Şimdi Ara

Battlefield 2042 onaylanıyor hatası

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar battlefield 2042 steamden açmaya çalışırken onaylanıyor, doğrulanıyor gibi yüklemeler yapıyor nedenini bilenler var mı

Battlefield 2042 onaylanıyor hatası

• Aynı sorun bende de var. Çözebildin mi acaba ?

• az önce çözdüm bende EA Play tekrar indirin daha sonra sağ tarafta repair yazıyor ona basın tekrar ea play giriş yapın düzeliyor.

• SiSKHoBBiT kullanıcısına yanıt

Oyun steam üzerinden alındığı için Ea'de repair seçeneği çıkmıyor. Steam'ı silip yükledim, oyunu baştan yükledim ama nafile! Bir türlü çözemedim.

• HfzYasın58 H kullanıcısına yanıt

bilgisayarından steam oyunlarını nereye yüklüyorsan : steamapps\common\Battlefield 2042\__Installer\Origin\redist\internal içinde olan EAappInstaller.exe tıkla ve repaire bas. bende steamdan aldım. böyle yapınca düzeldi.

hah ya harikasın, bende de bu sorun dün başlamıştı bir türlü çözememiştim, şimdi yaptım 2 dk da halloldu çok teşekkür ederim. son güncellemeyle gelen yaygın bir sorun oldu bu sanırım.

• HfzYasın58 H kullanıcısına yanıt

çözüldü hacı arkadaş yazmış sağolsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resdkv -- 11 Ekim 2023; 22:31:28 >

Sağol kanka çözüldü

• bana programı sıl oyuna gırınce yenıden yuklencek sorun cozuluyo dedıler yaptım suan programı yukleyemıyorum

• hyola H kullanıcısına yanıt

Oyunun kurulu olduğu diskte aşağıdaki dizine gidin ve EAappinstaller.exe dosyasını çalıştırın, repair seçin. "\steam\steamapps\common\Battlefield 2042__Installer\Origin\redist\internal"

Kesin çözüm budur hata alan bunu yapsın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.