Şimdi Ara

Battlefield 1 - They Shall Not Pass DLC Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Battlefield 1'in savaş alanlarını genişleterek yeni eklentiler sunan ilk DLC paketi They Shall Not Pass'i inceliyoruz.

• Premium pass 150 tl filan satiliyor, dlcdeki tek begenmedigim yeni tankin motoru tepelere zor cikiyor

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Call of Duty Sabotage Neden İncelenmiyor Acaba ?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • adam evin içinde köşede bekliyo razz da adama camper diyo. adam nefes de mi almasın.

• ve ilk dlc çıkışıyla oyun bırakanlar çoğalacak. oyuncuları bölüp parçalama işlemi tam gaz devam. en iyisini rainbow six yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardaq -- 26 Mart 2017; 23:58:6 >
  • Sondaki adama baya sinirlenmiş Gökhan reyiz
    Sanırım oyunun başından beri pusuyordu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReisGoktugTR

Call of Duty Sabotage Neden İncelenmiyor Acaba ?

Call of Duty oynayan kaldımı ki?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ReisGoktugTR

oldu olacak kafa topu, motor sürmece vb. flash oyunları da incelesinler. cod çöpünü artık kimse oynamıyor.
  • neden battlefield 1 premium key en ucuz 47€ olarak satışta ? daha öncesinde bf3 ve bf4 de fiyatlar bu kadar çok değildi. daha uygun nereden bulabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: ReisGoktugTR

Şakacı çocuk

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ardaq kullanıcısına yanıt
    Rainbow six sistemi nasıl. Bir sürü dlc çıktı falan diye oyunu hiç alamadım bugüne kadar. düz sade oyun alsak nasıl bir sisteme dahil oluyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilberhoca

Rainbow six sistemi nasıl. Bir sürü dlc çıktı falan diye oyunu hiç alamadım bugüne kadar. düz sade oyun alsak nasıl bir sisteme dahil oluyoruz?

harita güncelleştirmeleri ücretsiz herkese geliyor bütün haritalarda oynuyorsun. düz oyun alanlar oynayarak oyuniçi para biriktirip bütün operatörleri açabiliyor. yani operatörlere de herkes erişebiliyor ama dlc alanlar direkt operatörlere sahip oluyor. yani dlc olan da olmayan da eşit şartlar altında ve aynı yerler de oynuyor. birinin açtığını diğeri sadece daha çok oynayıp açıyor. onun dışında bilindik skin alma işleri var ama dlc olmayan da bazı skinleri oyuniçi parayla biriktirip alabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardaq -- 27 Mart 2017; 15:50:6 >
    Güzelmiş en kısa zamanda deneyim o zaman. Teşekkürler bilgiler için.
    EA tek dlc satmadigi icin bolunme filan olmuyor, suan anlik online bf1 premium pass sahipleri, r6 suan anlik oyuncu sayisindan fazladir

Bf1 kitlesi daha oyun cikmadan hem oyunu hem dlcleri cok onceden aliyor, cogu turk bile oyun cikmadan dlcleri satin aldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 28 Mart 2017; 0:11:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne çektin be Andreas (camper) :D

• quote:

Orijinalden alıntı: SilentHunterHD

neden battlefield 1 premium key en ucuz 47€ olarak satışta ? daha öncesinde bf3 ve bf4 de fiyatlar bu kadar çok değildi. daha uygun nereden bulabilirim?

Ben singapur marketinden 135 Liraya aldım incelemeni tavsiye ederim.
  • Tek dlc olarak ne zaman satışa çıkacak acaba ?

• furandor kullanıcısına yanıt
    Bugün.
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Teşekkur ederim

• dice dlc işini iyi yapıyor, almasan aklında kalır net, ben çok beğendim yeni behemothları, zamanla singla'daki bütün sahneler multiye geçecek anlaşılan
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.