Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (753. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.045
Cevap
113
Favori
539.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 751752753754755
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce bir girip oynadım iki yeni haritada. İkiside çok iyi olmuş. Yukarıda arkadaşların dediği gibi medic sınıfına gelen silah bana da biraz güçlü gibi geldi ama kullanması inanılmaz keyifli. Yeni dlc maplerini deneyenler bir an önce denesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok keyifli insanlardı.
    Kemal Sunal ve halit akçatepe'nin mekanları cennet olsun.
    Şener şen ustaya da uzun ömürler dilerim.

Çok keyifli
  • tamam öğrendim değiştirmişler

• Darwin7 kullanıcısına yanıt
    Hocam 90 mbit de alsanız servere uzak olduğumuz için asla 20-30 ları göremezsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chesapeake Ripper

tamam öğrendim değiştirmişler

sensivity mi değişmiş, dün bana da yavaş gibi geldi. normalde 70le oynuyodum acaba kaç yapmak gerekiyo ki aynısını elde etmek için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

quote:

sensivity mi değişmiş, dün bana da yavaş gibi geldi. normalde 70le oynuyodum acaba kaç yapmak gerekiyo ki aynısını elde etmek için?

bence sensivityini 75 yap video ayarlarından field of view kaçsa onu 10 yükselt rahat oynarsın kaymaya nerf getirmişler eskisi kadar rahat hareket edemiyorsun

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hazark

Söylentilere göre seneye çıkacak oyun bad company 3 müş. İnşallah doğrudur. Şöyle günümüze dönsek hiç fena olmaz.

http://oyungezer.com.tr/haber/51782-sizan-bilgilere-gore-yeni-battlefield-oyunu-battlefield-bad-company-3

bide eski fetih modu ticket sistemini geri getirirlerse tadından yenmez. bf1in fetih modunun ticket sistemi berbat, belli bi ticket farkı olduktan sonra maç döndürmek neredeyse imkansız, o yüzden amaçsız bi hale geliyo oyun. ayrıca umarım sniper sınıfını da eski haline çevirirler, auto-aim yüzünden dürbünsüz veya karabina sniper silahları çat diye adama kitleniyo, dolayısıyla sniper kullanmak çok kolay ve avantajlı hale geliyo. zaten sniper mermileri ışık hızında hareket ediyo, kaçma şansı da kalmıyo.

Nerde o bf4 teki sniper kullanmak adami gorcende merminin düştüğü yeri hesap etcende bf1 de sirf adam vursunlar diye oyun yapmışlar umarim eskiye donerler 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: Illusive Man

Hocam 90 mbit de alsanız servere uzak olduğumuz için asla 20-30 ları göremezsiniz.

Hocam 20 -30 istemiyorum benim 95 100 söyle bı 60 70 olsa yeter bana

• quote:

Orijinalden alıntı: ___NeO

quote:

Orijinalden alıntı: eren35fb

ne yaparsam yapayım ping 110-130 altına düşmüyor. 60-70 görsem razıyım. 30la oynayan turkler var oyunda ya ve çok avantajlılar. pingi düşürmek için ne önerirsiniz?

Hocam EA serverleri icin 100 ve alti ping degerleri iyidir. Bende cogu zaman 110-130 arasi oynuyorum ama son bi haftadir ne olduysa 95-98 civarlari ve kill sayim acaip artmis durumda. Yinede 130lardaykende skinti olmuyordu cok yuz yuze gelmedigim surece. Sizde takmayin kafaniza fazla ping degerleriniz EA serverleri icin iyi duzeyde 150den sonra skinti baslar.

hocam kaç pinginiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Darwin7

quote:

Orijinalden alıntı: Illusive Man

Hocam 20 -30 istemiyorum benim 95 100 söyle bı 60 70 olsa yeter bana

hocam modemin veya ps4 internet ayarlarından pek birşey anlamıyorsunuz sanırım ?
  • Sayende 76ya dustu hocam :D ki tahmin ediyorumki en kotu hali. Nasil 140lardan kendi kendine 98lere dustuyse buda dusecektir 👍🏻

• quote:

Orijinalden alıntı: ___NeO

Sayende 76ya dustu hocam :D ki tahmin ediyorumki en kotu hali. Nasil 140lardan kendi kendine 98lere dustuyse buda dusecektir 👍🏻

akşam saatleri biraz daha yüksek oluyor hocam Hadi iyi oyunlar
  • quote:

quote:

quote:

bence sensivityini 75 yap video ayarlarından field of view kaçsa onu 10 yükselt rahat oynarsın kaymaya nerf getirmişler eskisi kadar rahat hareket edemiyorsun

anladım teşekkürler, fovda bi değişiklik farketmemiştim ama sensivity bariz azalmış gibi gelmişti, bayadır oynamadığımdan diye düşünmüştüm.

• Yeni gelen 2 haritada harika olmuş. Ping olayına el atılmasıda iyi olmuş normalde 80lerdeydi ping şimdi 44leri gördüm. Bu sene CoD'u da her ne kadar beğenmiş olsamda BF'nin tadı cidden bambaşka.
  • GreenWhite. kullanıcısına yanıt
    ben operasyonda alçıtepeyi hiç sevmedim ya çok parlak yapmışlar her taraf sarı ingilizlerde sarı kamufle oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: hazark

Söylentilere göre seneye çıkacak oyun bad company 3 müş. İnşallah doğrudur. Şöyle günümüze dönsek hiç fena olmaz.

http://oyungezer.com.tr/haber/51782-sizan-bilgilere-gore-yeni-battlefield-oyunu-battlefield-bad-company-3

Geçenlerde bir söylenti bir bilgi sızdırılması var mı diye sormuştum;içime doğmuş demek ki

Tam da istediğim dönemlerde olacak inşallah. Hele de silah kişiselleştirmesi ve araçların bf4 gibi olacağı tahmin ediliyor cumlesi beni benden aldı;çok sevindim inşallah bu şekilde olur.

• Darwin7 kullanıcısına yanıt
    Benimde 89-90-100 arasıydı 70 civarına inmiş şimdi ama hala sarı ünlem çıkı duruyor 2sn de bir asıl problem o zaten. Hiç bi fark yok 100 ile 70 arasında bana zaten rahat geliyordu 90 ikende.
  • Ping olayını sonunda çözmüşler.Harika olmuş.50lili Ping’lere kadar düştüm.

• gorkemnalbant G kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam çok iyi oldu ya. Normalde 70-80 ping le oynuyordum. 50 pingi görünce bir garip oldum. Ayrıca akk ye takılıyım. 5mbps ile oynuyordum. Akk ye takılı halde bile 50 ping le oynamak inanılmaz.

• Yeni müzikler çok iyi olmuş, bizimle örtüşüyor tam :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 751752753754755
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.