Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (578. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.045
Cevap
113
Favori
539.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 576577578579580
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alpererez

quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

Lokal serverlar için bir açıklama veya açıklama var mı yoksa umut mu ediyoruz?

yani bu son durum her bölgeye lokal serverı neredeyse zorunlu hale getirdi çünkü yüksek ping cezalandırması var artık resmen. bf3 ve bf4e türkiye için geldiği gibi buna da illa ki lokal servet gelecektir, ama ne zaman gelir bilinmez.

Desene yandı gülüm keten helva. Şimdi lokal serveri bekle Allah bekle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelinnn bf4 e gelinnnn 😂
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

quote:

Lokal serverlar için bir açıklama veya açıklama var mı yoksa umut mu ediyoruz?

yani bu son durum her bölgeye lokal serverı neredeyse zorunlu hale getirdi çünkü yüksek ping cezalandırması var artık resmen. bf3 ve bf4e türkiye için geldiği gibi buna da illa ki lokal servet gelecektir, ama ne zaman gelir bilinmez.

Desene yandı gülüm keten helva. Şimdi lokal serveri bekle Allah bekle

bakalım mayıs güncellemesiyle hpr 130ms ye çekildiğinde ne olucak ama dice bir daha 100ms ye çekilmeyecek demiş. aslında yapılanlar hamleler doğru ama erken, bunu gerekli altyapıyı oluşturmadan çıkarmak çok büyük yanlış. her yere rahatça oynayabileceğin lokal server yaparsın, sonra bunu yayınlarsın. ama bu şekilde resmen lokal serverı olan ülkeler ile olmayanlar arasında ayrımcılık yapmak gibi oluyo.

• quote:

Orijinalden alıntı: Chesapeake Ripper

quote:

Orijinalden alıntı: devilkingcry

quote:

Orijinalden alıntı: CON VAYNE

quote:

Bu oyunda interneti kasanlar mı avantajlı? Bu uptade den sonra adam mercekte sıkıyom ölmüyo bazen yanına dıkıyom ölüyo ( hedef duruyo) yoksa sapma mı var?

Aynı sorun bende de oldu. Kafasına üst üste 3 kere gönderdim 3ü de vurmadı. mesafeyi mi yanlış ayarladım acaba dedim iki kere değiştirdim onlarla da vurmadı.

Bi de sniper sınıfına başka bir şey daha gelmeli ne biliyim kamuflaj felan bi şi lazım yani kafasını tutturmadığın sürece zor iki kere de ölüyo ikiciyi sıkamadan seni öldürüyorlar zaten uzaklara gittintin mi de adam bulmak zor bi de görünüyorsun hemen sana geliyolar

eline önce seri bir tüfek al gewehr çok seridir artı tabancan frommer stop veya c93 olsun bu tabancalar aşırı seri diğerlerine göre böyle çok avantajlı olursun

Geweher 98 baya hızlıymış

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Chesapeake Ripper

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CON VAYNE

quote:

Bu oyunda interneti kasanlar mı avantajlı? Bu uptade den sonra adam mercekte sıkıyom ölmüyo bazen yanına dıkıyom ölüyo ( hedef duruyo) yoksa sapma mı var?

Aynı sorun bende de oldu. Kafasına üst üste 3 kere gönderdim 3ü de vurmadı. mesafeyi mi yanlış ayarladım acaba dedim iki kere değiştirdim onlarla da vurmadı.

Bi de sniper sınıfına başka bir şey daha gelmeli ne biliyim kamuflaj felan bi şi lazım yani kafasını tutturmadığın sürece zor iki kere de ölüyo ikiciyi sıkamadan seni öldürüyorlar zaten uzaklara gittintin mi de adam bulmak zor bi de görünüyorsun hemen sana geliyolar

eline önce seri bir tüfek al gewehr çok seridir artı tabancan frommer stop veya c93 olsun bu tabancalar aşırı seri diğerlerine göre böyle çok avantajlı olursun

Geweher 98 baya hızlıymış

Gewehr m95 daha iyi bence, sweet spotu yok ama hasar 90dan düşüyo. piyadesini alıyorum arada felaket silah

