Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (393. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.045
Cevap
113
Favori
539.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hakanpsha

arkadaşlar multı oynarken düşmanın yerini tespit etmek için bir işaret yapılıyo eliyle hangi tuşla nasıl yapılıyo bilen birisi cvp larsa çok sevinecegim

R1
  • R1

Fakat kısa basacaksın tık tık diye.. uzun basarsan iletişim seçenekleri çıkıyor..
  • Domination, 31 Killstreak
  • Merhaba psn: erayyt 20-30 yaş arası conquest oynayan arkadaşları bekliyoruz genelde 3 kişiyiz 2 kişi daha bulsak çok iyi olur
  • Şubat ayında büyük bir güncelleme geliyormuş oyuna. Detay yok ama ana başlıklar şu şekilde.

- Gaz bombasında değişikler. (Sayısı değişebilirmiş, kendi bombamızın kendimizi ve takım arkadaşlarımızı etkileme efekti değişebilirmiş.)

- Server kiralama sisteminde değişiklikler. (Daha esnek, aramada daha bulunabilir vs.)

2 yeni costum oyun modu:

- Bir tanesi araçlar üzerine bir mod. Araçların daha hızlı spawn olduğu daha fazla olduğu. ARMORED KILLS.

- Digeri Rush modunun costum bir modu. Spawn süreleri kısaltılmış ve yaralanınca can tazelenmeyecekmiş. BLEED OUT

Kaynak:

https://youtu.be/lMLQAByTDHI

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: InnerMight

Domination, 31 Killstreak

Mouse ile oynanmış değersiz
  • TurboTosun kullanıcısına yanıt
    Konsolda mouse ile oynanıyorsa oyun bitniş demektir. Konsolda mouse ne demek buna nasıl izin verirler.
  • Konsolda mouse klavye olayı nasıl oluyor biri anlatabilir mi?
  • Tac pro xim gibi olaylar aletler var alıp oynuyorsun ds4 ile başarmak zor gelenler alıp aküyle bir nevi hile yok ben alışamadım yok öyle yok böyle diyorlar Sony önüne geçemedi bence ki kendisi de destekleyen ürün çıkartıp para peşinde
  • hocam r1 yapıyorum olmuyo anlamadım hertürlü denedim yok yok yok kırcam kolu en sonunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboTosun

quote:

Hahahaaa. Mundar o mundar

• El sonunda oyundan çıkmak için neden yeni oyunun başlamasını beklemek zorundayız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakanpsha

hocam r1 yapıyorum olmuyo anlamadım hertürlü denedim yok yok yok kırcam kolu en sonunda

spotlamak eski bf serisine göre zor malesef. arka arkaya 5-6 kere r1 e basıp bırakmak gerekiyor bazen. baktın spotlamıyo, boşver gitsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Göttingenli Ethem

El sonunda oyundan çıkmak için neden yeni oyunun başlamasını beklemek zorundayız?

artık maç sonu ekranında iken üçgen tuşu ile çıkabiliyosun ps4tede, biraz uzun sürüyo (30 saniye 1 dakika arası değişiyo çıkış süresi) ama artık çıkıyo her seferinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

quote:

El sonunda oyundan çıkmak için neden yeni oyunun başlamasını beklemek zorundayız?

artık maç sonu ekranında iken üçgen tuşu ile çıkabiliyosun ps4tede, biraz uzun sürüyo (30 saniye 1 dakika arası değişiyo çıkış süresi) ama artık çıkıyo her seferinde.

Biliyorum. Eskiden yeni oyunun başlamasına yaklaşık 30 sn kala çıkılamıyordu. Artık istediğin zaman çıkabiliyorsun ama yeni oyunun başlamasını beklemek zorundasın. Çıkılıyor yazıyor ama yeni oyun başlayınca çıkıyor. Bunun nedenini soruyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

quote:

Biliyorum. Eskiden yeni oyunun başlamasına yaklaşık 30 sn kala çıkılamıyordu. Artık istediğin zaman çıkabiliyorsun ama yeni oyunun başlamasını beklemek zorundasın. Çıkılıyor yazıyor ama yeni oyun başlayınca çıkıyor. Bunun nedenini soruyorum.

aynen dediğin gibi yeni oyun yüklenir yüklenmez çıkış yapıyo. nedeni bence yazılımcının beceriksizliği

• quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Şubat ayında büyük bir güncelleme geliyormuş oyuna. Detay yok ama ana başlıklar şu şekilde.

- Gaz bombasında değişikler. (Sayısı değişebilirmiş, kendi bombamızın kendimizi ve takım arkadaşlarımızı etkileme efekti değişebilirmiş.)

- Server kiralama sisteminde değişiklikler. (Daha esnek, aramada daha bulunabilir vs.)

2 yeni costum oyun modu:

- Bir tanesi araçlar üzerine bir mod. Araçların daha hızlı spawn olduğu daha fazla olduğu. ARMORED KILLS.

- Digeri Rush modunun costum bir modu. Spawn süreleri kısaltılmış ve yaralanınca can tazelenmeyecekmiş. BLEED OUT

Kaynak:

Oh be nihayet istediğim düzenleme gaz bombasına geliyor gibi. Hiç olmasa daha iyi ama bu düzenlemeyle az tercih edilir duruma getirirlerse çok daha keyifli bir oynanışa sahip olabiliriz.

Darısı diğer isteklerimin başına diyeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: kabune

quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Şubat ayında büyük bir güncelleme geliyormuş oyuna. Detay yok ama ana başlıklar şu şekilde.

2 yeni costum oyun modu:

Kaynak:

Oh be nihayet istediğim düzenleme gaz bombasına geliyor gibi. Hiç olmasa daha iyi ama bu düzenlemeyle az tercih edilir duruma getirirlerse çok daha keyifli bir oynanışa sahip olabiliriz.

Darısı diğer isteklerimin başına diyeyim

Kesin birşey yok yalnız, videoyu hazırlayanın aldığı duyumlar üzerine temennisi. :) Yalnız bana da bir ayar çekerler gibi geliyor.

• Beyler ben oyunun sadece single modunu oynayıp oyunu satarım diye forumdan sec hesap aldım. Sonra bikaç multi oynadım ve Oyun acayip sardı. Şuan 60 lvl oldum ve sürekli grup kurup oynuyorum ve fetih modunda genelde her oyunu kazanıyoruz.

Bu ilerlememi kendi ana hesabıma aktarmanın bir yolu var mı? Aktarılmıyorsa da oyuna ilk başlarken ea hesabı ile giriş yapmanın ne mantığı var? Bazı veriler ea hesabına mı kaydediliyor?

Bf1 oynadığım psn id : whessper

Ana psn id: kimgeldilan
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboTosun

quote:

Mouse ile değil gamepad ile oynuyorum ki beni tanıyan gamepad ile oynadığımı bilir ;) İkna olmazsan youtube kanalımda dualshock ile çektiğim handcam video var tosunum ;) İzledikten sonra kapağı iyice sık gaz kaçağın olmasın.

• 
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.