Şimdi Ara

Battlefield 2042 Nickname Paylaşım [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar Battlefield 2042 yakın zamanda çıkıyor, Battlefield 2042 de önceki iki oyunun ardından özüne dönüp squad bazlı oynamanın önemi artacağı için takım olarak oynamak daha fazla zevk verecektir.

Bu yüzden konuyu açmış bulunmaktayım.

Konuyu anlaşılabilir kılmak için ve bazı arkadaşların belli yaş üstü takım arkadaşı arayacağından dolayı;

" Nickname - Yaş - PC/Konsol " şeklinde yazarsak daha iyi olacağını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 25 Temmuz 2021; 19:5:39 >

• - PC LİSTE -

- Spawn53 - 27 - PC (Steam)

- wadjeet - 27 - PC (Steam)

- FlowMyTears  - 22 Steam

- BIYIKLI_bey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 25 Temmuz 2021; 19:3:21 >
  • - KONSOL LİSTE -

Antropomansi - Yaş - Xbox

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 25 Temmuz 2021; 19:4:4 >
  • Steam birlikte 27 yaş ustu oynayan varsa Spawn53 ekleyin

• Steam Profilim - Yaş: 27 - PC

Discord/Oyun içi sesli konuşma takım oyunu için önemli. Genelde araç kullanırım ama piyade olarak da oynarım.

• güncel, oyunu alan arkadaşlar hadi az cok demeden nikimizi yazdıralım beraber oynayalım.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthropomancy -- 11 Temmuz 2021; 11:4:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FlowMyTears yaş 22 Steam

• Oyun çapraz platform olmayacak?

• şu an için kesin bir şey yok, ilerde açıklanacak.

• crossplay açıklandı.

yeni nesil xbox / yeni nesil ps crossplay

yeni nesil xbox / ps + pc crossplay

eski nesil ile yeni nesil birlikte oynayamıyor.

• Oyunu yeni aldım

BIYIKLI_bey

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Daha önce yazdım fakat konu sahibi arkadaş pek ilgilenmedi. Xbox gamertag Antropomansi

• oyuncu arayan arkadaşlar " Nickname - Yaş - PC/Konsol " bu şekilde kendisini tanıtırsa daha iyi olacaktır. lütfen yarım yamalak yazmayın, insanları gereksiz uğraştırıp kirlilik yaratmayalım.

hatta bununla ilgili dc açmayı da düşünüyorum, oynayış tarzına, yeteneğine (skoruna/kdsine göre) insanlar birbirlerini bulup rahatca oynayabileceği bir topluluk oluşturmak istiyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.