Şimdi Ara

Battlefield 2 [Single Player'da orjinal 64 kişilik haritalar+bot atma programı] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
1
Favori
155.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya haritalar sinle playerden gozukuo onları attım ama bot changeyi calıstırırken su hatayı verıo " Couldn't find bf2 folder , please set bf2 folder " ne ypmam lzm ? lutfen yrdımcı olun.
  • bir sorun da bende var. ben küçük haritalarda çok sayıda botla oynayınca oyun çabuk bitiyor. hani bilirsiniz ekranın sağ üst köşesinde her takımın oyuncu sayısı yazıyor. küçük haritalarda 200. onu 400 veya 600 yapma imkanı var mı? LÜTFEN ACİL YARDIM
  • arkadaşlar biliyorum ama konu eski napayım başka yerde bulamadım benzer konudan...

bu bot sayısını artıran programı orj. oyunda kullansam EA ban gibi şeyler yapar mı? banlanmaktan korkuyorumda....
  • Arkadaşlar size öyle bir şey vericem ki hem haritalar 64 oluyor hemde kilitli silahlar açılıyor.Öncelikle C/program files/Ea games/battlefield 2/phyton/bf2/stats/unlocks a giriyoruz ordaki default unlocks ların hepsini 1,1,1,1,1 yapıyoruz ve işlem tama !!!
  • o kadar ugrasıp botlarla oynuyacagına 20 tl ver kutu al akıllı adamlarla oyna
  • local server a bot atabiliyormuyuz ?
  • Arkadaşlar yaptım ama birkaç harita gözükmüyor oyunda var olanlar 64 lük oldu onlar olmasada olur da benim merak ettiğim şey uçaklarla it dalışını nasıl yapıcaz tam ne işe yarıyo ne yapabiliyoruz ve nereye atıcaz onu çözemedim birde tabi botlarla çıkarma yapmak oda var yardımcı olursanız çok sevinirim bu arada battefield 2 hala nette satılıyor mu bilginiz var mı ? Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: med_cezir197

local server a bot atabiliyormuyuz ?

Maalesef ama singlede arkadaşınla oynayabiliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 55SuperSpy55

quote:

Orijinalden alıntı: med_cezir197

local server a bot atabiliyormuyuz ?

Maalesef ama singlede arkadaşınla oynayabiliyorsun.

hocam o nasıl oluyu simdi ham ağı kurup botlara karsı oynanabiliyomu
  • ya bu bf2 multiplayer atma sorunu çözüldü mü??Mesaj atarsanız sevinirim
  • linkleri yenileyin ya :( 40 yılın başı canım istedi biraz nostalji yapmak istedim 64 lük maplar olmadan olmuyor :( hiç bi yerde de bulamadım
  • linkleri yenile
    dosya bulunamadı diyor
  • kardes linkleri yenilermisin
  • bende var 5 6 haritanın 64 luğü.bot changer da var.2 hafta falan sonra upload ederim siz bana pm atın sürekli unuturum yoksa
  • arkadaşlar linkleri yenileyin lütfen
  • ya beyler hadi ya silinmiş bu link
  • Arkadaşlar linkleri yenileyin lütfen yaa.. 16 kişilik haritalar çok yetersiz..
  • valla biri güncellese çok güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatpo

valla biri güncellese çok güzel olur.

Bekleyin,geliyorum.hepsi yok ama yeter elimdekiler. Beklemede kalın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fukox

quote:

Orijinalden alıntı: fatpo

valla biri güncellese çok güzel olur.

Bekleyin,geliyorum.hepsi yok ama yeter elimdekiler. Beklemede kalın.

Cabuk kardes
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.