Şimdi Ara

Battlefield 3 (2011) [ANA KONU] (1279. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43.797
Cevap
63
Favori
1.524.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12771278127912801281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: credo

quote:

Orijinalden alıntı: mrsheker

Arkadaşlar bugun vista format attım bf3 ü yükledim ve bu sorunla karşılaştım nasıl çözebilirim
    INVALID LISENCE REASON CODE:missing dll:dxgi.dll function:createDXGIFactory1.

DirectX 11 desteği yok diye biliyorum Vista'da. Ki, şöyle bi konu varhttp://www.donanimhaber.com/diger/haberleri/windows-vista%27ya-directx-11-kurun,-iste-detaylar!.htm
    Bu şekilde yüklemeyi deneyin. Ayrıca sisteminizin tüm SP'lerini kurun tabi ki.. Oyunu da Yönetici Olarak Çalıştır modunda çalıştırın.
    Bir de Vista SP 2 için şöyle bi yama mevcut.

http://www.microsoft.com/downloads/tr-tr/details.aspx?familyid=e1199d12-5b23-4769-b1e0-210ee147ce15

(Windows Grafik, Görüntüleme ve XPS Kitaplığı oyun, multimedya, görüntüleme ve yazdırma uygulamaları için modern grafik teknolojilerindeki en son gelişmeleri içerir. DirectX, DirectCompute ve XPS Kitaplığı güncelleştirmelerini içerir.)

Kolay gelsin..

Çok sağol biraz sonra dediklerini aynen yapacağım inşallah işe yarar ekran kartı aldım driver bozuldu şimdide bu sorun çıktı format atınca

• beyler oyunda maç bitmeden çıkarsak alınan puanlar siliniyor mu ?

genelde kısa aralıklarla giriyorum oyuna ve 1000 ticket maçlar oluyor bitmeden yarısında alt + f4 yapıp çıkıyorum. puanlarım yine de haneme yazılıyor mu ?

aynı şekilde oyunun ortasında çıkınca silah için açılan eklentiler veya özellikler siliniyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nitroture -- 13 Mart 2012; 22:36:49 >
  • Yeni Driver Deneyen ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nitroture

beyler oyunda maç bitmeden çıkarsak alınan puanlar siliniyor mu ?

genelde kısa aralıklarla giriyorum oyuna ve 1000 ticket maçlar oluyor bitmeden yarısında alt + f4 yapıp çıkıyorum. puanlarım yine de haneme yazılıyor mu ?

aynı şekilde oyunun ortasında çıkınca silah için açılan eklentiler veya özellikler siliniyor mu?

İşlenir ama harita bittiğinde işlenir. Anlık güncellemiyor battlelog . Maç ne zaman biter battlereport ne zaman gelirse istatistiklerin o zaman güncelleniyor.
  • GeForce 296.10 Driver

Versiyon: 296.1 - WHQL
    Tip: Grafik Sürücüsü
    Sürüm Tarihi: Tue Mar 13, 2012
    İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit, Windows Vista 64-bit
    Dil: Turkish

Bu R295 sürücü ailesinden ikinci WHQL onaylı sürücüdür (sürüm 295.xx - 299.xx).

Bu sürücü, özellikle Battlefield 3, Blacklight: Retribution, Diablo III, Mass Effect 3 veya The Elder Scrolls V: Skyrim ve diğerleri gibi en son popüler PC oyunlarını oynayan tüm GeForce kullanıcıları için önerilen bir yükseltmedir. Bu sürücüler GeForce’a özel performans ve kalite iyileştirmeleri ile birlikte gelir ve Microsoft WHQL onaylıdır.

