Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (674. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.045
Cevap
113
Favori
539.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 672673674675676
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

"Nişan Desteği" yazanların hepsini "Hayır" yap. İlk başlarda nişan desteği olmadığı için zorlanabilirsin ancak alıştıktan sonra çok rahat oynarsın. Nişan desteği açıkken karşına birden fazla düşman çıkınca sistem saçmalıyor. İlk önce birine daha sonra öteki düşmana kilitleniyor. Bu durumda kimseyi öldüremeden ölüyorsun.

Vallahi tamam bu dediğin tamamen özgürlük demek ama her ikisini birden kapatmakta her babayiğidin harcı değil bence. Yanlış anladmşılmasın hiçkimsenin yapabildikleri yapamayacaklarını söylemek haddim değil ancak başkanın kendi beyanına göre yorumlarsam bu dediğini denemesi bile kendisini hemen oyundan soğutacak bir durum gibi geliyor

Ha belki k&m olayı bu konuda ona yardımcı olabilir. K&m le denemediğim için sadece bu ekstra durumu tam kestiremiyorum. Şahsen ben sadece rotation yani döndürme seçeneğini kapatırım ki bunun bile ciddi alışma süreci vardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• baskan106 kullanıcısına yanıt
    İnternet servis sağlayıcınız nedir ve nerede yaşıyorsunuz?

Benimki Türk Telekom, İstanbul'da yaşıyorum. Modeme tek Ps4 bağlıyken bile ping sorunu yaşıyorum. Ayrıca Ps4 arka planda bir şey indirmiyor

• İstanbul anadolu yakası. Uydu net hocam

• Gençler devrimle hdr10 destegı gelmıs kaldırabilen konsollara ,bızım düz ps4 ler ne durumda gelırmı bızımkılerede.

• quote:

Oyun ilk çıktığında Mondragon, Cei-Rigotti ve Martini Henry gibi silahlarla nişan aldığın an düşmana kilitleniyordu. Son çıkan güncellemelerle nişan desteğini çok azalttılar. Şu an nişan desteği açık oynayan birisi bu seçeneği kapatırsa en fazla 1-2 haftada alışır.

Kesinlikle katılmıyorum. Millet nişan alma tuşuna bas çek bas çek yaparak sniper bile oynuyor rakibe rahat kilitlendiği için aim assistle.

Seriyi sürekli oynayan arkadaşlar arasında aim assistin her bf de bu kadar artması kendi aramızda şikayet konusudur da. Ha tamamen kalkması bize de zor gelir ama bize göre aim assist derecesi en az bf3 olmak üzere bf3<bf4<bf1 şeklinde ilerliyor. Artık fps ler az ve kısıtlı oynayanlarda oyundan kopmasın diye dizayn ediliyorlar.

Duvarın arkasına bile aim assit var oyunda. Geçen yaşadığım videoyu paylaşayım. Hissetiklerimi görüntü ne kadar yansıtır bilmiyorum ama ilkin ben bile yok artık o kadar da değildir diyip adamı es geçtim ama o kadarmış

Sanıyorum sen her ikisini de kapattığın için bu durumları farkedemiyorsun.

https://youtu.be/xYgdK_aoXzg

• quote:

Orijinalden alıntı: kabune

quote:

Oyun ilk çıktığında Mondragon, Cei-Rigotti ve Martini Henry gibi silahlarla nişan aldığın an düşmana kilitleniyordu. Son çıkan güncellemelerle nişan desteğini çok azalttılar. Şu an nişan desteği açık oynayan birisi bu seçeneği kapatırsa en fazla 1-2 haftada alışır.

Kesinlikle katılmıyorum. Millet nişan alma tuşuna bas çek bas çek yaparak sniper bile oynuyor rakibe rahat kilitlendiği için aim assistle.

Seriyi sürekli oynayan arkadaşlar arasında aim assistin her bf de bu kadar artması kendi aramızda şikayet konusudur da. Ha tamamen kalkması bize de zor gelir ama bize göre aim assist derecesi en az bf3 olmak üzere bf3<bf4<bf1 şeklinde ilerliyor. Artık fps ler az ve kısıtlı oynayanlarda oyundan kopmasın diye dizayn ediliyorlar.