• O değilde oyun beni çok çabuk sıktı ya 1942 den beri oynarım ilk defa 1 yıl dolmadan bir bf den sıkıldım.Silah çeşidi çok az araçlar keyif vermiyor ne bileyim başka böyle düşünen varmı.Kutulu aldığıma bile pişman oldum kardeşlikle çok çok ucuza düştü oyun.
  • Haklısın şu sıralar bende sıkıldım ya. Eskisi kadar zevkli olmuyor. uzun süredir oynuyorum zaten. Neyseki limpet bombası var oyundaki en büyük eğlencem o . Vauxda kullanması cok güzel oluyor

• Sizlerde durum nedir bilmiyorum ama şu karşılıklı ölme durumu motivasyonumu çok bozuyor. Kora kor yakın 1vs1 mücadelelerde sanki 100 km hızla giderken birisi el frenine asılmış gibi oluyor.

Rakipten önce sıkmaya başladığımdan da eminim ama neymiş mermisi havada kaybolmasın. E bizim bu cacık pinglere nolcak ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kabune -- 4 Mayıs 2017; 8:0:38 >
  • Cacikmi dedin cokta severim cacigi 🙃 dice her gun bi sacmaliga el atiyo yakında matrix gibi olmazsa iyidir keske dice su yenilen takima tren behemont elit olayini kaldirsa ozaman savas ortami dahada zevkli hal alacaktir bide olaya ben sahsen su yonden bakiyorum hadi dice 1 dünya savasini uyarlanarak yaptin 1 dunya savasinda tarih kitaplarinda ben tren behemont geldigi yazmiyodu yani okadar savasan giren ülkeler yenilince tren behemont mu aliyomus yani cok sacma bf4 ve bf3 un dice kadroları ya kesin maas odenmedi ayrildilar yoksa bf1 in bukadar sacmalik olaylar olacagini ummuyorum saygilar ✌

• kabune kullanıcısına yanıt
    Dün bütün gün başıma hiç gelmediyse 20 sefer geldi bu karşılık ölme olayı.hadi havadaki mermi veya ölmeden atılmış olan bomba diye kendimizi avutalım. Ama adam ölüyor düşüyor arkasından ben ölüyorum. Hatta başka biri vurdu diye düşündüm ilk seferler ama öldüren kişinin canı 0 yazınca şok oldum.bilerek yapılan bişeyse saçmalık yok eğer bir hataysa acilen düzeltilmedi diye düşünüyorum

• Strreet fighterda vardi bu olay 1 1 oldunmu draw game yazıyordu dice böyle bi durum olunca askerleri geldigi noktaya spawn olma olayini yaparlarsa hic sasmam her gun bi sacmalik ekleniyo oyuna duzeltceklerine dahada batiriyolar oyunu 😠 ayrica oldurdugun adamdan baska bi adam dogma olayi hala var yada dusmanin senin arkadan spawn olma olayi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CESURYUREK_ -- 4 Mayıs 2017; 9:13:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: #Erdem#

Dün bütün gün başıma hiç gelmediyse 20 sefer geldi bu karşılık ölme olayı.hadi havadaki mermi veya ölmeden atılmış olan bomba diye kendimizi avutalım. Ama adam ölüyor düşüyor arkasından ben ölüyorum. Hatta başka biri vurdu diye düşündüm ilk seferler ama öldüren kişinin canı 0 yazınca şok oldum.bilerek yapılan bişeyse saçmalık yok eğer bir hataysa acilen düzeltilmedi diye düşünüyorum

Malesef bilerek yapılmış bir ayarmış. Umarım resmi forumlarında vs de yeterli olumsuz tepki olur da bu konuda eski ayarı getirirler.