Sürüm 296.10 Yenilikler
    •Yeni GeForce GTX 560 SE GPU için destek eklenmiştir.
    •PhysX Sistem Yazılımı sürüm 9.12.0213’e yükseltilir.
    •Aşağıdaki oyunlarda SLI performansını artırır:
    •Blacklight: Retribution – 1.8 kata kadar performans artışı
    •DiRT 3 – menü performansını iyileştirmek için DX11 profili yükseltildi
    •Dishonored
    •Dungeon Defenders
    •F1 2011 – oyun yaması 1.2 ile performans iyileştirildi
    •rFactor 2
    •Aşağıdaki oyunlar için 3D Vision desteği eklendi:
    •Dear Esther – İyi Olarak Değerlendirildi
    •Deep Black: Reloaded – Rated 3D Vision Ready
    •Çok sayıda hata ayıklama içerir. Ayrıntılar için sürüm notları belgesine bakın.

R295 Sürücü Ailesi için Önemli Özet Bilgiler
    R285 WHQL onaylı sürücüden sonra yeni özellikler ve performans
    •“Steam tarihinde en hızlı satan oyun” olan The Elder Scrolls V: Skyrim’de %45’e varan ve oyunları değiştiren performans artışı.
    •SLI teknolojili Mass Effect 3 oyununda 2 kata kadar daha fazla performans.
    •Call of Duty: Modern Warfare 3, Diablo III ve The Elder Scrolls V: Skyrim oyunları için ortam oklüzyonu desteği ile GeForce’a özel kalite iyileştirmeleri.
    •50’den fazla oyun için yeni 3D Vision ve SLI profilleri.
    •Alice: Madness Returns ve Batman: Arkham City gibi üst sıradaki PhysX oyunlarda en iyi deneyim için yeni PhysX yazılımı.
    •Intel X79 SLI onaylı anakartlarda NVIDIA Surround için WHQL onaylı desteğe olanak verir.
    •HD Audio 1.3.12.0. sürüme güncellendi.

Diğer Ayrıntılar
    •GPU hesaplama için çok sayıda dil ve Uygulama Programlama Arayüzü (API) desteklemektedir: CUDA C, CUDA C++, CUDA Fortran, OpenCL, DirectCompute ve Microsoft C++ AMP.
    •SLI onaylı Intel ve AMD anakartlarda 3 yönlü SLI, Quad SLI ve SLI desteği dahil olmak üzere DirectX 9, DirectX 10, DirectX 11 ve OpenGL’de tek GPU ve NVIDIA SLI teknolojisini desteklemektedir.

• quote:

quote:

Arkadaşlar bugun vista format attım bf3 ü yükledim ve bu sorunla karşılaştım nasıl çözebilirim

DirectX 11 desteği yok diye biliyorum Vista'da. Ki, şöyle bi konu varhttp://www.donanimhaber.com/diger/haberleri/windows-vista%27ya-directx-11-kurun,-iste-detaylar!.htm
    Bu şekilde yüklemeyi deneyin. Ayrıca sisteminizin tüm SP'lerini kurun tabi ki.. Oyunu da Yönetici Olarak Çalıştır modunda çalıştırın.

http://www.microsoft.com/downloads/tr-tr/details.aspx?familyid=e1199d12-5b23-4769-b1e0-210ee147ce15

(Windows Grafik, Görüntüleme ve XPS Kitaplığı oyun, multimedya, görüntüleme ve yazdırma uygulamaları için modern grafik teknolojilerindeki en son gelişmeleri içerir. DirectX, DirectCompute ve XPS Kitaplığı güncelleştirmelerini içerir.)

Kolay gelsin..

Çok sağol sayende sahalara geri döndüm bi ara beraber oynayalım :D Optimus_Maximus2 nick o olmassa eski Merciless2

• FXAA injector performans modunu nasıl kaldıracağım? Kurunca kastı da..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgü®

quote:

Orijinalden alıntı: nitroture

beyler oyunda maç bitmeden çıkarsak alınan puanlar siliniyor mu ?

İşlenir ama harita bittiğinde işlenir. Anlık güncellemiyor battlelog . Maç ne zaman biter battlereport ne zaman gelirse istatistiklerin o zaman güncelleniyor.

cevabın için teşekkür ediyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shepard

FXAA injector performans modunu nasıl kaldıracağım? Kurunca kastı da..

Attığın Dosyaları Sil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞekersizPare

quote:

Attığın Dosyaları Sil.

