Şimdi Ara

Battlefield 1 ( Xbox ) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
472
Cevap
3
Favori
15.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugunden itibaren herkese açık oluyor beta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Bugunden itibaren herkese açık oluyor beta.
    alışmışım bf4 e oynanış menüler bi garip geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenomertcan

As bayrakları as as as !!! #battlefield1 #gamescom2016 #ottomanempire Battlefield 1 ( Xbox )
     Battlefield 1 ( Xbox )

Bu Xbox'ta oyun içi görüntü mü yoksa?

• quote:

Orijinalden alıntı: Andrew21

xbox a da gelecek ancak klavye mouse ile oynayanlarla controller ile oynayanlar karşı karşıya oynamayacaklar phil spencer salak değil o kadar

klavye mouse gelecek şunun için gelecek uwp uygulamalar geliyor onları daha kolay kujllanabilmek şiçin ayrıca cities skylines vs gibi klavye mouse gerekirecek oyunlar
    Betadan Xbox One oynanış videosu

• İnanılmaz bir ikileme sürüklüyor oyun beni,yıllardır ne battlefield,ne call of duty vs oynamadım

zaten fps oyunlarıyla hiç aram yoktu,hep tps,rpg ve spor oyunları oynadım

malum bu sene nba 2k17 ve fifa 17 alacağım ancak bu oyunda çok övülüyor,bakacağız artık hala kararsızım alıp almamakta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Joker. -- 31 Ağustos 2016; 17:11:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Xbox ond mağazada bulamıyorum betayı indirmek için. Ps4 mağazaya gelmiş. Xbox one'da farklı bir kaynaktanmı indiriliyor (koddan bahsetmiyorum herkese açık olanı soruyorum hocam)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Th3M4NIMAL

quote:

Xbox ond mağazada bulamıyorum betayı indirmek için. Ps4 mağazaya gelmiş. Xbox one'da farklı bir kaynaktanmı indiriliyor (koddan bahsetmiyorum herkese açık olanı soruyorum hocam)

Alıntıları Göster
    Yoğunluk nedeniyle bağlantı sorunları yaşanmaya başlandı. Multi'ye zaman zaman girilmiyor. Oyun genel olarak güzel, grafiklerde yeterince iyi, cihazı yerden yere vurmaya hiç gerek yok bence fazlasıyla tatmin edici bir görüntü hakim.

• quote:

quote:

Hocam mağazada arama kısmına beta yazın çıkıyor.
  • ea server lar çöktu
  • quote:

Orijinalden alıntı: resE

quote:

quote:

Hocam mağazada arama kısmına beta yazın çıkıyor.

Onuda denedim çıkmadı hocam. Tabi öğlen denemiştim. Öğleden sonra geldiyse doğrudur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mantalitee

Resmi olarak olmasada illegal olarak yapan çok kişi var.
    Arkadaşlar merhaba ben yeni başladım xbox a BF1 de oynuyorum beni eklemek isteyen ironLeppu nicki ile ekleyebilir yada emrahbayram@gmail.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Yoğunluk nedeniyle bağlantı sorunları yaşanmaya başlandı. Multi'ye zaman zaman girilmiyor. Oyun genel olarak güzel, grafiklerde yeterince iyi, cihazı yerden yere vurmaya hiç gerek yok bence fazlasıyla tatmin edici bir görüntü hakim.

720p'de 40fps için yıl 2008 olsa tatmin olabilirdik.
    PC'de aynı betayı 2560x1080'de 75 Hz oynadıktan sonra konsolda katlanamıyorum şahsen.

Oyunda çözünürlük düşüklüğü ve kırıklar gözükmesin diye kullanılan değişik anti aliasing yöntemlerinden dolayı 10 metre ötesi net gözükmüyor komple bulanıklık içinde bir şeyler seçmeye çalışıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miex

quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

720p'de 40fps için yıl 2008 olsa tatmin olabilirdik.
    PC'de aynı betayı 2560x1080'de 75 Hz oynadıktan sonra konsolda katlanamıyorum şahsen.

Oyunda çözünürlük düşüklüğü ve kırıklar gözükmesin diye kullanılan değişik anti aliasing yöntemlerinden dolayı 10 metre ötesi net gözükmüyor komple bulanıklık içinde bir şeyler seçmeye çalışıyoruz.

Alıntıları Göster
    Oynanış olarak oyunun BF4 ile pek alakası yok. Daha çok battlefronta benzettim. Oyunun zibilyon tane eksiği var ama malum betadır düzelir diye yazarak çok vakit kaybetmenin anlamı yok. Ben genel olarak beğendim. Atmosferi falan güzel, WW1 son dönemde görmeye alışık olmadığımız bir tema olduğundan oynarken baymadı. Çıktığında alırım muhtemelen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

quote:

Orijinalden alıntı: fenomertcan

As bayrakları as as as !!! #battlefield1 #gamescom2016 #ottomanempire Battlefield 1 ( Xbox )
     Battlefield 1 ( Xbox )

Bu Xbox'ta oyun içi görüntü mü yoksa?

Hocam oyun içi değil.Gamescom yayınını Twitchden izliyordum da.Onun ss ini aldım.Orta kalitede izliyordum yayını.Yanlış olmasın.Anlık korku yaşamış olabilirsiniz korkmayın X1 sürümüne ait oyun içi görüntü değil yani

• quote:

Orijinalden alıntı: MarcelGerrard

Benim merak ettigim millet secebilicekmiyiz mesela belli milletler icin diyorum Osmanliyi secsek ve tabi ki konseptin osmanlk 1. Dunya savasini kazansaydi olayina donmesi gerek mesela oynayanlar bilir yuzuklerin efendisinde iyi tarafta olsaniz kotu tarafta olsaniz oyun lehinize bitiyordu peki bunda var mi ?

hocam ilk kez mi bf alacaksiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ketchup.

quote:

Orijinalden alıntı: MarcelGerrard

Benim merak ettigim millet secebilicekmiyiz mesela belli milletler icin diyorum Osmanliyi secsek ve tabi ki konseptin osmanlk 1. Dunya savasini kazansaydi olayina donmesi gerek mesela oynayanlar bilir yuzuklerin efendisinde iyi tarafta olsaniz kotu tarafta olsaniz oyun lehinize bitiyordu peki bunda var mi ?

hocam ilk kez mi bf alacaksiniz?

Alıntıları Göster
    Oynunun PC'den birkaç oynanışını izlemiştim. Şimdi Xbox gameplayine baktım. Xbox'tan soğudum. Bu nedir la. Çok fark var

• millet 2500-3000 liralık pc'den oyunu izleyip 1200-1300 liralık xbox one'a laf atıyor

arkadaşlar fark olması sizce de normal değil mi?yani bunu dile getirmek bile abes
  • Yav arkadaş bulanık oyun bulanık. Dile getirmek bile abesmiş.
  • neyi bulanik be sizin gozlerde sorun olmasin??

fov ayari var kurcalayin azicik,2 gunde 24 level oldum oyun bf4e tf1 e gore kat be kat iyi olmus her acidan,gelip burda 4,000 liralik pc gamplay ile xbox i karsilastirmayin biktik be...
  • Hocam bluru kapatın öyle deneyin daha net oluyor
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.