok

Bu arkadaş hayatında hiç mi Red Faction Guerilla oynamamış?

Aynen Red Faction oynamamış galiba BC2 de yıkılma özelliği daha fazla var adamlar stratejiyi bahane edip her binın yıkılma özelliği olmadığnı söylüyolar benim yıkılma olayında beklentilerim yüksekti beklediğim gibi olmadı mesala ben bir F16 ile bir binayı yerle bir edemezsem bir zevki olmaz işallah beklediğim gibi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: MyPLanet

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: punkandroll

quote:

Orijinalden alıntı: karaçalı

quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

quote:

Orijinalden alıntı: _birDost_

Keşke benim görüşüm yine her binanın yıkılma özelliğinin olması o özgürlüğümüzün kısıtlanması kötü

yazdığından tek kelime anlamadım

benım gorusum her bınanın yıkılmasından yana, bu ozellıgın olmamsı ozgurlugumuz kısıtlıyo, kotu. demıs ama her oyunda bına ykılmyo nasıl olcak begendıgın oyun yoktur sımdı senın

şu an hiçbir oyunda her bina yıkılamaz,öyle bir şeyi çalıştıracak sistem yok

Bu arkadaş hayatında hiç mi Red Faction Guerilla oynamamış?

Aynen Red Faction oynamamış galiba BC2 de yıkılma özelliği daha fazla var adamlar stratejiyi bahane edip her binın yıkılma özelliği olmadığnı söylüyolar benim yıkılma olayında beklentilerim yüksekti beklediğim gibi olmadı mesala ben bir F16 ile bir binayı yerle bir edemezsem bir zevki olmaz işallah beklediğim gibi olur

Paris gibi bir şehirde "tüm" binaların yada koca bir binanın yıkılması oynanış açısından gereksiz ve sistem için büyük bir yük getirirdi. Ayrıca BC2'deki gibi belirli binaların yeterli hasarı aldığında yıkılması olacak. Yapımcılardan Demize99 twitter'dan bir kullanıcının bu yöndeki sorusunu cevaplamıştı ordan biliyorum.

edit:https://twitter.com/#!/Demize99/status/94082773031194624

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elessarTT -- 23 Temmuz 2011; 15:57:47 >

• Gereksiz neden olsun ki yapamıyoz desinler gereksizmiş madem gerçeğe uyarlıcan adam gibi yap işini o zaman BC2 'de neden gerekliydi saçma bir cvp olmuş bence
  • ben her binanın yıkılma olayının battlefield gibi büyük haritalı,yüksek grafikli oyunlarda olamıycağını belirtmek istemiştim :)
  • Beyler şehir haritalarında her binanın yıkılması olay karıştırır sistemleri zorlar. Sonuçta çok büyük bir harita var bir sürü bina var. İrili ufaklı yüzlerce bina var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyPLanet

Gereksiz neden olsun ki yapamıyoz desinler gereksizmiş madem gerçeğe uyarlıcan adam gibi yap işini o zaman BC2 'de neden gerekliydi saçma bir cvp olmuş bence

Yapamıyoruzdan ziyade genele hitap ve sisteme gereksiz yük bindirmeme açısından böyle birşey yaptıklarını düşünüyorum(oyunu sadece "çok yüksek" yada yüksek sistemi olanlar oynamayacak sonuçta) ki bence doğru bir karar..

Hali hazırda oyuncular tarafından haritalarda kullanılan ev içleri ve bina cepheleri yıkılıyor, bazıları tamamen yıkılıyor. Fakat haritada geri kalan kullanılmayan sadece görüntü amaçlı binaların yıkılması saçma olurdu, ki bu binalar kullanılabilir hale getirilse zaten hali hazırda büyük olan harita ve kullanılan yerler oyuncular için oyun olmaktan çıkar paranoyak bir duruma gelirdi.. (Her binanın penceresinden düşman çıkma durumu ve pusu yapanları bir düşün)

Sonuçta bir oyunu yaparken herkesi memnun etmek mümkün değil ama onu niye yaptınız bunu yapmadınız demek kolay fakat onlarda genel kesimin beğeneceği bir oyun yapmaya çalışıyorlar. "Tüm" binalarının yıkılma olayının oyunun diğer sorunlarının yanında çok büyük olmadığını sanıyorum.

Son olarakta objektif bir pencereden baktığımızda firmanın çok fazla eleştiri hak etmediğini düşünüyorum. Sonuçta bu adamlar gün aşırı oturup satırlarca kod yazıp ve bizim gördüğümüzde ne olduğunu dahi anlayamayacağımız sorunlar için matematik denklemleriyle uğraştığını unutmayalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elessarTT -- 23 Temmuz 2011; 16:54:09 >

• shırde yıkılmayan bına olmazsa o oyunu kımse oynamaz beyler oyle oyun olmaz yanı cok karısır sacma span bısey olur zıra oyle bı sıstemde zaten
  • @AAAragorn
    katılıyorum
  • Acaba binaların içine nasıl gireceğiz. Yani kocaman şehirler, gökdelen boyutunda binalar var. Bunların hangisine gireceğiz hangisine girmeyeceğiz. Bence binaların heryerinde yıkılma özelliği olsun ama atıyorum çıkılabilecek kat sayısı belli olsun. Ne bileyim, 3 bence uygun. Yoksa içinden çıkılmaz bi karışıklık alır başını gider
  • quote:

Acaba binaların içine nasıl gireceğiz. Yani kocaman şehirler, gökdelen boyutunda binalar var. Bunların hangisine gireceğiz hangisine girmeyeceğiz. Bence binaların heryerinde yıkılma özelliği olsun ama atıyorum çıkılabilecek kat sayısı belli olsun. Ne bileyim, 3 bence uygun. Yoksa içinden çıkılmaz bi karışıklık alır başını gider

paraşüt olduktan sonra taşıma helikopterleriyle her çatı sniperlar için uygun olucaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: viiiz

quote:

Orijinalden alıntı: Peset

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TURK SITH

Arkadaşlar, alpha seviyesi oyuniçi videolar izliyorum, bc2'den prone dışında bir fark göremiyorum, hatta youtube'da hd izlediğim videolardaki kalite benim bilgisayarımda oynadığım bc2 görüntüsünden kötü gözüktü, acaba bu oyun bc2.5 mi olacak, kral çıplak mı? umarım yanılıyorumdur...

