Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (484. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.046
Cevap
113
Favori
539.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ya yukardaki dolaylı da olsa hemen çağrışım yapabilecek anlatımımdan anlamadıysan çok masumsun demektir.Dolayısıyla ben senin bu masumluğunu takdir ettiğim için özel mesaj atmıcam. Hem bilmeyince sana yapıldığında fazladan sinirlenmezsin de ne güzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar. Kodamanlar sunucusuna ilk defa baglandım dün. mikrofonla Konusan bi kaç arkadaş vardı oyun oynarken.

Mikrofon kullananlar bu kadar azmı? yoksa sadece kendi mangamdakilerin sesinimi duyuyorum normalde??
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

quote:

Orijinalden alıntı: Pratik Adam

quote:

Orijinalden alıntı: oznokcgl

herkese merhaba bir kac gundur kodamanlar serverinda oynuyorum bu gece ki oyunda Asp3ndro666 isimli oyuncu anlam veremedigim bir neden den tbag yapti neyin egosu neyin kompleksi anlam veremedim oyun oldugunu unutup isi baska boyuta tasimayin edebinizle oynayin

Hocam merhaba. Bu tarz insanlarla özellikle dalga geçen tipleri söylerseniz serverda barındırmayız. Bize saygılı kaliteli insanlar lâzım

Bu arada serverımız tahmin ettiğimizden çok daha fazla ilgi gördü. Herkese bu konuda teşekkür ederiz.

Fetih modu herkese uyduğu için şuan bu moddan devam edeceğiz.

Forumun isteklerine göre ilerleyen günlerde serverda özelleştirmeler yapmayı düşünüyoruz. Oyunun genel yapısını bozmayacak şekilde ne gibi özelleştirme yapalım?

Örneğin; Skorun 1500 olması, araçların yarıya indirilmesi gibi.

bence skor yükseltmesi güzel olabilir ama yasaklar gelmesin bence. yasaklanacaksa bütün silahları yasaklayabilirsiniz. mesela bana göre automatico, hellriegel, bar, model 10-a aşırı op silahlar ama kimsenin de kullanmasına karşı değilim. sonuçta yapımcılar bunları oyuna koymuşsa, kullanıp kullanmamak tamamen kişinin tercihidir. tabi bunlar benim düşüncelerim, sonuçta server size ait

şu serverda bi operasyon yapsak millet işi gücü bırakır cq modu bırakır operasyon oynar ben operasyon yüzünden normal diğer modları unuttum yap operasyon kapat sniperi isteyen istediğini yapsın zaten pusma gibi şansın yok sektör sektör gidiyor oyun

• vampire181 kullanıcısına yanıt
    Sadece kendi mangandakiler duyuluyor diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: vampire181

Arkadaşlar. Kodamanlar sunucusuna ilk defa baglandım dün. mikrofonla Konusan bi kaç arkadaş vardı oyun oynarken.

Mikrofon kullananlar bu kadar azmı? yoksa sadece kendi mangamdakilerin sesinimi duyuyorum normalde??

voip ayarı açık olanlar partide değilse manga ile konuşabilir. Voip kapalı veya herhangi bir partydeyse konuşamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luffy1907

quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

quote:

Orijinalden alıntı: Pratik Adam

quote:

Orijinalden alıntı: oznokcgl

herkese merhaba bir kac gundur kodamanlar serverinda oynuyorum bu gece ki oyunda Asp3ndro666 isimli oyuncu anlam veremedigim bir neden den tbag yapti neyin egosu neyin kompleksi anlam veremedim oyun oldugunu unutup isi baska boyuta tasimayin edebinizle oynayin

Hocam merhaba. Bu tarz insanlarla özellikle dalga geçen tipleri söylerseniz serverda barındırmayız. Bize saygılı kaliteli insanlar lâzım

Bu arada serverımız tahmin ettiğimizden çok daha fazla ilgi gördü. Herkese bu konuda teşekkür ederiz.

