Şimdi Ara

Battlefield 2:Project Reality(v1.0 ÇIKTI!) (54. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.323
Cevap
4
Favori
98.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler ben bir sey dusundum faceden group kuralim hem daha iyi olur girenler haber eder
  • ama girdiğim bir serverde adamları duyamadım veya onlar konuşmadı sanırım bilmiyorum yinede teşekkür ederim zaten en yakın zamanda pc'nin mikrafon girişini yaptırmam lazım mikrafonsuz olmuyor bir servere girdiğinizde veya gireceğinizde burdan benide haberdar ederseniz çok güzel olur türk bulmak çok zor :D zaman ayırdığın için teşekkürler.
  • önemli degil yeni çar aç bir dene
  • Benking01TR kullanıcısına yanıt
    aslında on numara olur abi istersen ekle benihttps://www.facebook.com/umutcan.kaplan07 küçük olabilirim ama iyi taktiksel oynarım :D
  • Şu yeni hesabı nasıl açıcam mumble hesabımı yoksa pr hesabımı ?
  • pr hesabı
  • tamam :D
  • eger oda olmassa oyunu sil bastan kur
  • Tamam bugün herhangi bir oyuna giricekmisin giriceksen gelelim :D
  • bakarız
  • Korengal vadisi,bilen bilir
     Battlefield 2:Project Reality(v1.0 ÇIKTI!)

az pusu atmadık...

• clarke007 C kullanıcısına yanıt
    Yahu, ben PR 1.0'ı yükleyince öğrendim, yanında zaten mumble geliyormuş. 0,1,2,3,4,5,6,7,8,9,/,*,H falan çalışıyor. O eski mumble artık. Daha yeni öğrendim. Bu mumble'ı açmak gerekmiyor galiba, çoğu servere girdim mumble yazısı gelmedi. Yanlışta olabilir ama benim için durum böyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deadman87

Korengal vadisi,bilen bilir

az pusu atmadık...

of nasil catismalar olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: _giray_

Yahu, ben PR 1.0'ı yükleyince öğrendim, yanında zaten mumble geliyormuş. 0,1,2,3,4,5,6,7,8,9,/,*,H falan çalışıyor. O eski mumble artık. Daha yeni öğrendim. Bu mumble'ı açmak gerekmiyor galiba, çoğu servere girdim mumble yazısı gelmedi. Yanlışta olabilir ama benim için durum böyle.

doğru.. .mumble artık entegre olarak çalışıyor, konuştuğunuz zamanda so laltta isminiz gözüküyor (tim, takım sqleader olarak renkleride değişiyor ;))
  • ya birde 3d konusma h ile mi oluyodu hangi tusla ?
  • Korengal Valley ve Lashkar Valley favori haritalarım. O haritalarda Amerikan askerini oynamak kadar zevkli bir şey yok. Aynı pkk ile çatışıyormuşsunuz hissine kapılıyorsunuz. Dağlar, kayalar, Amerikanların bizim karakollara benzeyen savunma hatları, yollarda bekleyen pusular, tepelerden mermi ve roket yağdırmaları, daha derinlere onların bölgelerine gittiğinizde mağaralara rastlamanız, labirent gibi mağaralar, mağaraların içinde cephaneler, pusulacak onlarca oyuk... Öyle bir harita ki hava desteği ekleseniz yine fayda etmez tamamen askerlere ve taktiğe bağlanıyor oyun. Tekrar canım çekti ama Lashkar veya Korengal bulcan da Amerikan olucan... Çok zor iş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 26 Ağustos 2013; 17:20:04 >
  • Bügün oynadigimiz oyun eglenceli degildi umut bizim sözümüzü dinlemiyor sanki burak abiyle 2 miz oynuyoruz gibi dusunduk zaten 2 miz konusuyorduk umut mikrofonu yoktu 2 kisi gibi oynadik
  • Co-op

Deployment

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 26 Ağustos 2013; 21:07:50 >

• En iyi co-op haritası Operation Barrucada, veya zor olan Charlie's Point.
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.