Şimdi Ara

Battlefield 2 [Single Player'da orjinal 64 kişilik haritalar+bot atma programı]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
1
Favori
155.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Battlefield 2 [Single Player'da orjinal 64 kişilik haritalar+bot atma programı]

Bu oyun hiç bu kadar zevkli olmamıştı..... Battlefield 2 de, sadece multiplayer 'da oynanabilen 64 kişilik haritaları artık single player da da oynayabilirsiniz, hem de istediğiniz kadar bot'la.....

Aşağıdan indirdiğiniz haritayı,
    C:\Program Files\EA GAMES\Battlefield 2\mods\bf2\Levels
    içindeki orjinal haritanın içine açınız. (orjinal haritaları isterseniz yedekleyebilirsiniz) Daha sonra oyuna girin, Single Player'dan indirdiğiniz bölümü çalıştırın. Hayırlı-uğurlu olsun.....

Haritalar: (Resimler bilgilendirmek içindir, asıl harita dosyaları, resimlerin altındaki linklerdedir.)

Buradan...

Buradan...

Buradan...

Buradan...

Buradan...

Buradan...

Buradan...

Buradan...

Buradan...

Buradan...

----------------------------------------------------------------

Buradan...

Buradan...

Bot changer programı da buradan:

Buradan...

...bot sayısını ve bot yeteneğini (bots skills) ayarlayın ve save edin, isterseniz "Run BF2 Mod" deyip bu programdan oyuna başlayabilirsiniz, isterseniz direk oyunun kısayolundan başlayabilirsiniz. Yanlız bot adetini fazla kaçırmayın, makinanız kasabilir.

Sizin için seçtiğim özel haritalar:

Bu haritaları da C:\Program Files\EA GAMES\Battlefield 2\mods\bf2\Levels içine direkt açın.

Uçaklarla it dalaşı yapmak isteyen: Buradan

Su botları ile adaya çıkarma yapmak isteyen: Buradan

Daha fazla harita isteyen varsa o da buradan

Buradan da tek link halinde: Bütün SP haritalar+Bot Changer Programı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serrix2 -- 8 Ocak 2008; 17:27:50 >

• dostum benim bi sorunum var belki sen çözebilirsin.ben yeni harita yükleyip oyunu açıyorum.sonra tam harita açılacakken oyun kapanıyor ve masaüstüne geri geliyor.nedir sence sorun? nasıl çözebilirim ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: dagger84

dostum benim bi sorunum var belki sen çözebilirsin.ben yeni harita yükleyip oyunu açıyorum.sonra tam harita açılacakken oyun kapanıyor ve masaüstüne geri geliyor.nedir sence sorun? nasıl çözebilirim ?

merhaba dostum. Ben de de bazı haritlarda bu problem var. Oyundayken masaüstüne atıyor.Tam çözemedim ama bazı haritaların belli bir çözünürlükte oynanması gerekiyor. 1024*768 dene hatta daha da üst çözünürlükleri bir dene...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serrix -- 30 Kasım 2007; 13:12:11 >
  • indire basıyorum sayfa görüntülenemiyor diyor kardeş linkler mi ölü yoksa bi kontrol edermisin
  • benim gösterdiğim yol daha kolaydı niye silindiki zaten merserides mod mu ne var bu haritalar onun içinde onu yükleyin onun haritalarını bf 2 haritalarının olduğu yere yükleyin
  • arkadaşlar normaldde orjinal oyunda patch kurup mercenaries 8.0 ı kurup single playerde 64 lük haritalarda botlara karşı oynuyabiliryoruz ama benim gibi züğürd olan arkadaşlar orjinal oyunu alamadıkları için patch i kuramıyor ve büyük haritalarda oynıyamıyordu ama şimdi oynıyacağız
    ilk önce mercenaries 8.0 ı kurun patch filan önemli değil. sonra program files \eagames\ battlefield 2 \mods \mercs\levels deki klosörleri, kopyalayıp program files \eagames\battlefield 2\ mods \bf2\ levels in içine kopyalayın değiştiriyimmi diye sorunca onaylıyın (önceden yedeğini alın) sonra bot charger diye bir program var zorunlu değil ama bot sayısını yükseltince daha eylenceli oluyor nerse oyuna girin eğer bot charger ile giriyorsanız mod kısmı bf2 olcak unutmayın mercenarines ten girerseniz olmaz neyse oyuna girin istediğiniz haritada 64 lük oynayın (bir süre sonra sıkıyor ) ayrıca bu programlar forumda var ,bilen arkadaşlar linkleri paylaşırsa sevinirim

• buna haritadan başka ne bileyim silahtır araçtır eklenmiyormu hep aynı sileh sıkamaya başladı :)
  • ARKADAŞ BEN 64 LÜK İNDİRDİM DEDİĞİN YERE DE ATTIM OLMUYOR ,AÇILMIYOR
  • quote:

Orjinalden alıntı: BATTLEFİELD 2

ARKADAŞ BEN 64 LÜK İNDİRDİM DEDİĞİN YERE DE ATTIM OLMUYOR ,AÇILMIYOR

+ Bnmkide öyle
  • Arkadaşlar atmayacaksınız orjinali ile yer değiştittireceksiniz bunun içinde bilgisayardaki orjinal haritasının klasörünün içine rar dosyasını açacaksınız;)
    quote:

Orjinalden alıntı: vLkN!

quote:

Orjinalden alıntı: BATTLEFİELD 2

ARKADAŞ BEN 64 LÜK İNDİRDİM DEDİĞİN YERE DE ATTIM OLMUYOR ,AÇILMIYOR

+ Bnmkide öyle
  • Linkler düzeltildi
  • Allah Razı Olsun İnşallah Olur Canım Sıkılmıştı Valla Süper.
  • eyvallah... çok süper oldu bu da Wake Island haritasını yükledim ama oyunu açtığımda heritaların arasında göremiyorum. bu konuda yardım lütfen
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sunstroke

Allah Razı Olsun İnşallah Olur Canım Sıkılmıştı Valla Süper.

aynen
  • ya arkadaslar rapid den nasi download yapıyoz önceden yapıyodum şimdi biraz değişmis galiba harfleri yazıyom ama olmuyo güvenlik kodu sistemini anlamadım hangi harfleri yazcaz lütfen yardım
  • quote:

Orjinalden alıntı: SGT.GORDON

ya arkadaslar rapid den nasi download yapıyoz önceden yapıyodum şimdi biraz değişmis galiba harfleri yazıyom ama olmuyo güvenlik kodu sistemini anlamadım hangi harfleri yazcaz lütfen yardım

Arkadaşım kuçuları yazma kedilerle bitir işi
  • saol bende bunu arıyodum internetten oynayacam ping coşuyo
  • arkadaşım ben indirdim ama maplar açılmadı (online de olan)64 kişilik oynuyom ama yeni bayraklarda çıkmıyo bi yardım pls
  • yokmu bana yardım edecek biri
  • arkadaşlar denedim sorunsuz çalışıyor yalnız dikkat ediniz indirdiğiniz dosyanın adıyla orjinal dosyanın adı aynı olması lazım
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.