Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (319. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.046
Cevap
114
Favori
539.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: volkan-

quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

Prodaki ilk gunlerdeki grafigi fps yi vs gordukten sonranoyin cok kotu gelmeye basladi?peki sormazlarmi o zaman durek deseydin sadece farki vr de izin vericez diye bizde almazdik

Zamanla fark olucaktır btf farkı keşki görmeseydim. Şaşırtıcı fark olmuştu neyse bakalım zaman ne göstericek.

Dun oyunu actim hemen kapadim gercekten fark varmis cihazin potansiyeli cok bunu belli etti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurusasan

arkadaşlar biri bu ihtiyara highest kill streak ve highest nemesis streak kaç kişi vurunca oluyor söyleyebilirmi

Kill streak ölmeden kac kisi vurusuna bagli

Mesela 1 kez öldun 2. Kez olene kadar 5 adam vurdun kill streak 5 oluyor

Nemesis de seni vurani vuruyorsun sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

arkadaşlar biri bu ihtiyara highest kill streak ve highest nemesis streak kaç kişi vurunca oluyor söyleyebilirmi

Kill streak ölmeden kac kisi vurusuna bagli

Mesela 1 kez öldun 2. Kez olene kadar 5 adam vurdun kill streak 5 oluyor

Nemesis de seni vurani vuruyorsun sanirim

Aynı adamı 5. Kez vurduğunda o adamın Nemesis i oluyorsun. Bundan sonraki her vuruşunda nemesis kill streak in ve yediğin küfürlerin artıyor

Edit; aranızdaki kill farkı 5 olmasi gerekiyor. O seni 1 kere vurduysa sen onu 6 kere vurmalisin aynı round içinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheUnderTaker- -- 17 Kasım 2016; 13:09:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Beceriksiz Adam

Sen alırsan kabusun olurum Ali Kemal

Aynen bende Tilkinin donup dolasacagi yer kurtcu dukkani 😉😂😂😂

• Bf1 gibisi var mı be oyun çıktığından beri efsane dedik, ölme süresi mükemmel, canın mı sıkıld uçağa bin ata bin tanka bin, haritalar muhteşem, tek eksiği silah çeşidi az o da artık dlclerle hallolur cod çöpünü bırakın artık imana gelin lan Benim de hayatım mw ile geçti 2007-2008'de ama artık o tadı zerre vermedi bana.

@AlbNil

Evet superonline fiber.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyhnnnnnn

quote:

Orijinalden alıntı: Beceriksiz Adam

Sen alırsan kabusun olurum Ali Kemal

Aynen bende Tilkinin donup dolasacagi yer kurtcu dukkani &#128521;&#128514;&#128514;&#128514;

sakin olun herkes nemesis yapacak yoksa

• quote:

Orijinalden alıntı: ali1903kemal

quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Orijinalden alıntı: etihadb

Call of duty: Infi Warfare + COD 4 Modern Warfare ile 1-2 haftaligina degis-tokus yapmak isteyen var mi ?

Adam öptü...

Korkuyorum bizi de öpecek diye.

Bende almayi dusunuyorum
    ama korkuyorum bu arkadastan bi ara banada takti
    :D

SS'ler alındı hazırda bekliyorum.

• Ohhh sit 😎😎😎😎 undebah 😂😂😂

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    kusura bakma bişi daha sorucam fiber kablo direk modeme bağlımı yoksa arada splitter kullanıyormusun
    pingi yükseltmek için herseyi deniyorumda
  • TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    adamın nemesisi olup ekstra bir daha vurursak highest kill nemesis strake oluyor sanırım.highest kill strake 2 ölüm arasinda kaçtan başlıyor 3 5 7 onu anlayamadım yalnız hoş 32 kişilik oyunda nemesislik kolay degil aslında

• quote:

Orijinalden alıntı: AlbNil

kusura bakma bişi daha sorucam fiber kablo direk modeme bağlımı yoksa arada splitter kullanıyormusun
    pingi yükseltmek için herseyi deniyorumda

Direkt bagli.

