Şimdi Ara

Battlefield 2142 single player

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar oyunu netten indirdim, korsan olarak yani. Multi değil de single olarak oynamak istiyorum ancak server ekranı çıkıor karşıma. İngilizce bilgim de olmadığı için lütfen yardımcı olabilir misiniz?

• arkadasim bir yol var ama biraz uzun ve cok karisik bir yol.
    Ilk once demosunu indir ve kur ayrice uye ol biraz internette oyna ondan sonra ful oyunu kur oyuna gir ve yalandan tekrar baska bir isim ve emaille uye ol ilerki asamda senin cd anahtarin yanlis oldugu yazisi cikar oyundan cik ve en onemli kisim burasi: bilgisayarim( my computer):::::::::>
    (C:\..Documents and Settings\..........\Dokumenter ) battlefield 2142 dosyasinin icindeki dosyalari sil battlefield 2142 demo dosyasindaki butun dosyalari oraya kopyala. olmazssa uzrine kopyala yani demodan full a. en son yapacagin is basit, oyuna giriyorsun ve orda demodaki nikname yada acconnt name otomatikmen cikamasi lazim ve pasword una dikkat et demodaki password olacak, cikmazsa kendin yazacan. daha sonrasi basit zaten
  • of karışıkmış baya hemen başlayalım..
    çok teşekkürler..ben de ana topikte sormuştum bir allahın kulu cevap vermeye tenezzül etmemişti.
    saol tekrar
  • razor 1911 bul belgelerime kopyala profile üzerine
  • quote:

razor 1911 bul belgelerime kopyala profile üzerine

bu daha kolay bibr yol tabi bunuda deneyebilirsiniz ama razor 1911 i bulamadim ben siz genede arastirabilirsiniz.
  • arkadaşlar razor ok tamam attım acılısta razor cıkıyo yalnız password de sorunlarımız olacak standartmı yoksa bilen biri pm veya mesaj atarsa sevinirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.