Fetih modu herkese uyduğu için şuan bu moddan devam edeceğiz.

Forumun isteklerine göre ilerleyen günlerde serverda özelleştirmeler yapmayı düşünüyoruz. Oyunun genel yapısını bozmayacak şekilde ne gibi özelleştirme yapalım?

Örneğin; Skorun 1500 olması, araçların yarıya indirilmesi gibi.

bence skor yükseltmesi güzel olabilir ama yasaklar gelmesin bence. yasaklanacaksa bütün silahları yasaklayabilirsiniz. mesela bana göre automatico, hellriegel, bar, model 10-a aşırı op silahlar ama kimsenin de kullanmasına karşı değilim. sonuçta yapımcılar bunları oyuna koymuşsa, kullanıp kullanmamak tamamen kişinin tercihidir. tabi bunlar benim düşüncelerim, sonuçta server size ait

şu serverda bi operasyon yapsak millet işi gücü bırakır cq modu bırakır operasyon oynar ben operasyon yüzünden normal diğer modları unuttum yap operasyon kapat sniperi isteyen istediğini yapsın zaten pusma gibi şansın yok sektör sektör gidiyor oyun

valla operasyon harika bi mod ama en son oynadığımda görev yapan adam sayısı çok azdı, o zamandan beri hiç oynamıyorum. atak tarafında takımın yarısı yatmış yere snipercılık oynuyo , tanklar uzaktan sallıyo tabi ki sniperlara karşı değilim, benim karşı olduğum şey görev yapmayıp kendine oynayan oyuncu. mesela savunma yaparken sniperların olması gayet işlevsel ama atak yapan takımın yarısının sniper olup, gözcü fişeği bile kullanmadan, yerinden 1mm hareket etmeden oynaması bana göre yanlış, ki böyle oyuncunun görevle veya oyunla alakası yoktur diye düşünüyorum. o scoreboardı açıp kendi kill sayısına bakıyodur anca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 9 Mart 2017; 14:51:21 >

• kabune kullanıcısına yanıt
    Yahu tamam. Bu hareketi yapan adamın neyi ye yemek istediğini, yani o şeyin ne olduğunu direktörün soy isminden almadım eyvallah.
    Yaptıkları hareketi anlamadım. Yani zıplayınca onu mu demek istiyor adam?
    Neyse boşver, 30 yaşımdayım cahil kalmışım bes belli :)
  • Beyler şimdi bende Deluxe paket var.
    Premium paket satın alacağım akşam.
    Premiumlar için yeni haritalar silahların olduğu DLC açıldı mı? Yoksa ne zaman açılacak?
    Ayrıca bu alacağım Premium paket için indirme yapılacak mı PS'e ?
  • Şu tbag yapanların çocuklukları araştırılsın sıkıntı çıkmazsa ben hiç birşey bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrtkn

Yahu tamam. Bu hareketi yapan adamın neyi ye yemek istediğini, yani o şeyin ne olduğunu direktörün soy isminden almadım eyvallah.
    Yaptıkları hareketi anlamadım. Yani zıplayınca onu mu demek istiyor adam?
    Neyse boşver, 30 yaşımdayım cahil kalmışım bes belli :)

Zıplamayî bende yapıyorum. Rekabet oyunlarında bazen duruma göre rakibi kızdırmakta hiç bir sakınca görmem ama bunu ahlaklı yapmak lazım. Zıplama sadece zıplamadır. Zıplamaya tek anlam yüklenebilir; o da nasıl vurdum ama seni gördün müdür. Ancak tbag anladığın üzere edepsiz birşeydir ve nasıl yapıldığını tarif edemem yapacak olan benden öğrenmesin zira tanıdığım tanımadığım kim olursa olsun hiçbir zaman tasvip etmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oxygen1777

Şu tbag yapanların çocuklukları araştırılsın sıkıntı çıkmazsa ben hiç birşey bilmiyorum.