Duvarın arkasına bile aim assit var oyunda. Geçen yaşadığım videoyu paylaşayım. Hissetiklerimi görüntü ne kadar yansıtır bilmiyorum ama ilkin ben bile yok artık o kadar da değildir diyip adamı es geçtim ama o kadarmış

Sanıyorum sen her ikisini de kapattığın için bu durumları farkedemiyorsun.

https://youtu.be/xYgdK_aoXzg

aa nın az olduğu hali buysa birşey demiyorum :D yani sniper öyle birşeyki gözünü kapa bas çek yaparak kill alırsın :Ddd

• burgazz B kullanıcısına yanıt
    Üstad hdr10 dediğiniz nedir?

Bende pro var, buna + ve - bi etkisi var mı?

• baskan106 kullanıcısına yanıt
    hocam kendi fikrimdir, başlarda armagedonun dediği gibiydi silahlar rakipe yapışıyordu resmen.okadar kuvvetliydiki düz ateş ettiğim kurşun 40 45 derece eğimle bile vuruyordu sonraki güncellemelerde düzeldi çoğu hatta bende kapatmıştım oynamıştım ama şuan açık inan vuramazsın istediğin gibi artık...yok böyle rahat oldu indiriyorum rakipleri diyorsan lütfen bana rakip olmaherkese iyi bayramlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurusasan -- 1 Eylül 2017; 15:50:7 >
  • Armag3d0N A kullanıcısına yanıt
    Reis ya bende silah görevleri hep yüzde 0 olarak goruo varmıdır bunun çözümü 300 adam vur ikmal yap dio ama yapmama rağmen olmadı....

• Armag3d0N A kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=CzqfERzV4aU

sniperdan iyiydi be :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 aylık PS4 Pro ile gelen V2 Dualshock 4'ün sol analoğu sıkıntı çıkarttı yürüme koşma sırasında karakter duruyor gitmiyor veya takılıyor.Nazik kullanırım mekanik olarak sıfır gibi koldu,iki kez içini açtım analog mekanizmasını yağladım tozunu üfledim,youtubedaki amatör çözüm videolarıda fayda sağlamadı daha önce başına gelen var mı?

Xbox One kolu ile arasında ışık yılı kalite farkı var Sony bu kolları ucuz ve narin üretiyor.

• Keskin nişancı ve nişancı versiyon larda nişan alma yardımı yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler bu pingler neden böyle ya çözümü yok mu bunun

• evet çok bilmiş arkadaşlar nişan desteği yok kadar az diyorsunuz video çektim video da sadece l2 tuşuna basıyorum yani yok hali buysa gta ile karıştırdınız galiba bu arada gösterme amaçlı çektim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chesapeake Ripper -- 1 Eylül 2017; 22:59:25 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oxygen1777

Keskin nişancı ve nişancı versiyon larda nişan alma yardımı yok.

Dikkatli izle ve dinle. İngilizcen yoksa bile elemanın gülerek vururken aim assist dediğini anlatsın

https://youtu.be/y87ZXs_zeTY

• Hatta videonun sonunda da TRUST the aim assist diyor

Bu konuyla ilgili daha da ilave bişey yazmıcam çünkü bunca ispattan sonra olay anlayana sirvisinek saz;anlamayana davul zurna az olayına dönüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kabune

quote:

Orijinalden alıntı: Oxygen1777

Keskin nişancı ve nişancı versiyon larda nişan alma yardımı yok.

Dikkatli izle ve dinle. İngilizcen yoksa bile elemanın gülerek vururken aim assist dediğini anlatsın

https://youtu.be/y87ZXs_zeTY

4x ve üzeri sniper rifle larda aim asist olmadığını söylüyor videoda.

• Bu arada aim asist tüm silah türleri için bu şekilde çalışıyormuş, bende kapalı olduğundan bilmiyorum ama tüm silahlar bu şekilde ise, saçmalığın uç noktası bu kadar kuvvetli olması :/

Ama bir haber, cte de aim asisti düşürmüşler, yeni update ile aim asisti yumuşatacaklar sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buyukbaba -- 2 Eylül 2017; 1:27:20 >
  • Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    kabune kullanıcısına yanıt
    Bende aynı şeyi dedim. 430 saatten fazla oynadım bu oyunu her sınıf 50,gördüğümü söylüyorum sallamıyorum. Aim asist tüm piyade silahlarında var kuvvetli bi şekilde, k. Nişancı ve nişancı versiyon sniper larda yok.Neyini anlamıyorsunuz yazdığımın ben çözemedim hala.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 672673674675676
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.