Şimdi Ara

Battlefield 2:Project Reality(v1.0 ÇIKTI!) (53. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.323
Cevap
4
Favori
98.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bugün gelebilirim ben. dün de gelecektim ama son anda arkadaşlar geldi
  • tamam daha degil ben sana haber etcem ama acik kal sana ts3 vereyim orda bekleyelim digerleride gelir
  • 37.247.104.197:9999 team speak 3 adress buna gir battlefield 2 project reality mod yaziyo ona tikla ordayim ben
  • Böyle bi saat 02:00'da falan oynayacak kimse var mı? Ben ancak gece 2'den sonra oyun oynayabiliyorum.
  • malesef akşam bile girmiyoruz gündüz giriyoruz
  • arkadaşlar şuan originde battlefield 2 3 euro.almayı düşünüyorum serverlar ne durumda bu oyunun en az 1 yıl ömrü var mıdır :) yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elektro0090 -- 24 Ağustos 2013; 20:55:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elektro0090

kadaşlar şuan originde battlefield 2 3 euro.almayı düşünüyorum serverlar ne durumda bu oyunun en az 1 yıl ömrü var mıdır :) yardımcı olursanız sevinirim

Emin ol vardır. Şu anda yüzlerce oyuncu online.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elektro0090

arkadaşlar şuan originde battlefield 2 3 euro.almayı düşünüyorum serverlar ne durumda bu oyunun en az 1 yıl ömrü var mıdır :) yardımcı olursanız sevinirim

Millet çılgın gibi oynuyor serverde hala çok fazla var...
    buyrun buradan bakın:http:www.gametracker.com/search/bf2/

BF3'e başladım ama BF2 ve Project Realty'i özledim...En kısa zamanda yeniden kurup dalıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 24 Ağustos 2013; 21:07:16 >
  • Ferrari Sorun yok o benim eski ya ben buna girdmi zannetim yani sornu yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Benking01TR -- 24 Ağustos 2013; 21:02:24 >
  • Beyler kutulu BF2'yi origin'e kaydedebiliyormuyuz?
  • bilmiyorum sen dr den alsana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Benking01TR

bilmiyorum sen dr den alsana

Oyunun orjinali var zaten yıllardan beri,
    origin'e kaydediliyormu onu merak ettim.
  • bilmiyorum eger gelmek istersen bizle oynayabilirsin her gün donanim haber olarak giriyoruz Girenler:Ferrari imburak umut ben gatırcan
  • beyler bügün bir pr mi atsak he bu arada aldin mi ekran kartını
  • suan ts3deyim
  • Şu mumble olayını beceremedim bir türlü serverlar gözükmüyorum public internet diyor ülke isimleri ve bayrakları çıkıyor bir türlü serverleri bulamadım allahını seven bir yardım etsin team viewer'den filan bağlansın halletsin ya adamlar squadlarına almıyorlar lütfen yardım edin en yakın zamanda cevap bekliyorum :D
  • clarke007 C kullanıcısına yanıt
    kardes sorunu kısaca veya video cekersen yardim olabilirim simdik sana önerim yeni üyelik aç
  • abi şu şekilde anlatıyım işte herhangi bir server göremiyorum ülkelerden herhangi birine tıklayıncada alakası odalar çıkıyor :(

• quote:

Orijinalden alıntı: clarke007

abi şu şekilde anlatıyım işte herhangi bir server göremiyorum ülkelerden herhangi birine tıklayıncada alakası odalar çıkıyor :(

simdik sen bir servere gir kendisi otamatik acilacak ve baglanacaktir sen mumble acik oldugunu goremezsin

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.