O nedir hocam? Benim bildiğim bir tek T-Bag var, o da pek hayırlı bir karakter değildi.
  • quote:

Şu tbag yapanların çocuklukları araştırılsın sıkıntı çıkmazsa ben hiç birşey bilmiyorum.

Bu hareketi yer yer bende yapıyorum hocam.Mesela roadkill için üzerine süren bir aracı at gunla yok ederseniz tbag şarttır.Çünkü Karşı taraf ne emellerdeyken ne bulmuştur.Atıyorum sizi baskıya almış bir keskin nişancıyıda vurursanız da yapabilirsiniz.Veya biri sizi vurur ardından medic revive eder sizde onu gider arkadan bıçaklarsanızda yapın.
  • quote:

yani bende çok seviyorum ama dalga geçmek için yapılıyor diye biliyorum yanlış olabilir küfür amaçlı değil tabii bana göre bu böyle ben öyle yorumluyorum ben bunu yapmak yerine kendi sevincim olan kimsede görmedim sağ analoğu 360 derece tarzı takılı bırakıp 2-3 tur dönüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrtkn

Beyler şimdi bende Deluxe paket var.
    Premium paket satın alacağım akşam.
    Premiumlar için yeni haritalar silahların olduğu DLC açıldı mı? Yoksa ne zaman açılacak?
    Ayrıca bu alacağım Premium paket için indirme yapılacak mı PS'e ?

14ünde gelicek dlc premium oyunculara. satın aldıktan sonra ufacık bi dosya indiriyo, 1mb falan herhalde.
  • valla yanyana pusmuş 2-3 kişiyi öldürdükten sonra bende yapıyorum o hareketi yalan yok
  • alpererez kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • Valla bir şey diyimmi, aramızda kalsın ama içimden bir ses fuzuli işlerle uğraşıyorsunuz diyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedycruiser

Valla bir şey diyimmi, aramızda kalsın ama içimden bir ses fuzuli işlerle uğraşıyorsunuz diyor :)

zaten öyle baksana itiraflar arka arkaya gelmeye başladı maksat eğlence yaa gerisi boş
  • Ben tbag te hiçbir sakınca görmüyorum. Ben de yapıyorum bana da yapıyorlar eyvallah deyip geçiyorum. Belki benim yapımla alakalı birşey. Böyle şeyleri dert eden , alınganlık yapan birisi değilim. Bf 4 te karşımdaki rakibin dirisine ölüsüne tbag yapmışlığım vardır. Mobilde olduğum için videolarını atamiyorum şu an.

Parasını verip almışım oyunu kime neyin hesabını vereceğim. Haksız rekabet oluşturan bir durumda yok. Sen vurursun sende bana yaparsın. Böyle şeylerle canınızı sıkmayın hiç oyun bu sonuçta

• quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Ben tbag te hiçbir sakınca görmüyorum. Ben de yapıyorum bana da yapıyorlar eyvallah deyip geçiyorum. Belki benim yapımla alakalı birşey. Böyle şeyleri dert eden , alınganlık yapan birisi değilim. Bf 4 te karşımdaki rakibin dirisine ölüsüne tbag yapmışlığım vardır. Mobilde olduğum için videolarını atamiyorum şu an.

Parasını verip almışım oyunu kime neyin hesabını vereceğim. Haksız rekabet oluşturan bir durumda yok. Sen vurursun sende bana yaparsın. Böyle şeylerle canınızı sıkmayın hiç oyun bu sonuçta

+1 parasını verip aldıgım oyunda herkesin kolaylıkla yapabileceği rekabeti etkilemeyen birşeyi yapınca hesap mı vereceğim birde bunu yapanlar sorunlu diyorlar.

aslında bunu dert edenler sorunlu eminim bunu yapanı görünce küfredip sinirleniyorlardır sonuçta oyun bu.

akşam kodamanlara gireyimde her killde tbag yapayım

• 
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.