Şimdi Ara

Battlefield 1 ( Xbox ) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
473
Cevap
3
Favori
15.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vahlok

Yav arkadaş bulanık oyun bulanık. Dile getirmek bile abesmiş.

Senin kafan bulanık bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam dostlar.

Haftasonu takılacak varsa squad yapabiliriz.BF3ten bu yana SUPPORT + TANK şeklinde oynamaktayım..

İsteyen ekleyebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC4376FA6 -- 1 Eylül 2016; 17:10:39 >
  • arkadaşlar beta kaç gün sürücek acaba??
  • 8 Eylül 2016 tarihine kadar.
  • Oyun XO'da eski serilere göre çok daha güzel görünüyor..uzak cizimler daha net.Acaba XO'da cözünürlük yükseltildimi?

• Aynı tarafın askerleriyiz. Bana saldırmayın BF1 betası şuan çöp vaziyette ama. İnşallah tam sürüme adam olur.
  • Grafikler çok güzel geldi bana,ama bir turlu adapte olamadim catisma ortamina.bf4te estirirken burada yoklari oynuyorum en son 0-10 seklinde oynuyordum dayanamadim ciktim.Halbuki acayip begendim oyunu gorsel anlamda.

• Aynen hocam bende zorladım kendimi ama alışamadım. dost düşman ayırt edemiyorum harita düşmanlar sanki görünmüyor heralde bf4 te olan düşman işaretleme yok yada ben beceremedim. grafikler bana star warsı anımsattı biraz

• quote:

Orijinalden alıntı: mvlt42

Aynen hocam bende zorladım kendimi ama alışamadım. dost düşman ayırt edemiyorum harita düşmanlar sanki görünmüyor heralde bf4 te olan düşman işaretleme yok yada ben beceremedim. grafikler bana star warsı anımsattı biraz

rb ile spot yapiliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ufuk VIII

Grafikler çok güzel geldi bana,ama bir turlu adapte olamadim catisma ortamina.bf4te estirirken burada yoklari oynuyorum en son 0-10 seklinde oynuyordum dayanamadim ciktim.Halbuki acayip begendim oyunu gorsel anlamda.

Harita kötü kardeş sniper ile oynaman lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce oyundaydım daha düşmanları göremeden indirdiler beni dost düşman ayrımı yapmak harbiden zor

grafikleri beğendim ben,bu arada atı yem olarak kullanıp,beni oraya çekip tren'in altından beni vuran Allahsızı bulun bana

• quote:

Orijinalden alıntı: fenomertcan

quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

quote:

Orijinalden alıntı: fenomertcan

As bayrakları as as as !!! #battlefield1 #gamescom2016 #ottomanempire Battlefield 1 ( Xbox )
     Battlefield 1 ( Xbox )

Bu Xbox'ta oyun içi görüntü mü yoksa?

Hocam oyun içi değil.Gamescom yayınını Twitchden izliyordum da.Onun ss ini aldım.Orta kalitede izliyordum yayını.Yanlış olmasın.Anlık korku yaşamış olabilirsiniz korkmayın X1 sürümüne ait oyun içi görüntü değil yani

Anladım hocam çözünürlük falan düşük ya dedim oyun Xbox'ta kötü ama bu derece mi kötü acaba diye.
    İşin ilginç yanı bilgisayarda çok iyi optimizasyonu.

• Arkadaşlar X1 da BF1 beta da test yapan bir video var mı? FPS ve çözünürlük grafikli test.Oynayanlar cevaplayabilir mi kaç fps gibiydid akıcı mı?

• oyun başlar başlamaz tankları nasıl alıyor bu millet ? bir oyun bitiyor diğer oyun başlayana kadar bana scoreboard gösterirken millet tankı uçağı alıp 2. outpostuna geçiyor ben 2 dk sonra başlıyorum sebebi nedir ?
  • oyunun grafikler iyi hoş güzelde ben çok zorlanıyorum ya adam nişan alıp vurmakta falan hep öl hep öl sıkıyor valla.
  • Zamaninda savasini kazanamadigimiz gibi yorumlara bakilirsa simdi oyununuda oynayamiyoruz

• Oyun başlar başlamaz osmanlıya geçiyorum . tankların isabeti. uzak hedeflere zayıf o tarihe görede normal birşey . starwars ın skinleri değiştirilmiş gibi olsada zevkli

• uçakla adam vurabilen var mı ya da uçak düşüren it dalaşında merak ettim =)
  • bomber en rahati hedeflere bomba atip devam etmek en guzeli

• Merhabalar xbox one almayı düşünüyorum eski xbox 360 oyuncularındanım sorum şu xbox one battlefield 1 bundle paket çıkarmı sizce ve bununla ilgili birşey duydunuzmu
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.