• aslında ben memnunum bu ayardan ya sonuçta bende vuruyorum önce başlamama ragmen adam şarjör bitrmeme ragmen ölmüyor pingten dolayı eski uptaden önce bu olayda sadece ben ölüyodum ama şimdi kurşunumun son damlasına kadar vuruyor ve öldürüyorum yani tabi aynı şekilde banada denk gelior rakibin son kurşunuyla ölüyorum ama olması gereknde bu değilmi
  • Ping sorunu ciddi anlamda sıkıntı yapıyor.
  • Sıhhiye görevlerini bugün tamamlayabildim 25000xplik "ölmeden 5 düşman öldür" zorladı, ama sıhhiyeci olmayı da çok sevdim; elimde şırınga oradan oraya koşturuyorum. bir baktım ki 3 öldürmüş 27 ölmüşüm :) Öldürme oranı kasmaktan ziyade görev bazlı oynamayı sevdiğimden bundan sonra sık sık sıhhiye olarak da devam edeceğim.
    Karşılıklı ölme olayını da sevdim; en azından önceki gibi sıkıp isabet ettirdiklerimiz boşa gitmiyor. Yalnız şu Hellrigel'den artık gına geldi; 20 kere ölüyorsam 17 tanesi Hellrigel kullanıyor.
  • valla bende memnunum sıktığım mermilerin havada kaybolması asıl saçmalıktır.ping 149 milletin 45 oyunda 1 2 öldük diye kızıyordum normalmiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende memnunum açıkcası malum pingimiz içler acısı

• Dostlar ben fps oyunlarını çok seviyorum ve uzun zamandır da oynuyorum bütün cod serileri farcry vs. Bf serisinde ise sadece vietnam 1942 ve 2yi oynadım. Geçen sene konsol aldım pcde oynamayı bıraktım 2-3 ay önce de bf1 aldım fakat oynayamıyorum :(
    Bilgisayarda mouse ile katliamlar yaparken konsolda adeta bir noob oldum Oyunda stratejik olarak nerde ne zaman bulunmam gerektiğiyle alakalı tecrübelerim var fakat aimim o kadar kötü ki hiç bir halta yaramıyor çok güzel pozisyon alıyorum düşman askerleri önümden grup halinde geçiyor fakat sıkmıyorum vuramayacağım diye Bu sebepten dolayı önce scout oynamaya başladım güzel bir mevzi bulup sabit askerleri indiriyordum kd oranım 1in üstünde bitiyordu çok şükür fakat oyunun gerçekten tadı alınmıyor böyle.
    Daha sonrasında istikbal göklerdedir dedim ve youtubedan 2-3 saat video izleyip trench fighterı öğrendim aha şimdi eski günlerime dönüyorum derken trench aşşırı büyük bi nerf yedi...

Aimimi konsolda nasıl geliştirebilirim?
    Normal piyade olarak oynayabilmem için uygun bir silah önerebilir misiniz? Genelde support classında lewis gun ile takılıyorum benei mercet gibi adı olan bi silah almıştım fakat dürbünlü olduğu için aim desteği sağlamıyordu bu da benim kill almamı neredeyse imkansız hale getiriyordu
    Bir de sanırım bazı madalyaları alarak yeni silahlar açabiliyormuşuz o konuda da aydınlatabilir misiniz?

• Ha bir de unutmadan sorayım sağ tarafta 3 tane işaret çıkıyor bağlantıyla ilgili güncellemeden sonra oluştu herkeste olan bir problem mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c0rnstar -- 4 Mayıs 2017; 23:30:13 >
  • Şimdi memnun olan arkadaşların şu videomu izlemelerini önemle rica ediyorum. Acaba bunun neresinden memnunlar gerçekten çok merak ediyorum. Amacım tartışma kavga gürültü değil. Sadece de okucam. Dediğim gibi amacım beğeninizin sebebini şu video üzerinden öğrenmek.

Videoyu özetliyeyim : önce ben başlıyorum sıkmaya;zaten rakip koşar vaziyette silah aşagıda ve kapıya geldiğinde ben ona çoktan sıkmaya başladığımda daha onun silahı bana bile dönük değil ve bende tüm mermilerimi ona isabet ettirdiğim halde bende ölüyorum.Ha buarada silahlarımızda aynı. Ee O zaman benim önceden sıkmaya başlamamın daha iyi yer tutup daha iyi reflex göstermemin bende ölceksem bana getirisi nedir bu sistemin?

Özellikle yavaşlattım ki net anlaşılsın. Ve daha bunun gibi bir sürü çekerim;bu sadece bir tanesi.

Buyrun video :

https://youtu.be/BDTVQRAUwPw

Ha burada netim 100 mbit fiber. Dmz ve kablolu bağlantı.

• 
Sayfa: önceki 576577578579580
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.