• quote:

adamın nemesisi olup ekstra bir daha vurursak highest kill nemesis strake oluyor sanırım.highest kill strake 2 ölüm arasinda kaçtan başlıyor 3 5 7 onu anlayamadım yalnız hoş 32 kişilik oyunda nemesislik kolay degil aslında

hepsini nasıl yaptım hatırlamıyorum ama suveyş haritasında 2 defa yaptığımı biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuffyBey -- 17 Kasım 2016; 15:3:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

quote:

Orijinalden alıntı: volkan-

quote:

Orijinalden alıntı: TChalla

Sonunda bugün bf1'i proda denedim,en son oynadığım oyun ps3 te bf3 tü o da favorimdi.

O kadar hayran kaldım ki anlatamam hele ilk giriş sahnesindeki savaş gerçeğe o kadar yakındı ki..

Hayatımda bu kadar iyi grafikli oyun görmedim(oyunları oynamasam da takip ederdim) inanılmaz ya

Artık sabah akşam bf1 oynarım eski günlerin özlemini gidereceğim

3 gün once bakicaktin proda o zaman hayran kalirdin ne yaptılar bilmiyorum ama suan ps4 den farki yok

3 gün önceki bf1 ile şuanki bf1 arasında uçurum oluştu Pro da. Resmen kısıtlamalar yaptılar grafiklerde. Lanet ediyorum oyundan soğudum acayip şekilde. 2 gündür açmıyorum Mwr ve Titanfall 2 oynuyorum.

Hocam, zaten BF1 in kendi official forumu da yıkılıyor şu anda, her 3-4 konudan biri bu patch sonrası yaşanan fark ile ilgili. Neogafda da bir çok konu açıldı.

Ama bu durum sadece PS4 PRO için geçerli değilmiş; PS4, XBONE ve PC de de aynı şekilde bulanık gerefikler ve düşük fps sorunları oluşmuş.

Official forumda bir arkadaş twitter üzerinden DICE ın developerlarından birine ulaşmış, konuyu bildiklerini ve ilgilendiklerini söylemiş.

İnşallah düzeltirler, yoksa hadi biz yapmayız da avrupalı oyunu boykot eder burnundan getirir DICE ın. Şimdiden birçok oyuncu DICE ın bu hareketinden sonra COD veya Titanfall 2 ye yöneldiğini yazmış forumlara...

• Updateden sonra sapitti oyun maç bittikten sonra quit diyorum menude loading kaliyor öylece.

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Updateden sonra sapitti oyun maç bittikten sonra quit diyorum menude loading kaliyor öylece.

buna da şükür updateden önce oyun bitiminde menüye dönemiyorduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

quote:

Updateden sonra sapitti oyun maç bittikten sonra quit diyorum menude loading kaliyor öylece.

Dönuyordum ben quit diyip maç bitiminde.

• quote:

quote:

quote:

onun dönememesinin sebebi battlepack varmı yokmu onu beklerken üçgen (quit) kalkıyor ondandır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuffyBey -- 17 Kasım 2016; 16:34:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Luffy1907

quote:

quote:

quote:

onun dönememesinin sebebi battlepack varmı yokmu onu beklerken üçgen (quit) kalkıyor ondandır

Ucgene basiyorum cikilsin mi diye soruyor evet diyorum cikiyor duz ekran kaliyor öyle sag ustte loading donup duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Far Beyond Driven

Evet kesinlikle bf için konuşuyorum en az 50 ye alış çok faydasını görürsün alışana kadar zor olur ama %50 ye alışırsan sağdan soldan aniden çıkanlara karşı şansın daha da çok artar

Öyle yaptım ani yana dönebiliyorum ama şimdi de hemen karşımdaki adama nişan almaya çalışırken 3 4 metre yanına nişan alıyorum

Neyse alışmaya çalışırım yüksek daha iyi olur bence de

• bende yapmıșımda istesen yapılmaz gibi sanki conqueste

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurusasan -- 17 Kasım 2016; 17:09:47 >
  • 
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.