Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (715. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.045
Cevap
113
Favori
539.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 713714715716717
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dismoor -- 12 Ekim 2017; 22:2:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu nasıl saçma bir güncellemedir. Her güncelleme ile oyun geriye gidiyor.

• Bu güncellemede neye kafa patlatmışlar anlamadım. Şu dünya olayını düzeltmemişler servera girmeye çalışıyorum server dolu diyor laa zaten biliyoruz dolu olduğunu koysana sıraya abe gerizekalı. Oyunun kapladığı alan 90 gb dayandı ama çok boş bir 90 gb lık yer yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnrvrd1996 -- 12 Ekim 2017; 22:6:21 >
  • Oyunun arayüzü Pro'da hissedilir derecede iyileşmiş ve hızlanmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • serverlardaki ping rezilliği hala devam ediyo mu? güncelleme notlarında hiç bahsetmemişler.
  • guncelleme hakkinda bir link var neler gelmis

• alpererez kullanıcısına yanıt
    Hocam ping sorunu yok bende oyun çıktığından beri 55-60 arası Ping alıyorum istanbulda. en iyi adamda 40 civarı alıyo. Bi sorun yok yani

• sonsuzuncu kullanıcısına yanıt
    Hocam bende ayni sorunlari yasiyorum. Besinci ps4 um. Sabirsizim da. Sabirliyim derseniz alti aya alirsirsiniz. Tabi erkende olabilir gecde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dice yanına koymuşsun oyunun

• alpererez kullanıcısına yanıt
    Tüm herkesin 100 üstündeydi son oyunda. Şaka gibi.Düzelmezse sıkıntı büyük.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Osmanlının standart silahı martiny henry den g98 e çekilmiş. Tarihi olarak daha doğru demişler. Birde süngü hücumunda bas veya bas basılı tut seçeneği gelmiş. Elit kitler takım ölüm karşılaşması ve üstünlükten çıkarılmış. Medic teduman salma perki sadece siz kurtarmayı işaretlerseniz olacakmış.

• Güncellemeyle sanırım Federov siperin gücünü bayağı duşurmuşler.Son aylarda sadece federovla oynadığım için alışmıştım.

Güncellemeyle neler değişmiş.Hangi silahların gücü düşürülmüş veya yükseltilmiş acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedycruiser

Osmanlının standart silahı martiny henry den g98 e çekilmiş. Tarihi olarak daha doğru demişler. Birde süngü hücumunda bas veya bas basılı tut seçeneği gelmiş. Elit kitler takım ölüm karşılaşması ve üstünlükten çıkarılmış. Medic teduman salma perki sadece siz kurtarmayı işaretlerseniz olacakmış.

bu modu oynamak için hangi server a giriyoruz. yani her ülkenin bir silahı olduğu mod?
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.turkanoglu

quote:

Orijinalden alıntı: speedycruiser

Osmanlının standart silahı martiny henry den g98 e çekilmiş. Tarihi olarak daha doğru demişler. Birde süngü hücumunda bas veya bas basılı tut seçeneği gelmiş. Elit kitler takım ölüm karşılaşması ve üstünlükten çıkarılmış. Medic teduman salma perki sadece siz kurtarmayı işaretlerseniz olacakmış.

bu modu oynamak için hangi server a giriyoruz. yani her ülkenin bir silahı olduğu mod?

Temellere dönüş kısmı var özel oyunlar sekmesi altında. Back to basics, ingilizcesyse oyun.

• Oyunun başında uçakta spawn olunca yere çakılma olayı halen daha devam ediyor.

• teşekkürler ;)
  • Armag3d0N A kullanıcısına yanıt
    bende ona uyuz olmuştum , çözümü buldum

seçenekler oyun mekaniğinde müttefik asker görünürlüğünü ve düşman askerini %100 e çektim düzeldi

• Fedorova bişey mi oldu

• Ben federov siperi açtığımdan beri pek başka silah kullanmadım.federov ile fena oynuyordum.Dün 3 oyun yaptım federov siperle şok oldum.auto aimi mi azalttılar silahın bir şey olmuş.Eskisi gibi değil.Dün yeni nesil dualshock 4 ile oynadım ondan mı dicem ama sanmıyorum(eski nesil d4 ün şarzı bitmişti)
  • kvardar77 kullanıcısına yanıt
    Çok fena oynuyorsan operasyonda 100 kill alıyorsun demektir güzel silah
  • 
Sayfa: önceki 713714715716717
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.