Şimdi Ara

Battlefield 3 (2011) [ANA KONU] (161. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
43.798
Cevap
63
Favori
1.524.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sesler aynı valla. Tabi aracın içinde olduğumuzdan makinalının sesini daha boğuk olarak duyuyoruz.
  • BF3 Alpha Trial'a davet edilmişim. Birkaç güne win7 kurup bir test edelim bakalım
    http://i55.tinypic.com/2meqs20.jpg
  • quote:

Orijinalden alıntı: AAAragorn

BF3 Alpha Trial'a davet edilmişim. Birkaç güne win7 kurup bir test edelim bakalım

Ev adresini verir misin? Gelmek istiyorum Şaka maka DH'ye özel bol bol uzuun uzuun videolar çekip koyarsın değil mi?

• quote:

BF3 Alpha Trial'a davet edilmişim. Birkaç güne win7 kurup bir test edelim bakalım

Video bekliyoruz

• quote:

1080p den aşşa kalite beklemiyoruz

Yalnız 720p'de bile görüntü kötü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi remiles01 -- 22 Temmuz 2011; 19:20:42 >

• moh kurasım var. Sırf m4, m16 ile oynamak için Şu limited alanlara kapalı betayı erken çıkarsalar bari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifetaker -- 22 Temmuz 2011; 19:41:26 >
  • oyun gümbür gümbür geliyor
  • Yeni video ;

• İnşallah hitbox sistemini düzgün yaparlar..

quote:

Orijinalden alıntı: Archangel™

Yeni video ;

ışık olayı tamamen belli oluyor bu videoda.

betadayken görüntü almak yasak mı ? yasaksa adam son bölümünde Kylen008'i sansürlememiş.elveda dicek betaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi remiles01 -- 22 Temmuz 2011; 21:36:14 >

• inşallah, eminim bc2 oynayan çoğu oyuncu hitbox konusunda sıkıntı çekmeyelim diye düşünüyordur.
  • Yasak tabi
    Hep gizliyordu nickinide yakalandı bu sefer
    Zaten yorumlarada yazdı now I can enjoy my ban diye
    Bile bile yapmış zaten adam cod oyuncusu asıl channel ismide xKyleNxCoD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Archangel™ -- 22 Temmuz 2011; 21:39:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: remiles01

İnşallah hitbox sistemini düzgün yaparlar..

quote:

Yeni video ;

betadayken görüntü almak yasak mı ? yasaksa adam son bölümünde Kylen008'i sansürlememiş.elveda dicek betaya

ışık olayı derken sniperden yansıyan ışık mı? eğer öyleyse bütün videoyu hd izlememe rağmen 1 tane bile farketmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: waltran

quote:

Orijinalden alıntı: remiles01

İnşallah hitbox sistemini düzgün yaparlar..

quote:

Yeni video ;

ışık olayı derken sniperden yansıyan ışık mı? eğer öyleyse bütün videoyu hd izlememe rağmen 1 tane bile farketmedim.

hayır AK-47'den yansıyodu galiba,kırmızıydı.

edit : 03.13 de tam belli oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi remiles01 -- 22 Temmuz 2011; 22:04:55 >

• 12:40 - 12:55 arası ne oluyor öyle ???? :p
  • oyunun akışı bc2 ye göre çok hızlı hatta bf2 gibi
  • 36 dakikalık oynanış videosu ;

http://de.justin..tv/tommylk/b/290779462

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Archangel™ -- 22 Temmuz 2011; 23:21:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TURK SITH

Arkadaşlar, alpha seviyesi oyuniçi videolar izliyorum, bc2'den prone dışında bir fark göremiyorum, hatta youtube'da hd izlediğim videolardaki kalite benim bilgisayarımda oynadığım bc2 görüntüsünden kötü gözüktü, acaba bu oyun bc2.5 mi olacak, kral çıplak mı? umarım yanılıyorumdur...

Aslında BC2 de ne kadar göze batan ve can sıkan şey varsa düzelmiş gibi görünüyor, mesela animasyonlar inanılmaz gelişmiş, BC2 nin kötü olan silah modellemeleri yerine çok daha güzel silah modellemeleri gelmiş, scope'larda çok daha güzel ve gerçekci olmuş, karakter modellemeleri de ciddi anlamda gelişmiş, ışık kullanımı daha gerçekci görünüyor ve en çok beklenen özellik olarak prone+jet geldi... daha sayamadığım bir sürü detay var, bence BC 2.5 demek haksızlık olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: viiiz

quote:

Orijinalden alıntı: TURK SITH

Arkadaşlar, alpha seviyesi oyuniçi videolar izliyorum, bc2'den prone dışında bir fark göremiyorum, hatta youtube'da hd izlediğim videolardaki kalite benim bilgisayarımda oynadığım bc2 görüntüsünden kötü gözüktü, acaba bu oyun bc2.5 mi olacak, kral çıplak mı? umarım yanılıyorumdur...

Aslında BC2 de ne kadar göze batan ve can sıkan şey varsa düzelmiş gibi görünüyor, mesela animasyonlar inanılmaz gelişmiş, BC2 nin kötü olan silah modellemeleri yerine çok daha güzel silah modellemeleri gelmiş, scope'larda çok daha güzel ve gerçekci olmuş, karakter modellemeleri de ciddi anlamda gelişmiş, ışık kullanımı daha gerçekci görünüyor ve en çok beklenen özellik olarak prone+jet geldi... daha sayamadığım bir sürü detay var, bence BC 2.5 demek haksızlık olur.

Kesinlikle.

Oyun alpha modunda ve şuanda gerçekten(Klanımız oynuyor Alpha)oyun olmamış durumda.Yani videolar da olduğu gibi oyun geliştirme aşamasında ve yetersiz.Bunun nedeni de Alpha olması tabiki.Çok daha güzel gözükecektir oyun,tabi Beta ve GOLD dönemlerinde.

• 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.