Bir tanesini silince oyuna girmemeye başladı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ŞekersizPare

quote:

Attığın Dosyaları Sil.

Bir tanesini silince oyuna girmemeye başladı?

Attığın Bütün Dosyaları Sil.
  • quote:

silmene gerek yok aslında klavyeden pause break tuşuna basarsan modsuz haline döner
  • quote:

quote:

quote:

Kolay gelsin..

Çok sağol sayende sahalara geri döndüm bi ara beraber oynayalım :D Optimus_Maximus2 nick o olmassa eski Merciless2

Rica ederim. Olur oynarız tabi :)

• DICE , BF'nin 10. yılı nedeni ile 3 günlük stüdyoyu kapatmış ve tatile gitmişler
    (BF'yi nasıl öldürdük partisi yapıcaklar)
    En azından gitmeden önce sertifikalanması için patchi Sony ve Microsoft'a göndermişler (2-3 haftaya patch gelir uzun sürüyor bu işlem)

quote:

KM Troedsson ‏ @L_Twin (https://twitter.com/#%21/L_Twin) In 2h we close DICE for 3d, fly to Dubai for some conference, the celebration of DICE's 20th & BF's 10th anniversary!

/>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Archangel™ -- 14 Mart 2012; 0:23:53 >
  • Battlefield 3 dışındaki oyunları sims, mass effect 3 vs. Originden nasıl sileceğim acaba?

• Arkadaşlar başlıcam ya şimdi de oyundan atıyor tam oynuyorum oyun ilk donuyor 10saniye sonra falan masaüstüne atıyor her zaman olmuyor ama 2-3 oyun sonra mutlaka oluyor sebebi ne bunun acaba?
  • quote:

Arkadaşlar başlıcam ya şimdi de oyundan atıyor tam oynuyorum oyun ilk donuyor 10saniye sonra falan masaüstüne atıyor her zaman olmuyor ama 2-3 oyun sonra mutlaka oluyor sebebi ne bunun acaba?

hata şu Sorunlu Olay Adı: APPCRASH
    Uygulama Adı: bf3.exe
    Uygulama Sürümü: 1.0.0.0
    Uygulama Zaman Damgası: 4f26de8a
    Hata Modülü Adı: bf3.exe
    Hata Modülü Sürümü: 1.0.0.0
    Hata Modülü Zaman Damgası: 4f26de8a
    Özel Durum Kodu: c0000005
    Özel Durum Uzaklığı: 00107e60
    OS Sürümü: 6.0.6002.2.2.0.768.3
    Yerel Kimlik: 1055
    Ek Bilgiler 1: fd00
    Ek Bilgiler 2: ea6f5fe8924aaa756324d57f87834160
    Ek Bilgiler 3: fd00
    Ek Bilgiler 4: ea6f5fe8924aaa756324d57f87834160

Edit:Sorunu çözdüm şimdide fps genel olarak 60falan koşuyorum bazı yerlerde 1-20 arası oluyor biraz duruncu yine 60 çıkıyor sonra yine aynısı 2-3 kere olunca oyundan atıyor şimdide bu çıktı başıma vista kadar berbat bişey yok bikaç gün sonra gidip win7 attırcam internet cafeciye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NerdStark -- 14 Mart 2012; 13:51:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: disorderpunk

adama hep denk gelmiş :D
  • arkadaşlar originde b2k 7.5 euro olmuş.indirim var kaçırmayın.
  • Arkadaşlar benim anlamadığım bir olay var yardımcı olurmusunuz? mesela helikopterde füze kitlenmeye başladığında alarm ötüyor daha sonra füze ateşlendiğinde ise kesik kesik ötüyor ve bu sırada flair atıp kaçabiliyoruz. Lakin javelin kitlendiğinde belki ötüyor ama bir türlü kesik kesik ötmüyor ve kaçmak imkansız oluyor. Yani şu ana kadar javelinden hiç kaçamadım bunun bir yolu varmıdır? Şimdiden teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 12771278127912801281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.