Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (486. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.045
Cevap
113
Favori
539.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 484485486487488
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HasMachate

quote:

Orijinalden alıntı: AnArchyHuOz

T-bag rakip oyuncuyu oldurup onun cesetinin ustune gelip egil kalk yapmak yani testestoronlarimi (yumurtaliklarimi) ye diye biliniyor yillardir

Ama tabi yapan kisi bunun bu anlama geldigini bile bile yapmasi sovulmeyi hak eden tiplerdir.

Birde bunun bu anlama gelmedigini bilerek,dalga gecmek kizdirmak icin yapilan yapilanlari var.

Tabi t-bag i hakedenlerde var cq modunda pompaliyla ortada kosturanlar mesela, bayraklara dinamit koyanlar, daga tasa sniperle pusanlar bunlar hakediyor.

Neyse ben kimseye yapmiyorum sebepsiz yere bana yapanada dumduz sovuyom.net

Ben de sovuyorum madem para verdik karsi tarafin boyle bir hakki varsa benim de boyle bir hakkim var hem de ne sovuyorum ne sovuyorum

valla ben hem dediğim gibi arada tbag yapıyorum, hem bi yandan sövüyorum (genelde kendi şanssızlığıma söverim ama yada maç boyu hareketsiz pusan biri vardır, öldürene kadar bi 7-8 kere aynı yerde beni öldürmüştür, söverim ) aragonne ormanında pompalı da alıyorum, çok sinirlenirsem ds4ü kırmaya teşebbüs ediyorum allahtan sağlammış da söküp takınca bi şeyi kalmadı. her türlü parasının karşığını alıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ali1903kemal

Titanfall 2 yi 5 buçuk gün oynadım uzun soluklu değil online ı ama açıp oynarım eğlenceli oyundur kendileri

Ali cemalum bide honouru dene gene dönerdin bf ye 😂😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar her gün canlı yayın yapmaktayım.Manga olarak operasyondayız.Herkesi kanalıma beklerim.

twitch.tv/OguzTheHun
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam. Bu duruma kizanlar oyunu eğlenmek için değil de çok daha ciddiye alarak oynayan kişiler bana göre. Bu durumda da karşısındaki kişi onu vurduktan sonra tbag yapmasa, üstüne sağlık paketi atsa ya da cesedine ateş etse yine aynı tepkiyi vereceklerdir zaten.

Rainbow six te secure modunda odada injure olduğunu düşün şöyle birinin Ölene kadar geçen sürede ds4 ü kırar muhtemelen , yetmez gece ruyasina girer

• Neyse. Lüzüm değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Predator X -- 10 Mart 2017; 12:1:37 >
  • dramkow kullanıcısına yanıt
    Valla abi quentin de affetmedim ama fao da hicbir varlik gosteremedik dun yeni guncellemeler ile ormana ucak gelmesini bekliyorum

• Valla sasiriyorum oyun bu ciddiye almamak lazim diyorlar adam sana gelicek bilmem neylerimi ye dicek sende oyun sonucta canim diyebiliyosan alkisliyorum

• quote:

Valla sasiriyorum oyun bu ciddiye almamak lazim diyorlar adam sana gelicek bilmem neylerimi ye dicek sende oyun sonucta canim diyebiliyosan alkisliyorum

Migde genis olunca Ya abi ciddiye almayanlarin cogunun kd 2 ve uzeridir adim gibi eminim gecicekler o isleri.Neymis para vermisim istedigimi yaparim iyi o zaman para verdim sovunce de rahatsiz olmayacaksin

• quote:

Orijinalden alıntı: oznokcgl

quote:

Valla sasiriyorum oyun bu ciddiye almamak lazim diyorlar adam sana gelicek bilmem neylerimi ye dicek sende oyun sonucta canim diyebiliyosan alkisliyorum

Migde genis olunca Ya abi ciddiye almayanlarin cogunun kd 2 ve uzeridir adim gibi eminim gecicekler o isleri.Neymis para vermisim istedigimi yaparim iyi o zaman para verdim sovunce de rahatsiz olmayacaksin

Aynen kardesim katiliyorum

• Ayin.14 u geleydide yeni haritalari oynasaydik vaux kalesini cok merak ediyorum doğrusu 😊😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CESURYUREK_ -- 9 Mart 2017; 21:52:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyhnnnnnn

Ayin.14 u geleydide yeni haritalari oynasaydik vaux kalesini cok merak ediyorum doğrusu 😊😊

acaba yeni haritaların eski haritalar ile birlikte döngüye katılacağı resmi serverlar olacak mı bu sefer ben onu merak ediyorum. çünkü giantın gölgesi haritası hariç bütün haritalar güzel bence. eski bflerdeki gibi dlcler için ayrı serverlar yapıp ama sadece 4 haritada oynamak sıkıyo bi süre sonra ve insanın bi daha o haritaları oynayası gelmiyo malesef. redditte ve bf forumda bundan yakınanlar olmuştu hatta bi kaç youtuberda aynı şeyden şikayetçiydi. bakalım umarım buna bi çözüm getirirler bu oyunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 9 Mart 2017; 22:33:56 >
  • 10dk'dir ucakla turluyorum:)

Server bugun bos

• quote:

Orijinalden alıntı: SMOKE

10dk'dir ucakla turluyorum:)

Server bugun bos

Genelde akşam 23:00 - 23:30 gibi doluyor hocam

• konu ile alakasız ama birşey sormak istiyorum.

Ea Acoount u nasıl değiştiricem PS4 de. PC deki hesabı sattık hala onunla ilişkilendirilmiş vaziyette duruyor. işin en ilginç olayı da Satılan hesabın Mail adresi ve şifresi değiştiği halde o hesaba bağlanıyor bir şekikde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 9 Mart 2017; 22:49:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

quote:

Ayin.14 u geleydide yeni haritalari oynasaydik vaux kalesini cok merak ediyorum doğrusu 😊😊

acaba yeni haritaların eski haritalar ile birlikte döngüye katılacağı resmi serverlar olacak mı bu sefer ben onu merak ediyorum. çünkü giantın gölgesi haritası hariç bütün haritalar güzel bence. eski bflerdeki gibi dlcler için ayrı serverlar yapıp ama sadece 4 haritada oynamak sıkıyo bi süre sonra ve insanın bi daha o haritaları oynayası gelmiyo malesef. redditte ve bf forumda bundan yakınanlar olmuştu hatta bi kaç youtuberda aynı şeyden şikayetçiydi. bakalım umarım buna bi çözüm getirirler bu oyunda.

Aslinda dedigin gibi gianta hariç tum haritalar iyi sayilir bana mi öyle geliyo bilmiyom bayraklarin birbirine olan uzakliklari asiri fazla bf4;tede genelikle cq oynardim bu kadar sanki uzak degildi 😊

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

quote:

Ayin.14 u geleydide yeni haritalari oynasaydik vaux kalesini cok merak ediyorum doğrusu &#128522;&#128522;

Aslinda dedigin gibi gianta hariç tum haritalar iyi sayilir bana mi öyle geliyo bilmiyom bayraklarin birbirine olan uzakliklari asiri fazla bf4;tede genelikle cq oynardim bu kadar sanki uzak degildi &#128522;

aynen dediğin gibi eski oyunlara göre haritalar büyük ve bayrak aralıkları uzak. ama yeni gelecek haritalar hem küçük hem bayrak aralıkları daha yakın gibi geldi bana.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Arkadaslar benim oyun hesabim en bos paketiyle ingiltere psn uzerinden alinma. Yeni cikacak dlc icin hangi ulke psn inden, hangi paketi almam lazim. Yanlis birsey yapmamak adina yardim edebilecek var midir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ali_80

quote:

Orijinalden alıntı: SMOKE

10dk'dir ucakla turluyorum:)

Server bugun bos

Genelde akşam 23:00 - 23:30 gibi doluyor hocam

maç var ya bugün bide, gecikirler bu gece büyük ihtimalle.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Biz girmeye baslasik Server 'a gelen olursa bekleriz.

Server adı KODAMANLAR :)

• Rabbim kimseyi gecenin bir vakti beni vurup tbag yaptılar diye şikayetçi olacak kadar gülünç duruma düşürmesin

Konu konu değil ağlama duvarına döndü iyice

• 
Sayfa: önceki 484485486487488
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.