Aslında BC2 de ne kadar göze batan ve can sıkan şey varsa düzelmiş gibi görünüyor, mesela animasyonlar inanılmaz gelişmiş, BC2 nin kötü olan silah modellemeleri yerine çok daha güzel silah modellemeleri gelmiş, scope'larda çok daha güzel ve gerçekci olmuş, karakter modellemeleri de ciddi anlamda gelişmiş, ışık kullanımı daha gerçekci görünüyor ve en çok beklenen özellik olarak prone+jet geldi... daha sayamadığım bir sürü detay var, bence BC 2.5 demek haksızlık olur.

Kesinlikle.

Oyun alpha modunda ve şuanda gerçekten(Klanımız oynuyor Alpha)oyun olmamış durumda.Yani videolar da olduğu gibi oyun geliştirme aşamasında ve yetersiz.Bunun nedeni de Alpha olması tabiki.Çok daha güzel gözükecektir oyun,tabi Beta ve GOLD dönemlerinde.

Yukarıda saydığım animasyonlar, modellemeler vs. gördüğüm kadarıyla ciddi anlamda gelişmiş, ama eğer bahsettiğiniz grafik kalitesiyse o konuda oynamadan bir şey demem abes kaçar.

Aynen katılıyoruz çok doğru tahliller yapıyorsunuz.

Animasyonlar vs ileri düzeyde.Ancak yıkılabilir çevre,silahların çevreyle olan ilişkisi vs çoğu daha oyunda yok yada eksik.'Ben daha olmadım' diye bağırıyor zaten oyun.

• quote:

Animasyonlar vs ileri düzeyde.Ancak yıkılabilir çevre,silahların çevreyle olan ilişkisi vs çoğu daha oyunda yok yada eksik.'Ben daha olmadım' diye bağırıyor zaten oyun.

Evet göze batan şeyler de var elbette ama final sürümüne kadar düzelir umarım.

Yalnız merak ettiğim birşey var, izlediğim videoların tamamında serverlar 32 kişilik di, aceba Rush modu sadece 32 kişilik mi olacak?
  • quote:

quote:

Yalnız merak ettiğim birşey var, izlediğim videoların tamamında serverlar 32 kişilik di, aceba Rush modu sadece 32 kişilik mi olacak?

Bununla ilgili bir bilgi yok şuan da.Bugün yarın geniş bir inceleme yazısı yayınlayacağız.MK'da ve burada yayınlarız.

Birşey ekleyeyim,Açık beta kesin olarak 1 eylül-30 eylül arası yapılacak.

• quote:

quote:

Öyle saçmalıkmı olurmuş. En odaklı savaşlar olması gereken modda 32 kişi. Days'ın binasını basarım

• quote:

Şu ana kadar açıklanan Conquest modunun 64kişiye destek vereceği. Rush 32 kişi ve diğer modlar için açıklanmadı ama sanırım onlarda 32 kişi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elessarTT -- 23 Temmuz 2011; 17:21:54 >
  • arkadaşlar çok kişinin kapalı ve açık betayı oynaması ve internete sızan görüntüler çok fazla olursa oyunun tadı kalmaz.killzone 3'te aynı şeydi günde 20 tane beta videosu koyuluyordu youtube'a, sıkmıştı artık oyunu oynadığımızda hiç sürprizlerle karşılaşmadık umarım bunlar olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: remiles01

arkadaşlar çok kişinin kapalı ve açık betayı oynaması ve internete sızan görüntüler çok fazla olursa oyunun tadı kalmaz.killzone 3'te aynı şeydi günde 20 tane beta videosu koyuluyordu youtube'a, sıkmıştı artık oyunu oynadığımızda hiç sürprizlerle karşılaşmadık umarım bunlar olmaz.

Youtube video koyan adam artık koymıcak açıkladı rahat ol sen
  • quote:

quote:

quote:

Bununla ilgili bir bilgi yok şuan da.Bugün yarın geniş bir inceleme yazısı yayınlayacağız.MK'da ve burada yayınlarız.

Birşey ekleyeyim,Açık beta kesin olarak 1 eylül-30 eylül arası yapılacak.

Şimdi, açık beta 1 Eylülde başlayıp 30 Eylülde bitecek mi? Yoksa 1 Eylül ile 30 Eylül tarihleri arasından herhangi bir gün(ler) içerisinde mi yapılacak?

• evet onu bende merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archangel™

quote:

Orijinalden alıntı: remiles01

arkadaşlar çok kişinin kapalı ve açık betayı oynaması ve internete sızan görüntüler çok fazla olursa oyunun tadı kalmaz.killzone 3'te aynı şeydi günde 20 tane beta videosu koyuluyordu youtube'a, sıkmıştı artık oyunu oynadığımızda hiç sürprizlerle karşılaşmadık umarım bunlar olmaz.

Youtube video koyan adam artık koymıcak açıkladı rahat ol sen

Herşeyini koydu zaten bu saatten sonra koysa nolur koymasa nolur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elessarTT -- 23 Temmuz 2011; 20:01:53 >

• 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.