Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (318. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.046
Cevap
114
Favori
539.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir dahaki güncellemede ne olacak bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali1903kemal

quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Orijinalden alıntı: etihadb

Call of duty: Infi Warfare + COD 4 Modern Warfare ile 1-2 haftaligina degis-tokus yapmak isteyen var mi ?

Adam öptü...

Korkuyorum bizi de öpecek diye.

Bende almayi dusunuyorum
    ama korkuyorum bu arkadastan bi ara banada takti
    :D

Valla sana kimsenin ifşa yapmasına gerek yok dostum oyunun mw çıkana kadar burda etmedğin laf kalmadı her sayfada msjın var mw aşığısın sen ama şuan yazdığın msj ile kendini ifşa ettin zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Far Beyond Driven

gamepad hassasiyeti için önce deadzone u gidermeleri lazım birde aim acceleration ayarı gelmesi lazım.

2 gün evvel aldım ps4 'ü çok deneyim yapacak vaktim yoktu hafta sonu bf3 online 'da kasacağım biraz hafta sonu ilerleme durumumu yazarım. Aslında bu konuyla ilgili bir videoda çekesim var ama bakalım. Herkes oyun inceleme ps4 inceleme videosu çekiyor ama kontrollerden bahseden bir kanal yok dolayısıyla bende sadece bu konularla ilgilenen combo videoları çekmek istiyorum. Bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali1903kemal

quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

quote:

quote:

Call of duty: Infi Warfare + COD 4 Modern Warfare ile 1-2 haftaligina degis-tokus yapmak isteyen var mi ?

Adam öptü...

Korkuyorum bizi de öpecek diye.

Bende almayi dusunuyorum
    ama korkuyorum bu arkadastan bi ara banada takti
    :D

Yine BF ye kaldiniz demek

• Evet kesinlikle bf için konuşuyorum en az 50 ye alış çok faydasını görürsün alışana kadar zor olur ama %50 ye alışırsan sağdan soldan aniden çıkanlara karşı şansın daha da çok artar

• quote:

quote:

Senin en güzel yerin
    İfşa eden ellerin

Akşam gel squad boostum var sana saklıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: matador_mirkhan

Beyler oyun bittikten sonranoptions tuşu ile çıkınca feci şekilde bi bekleme süresi oluyor. Sağ üstte dönen yuvarlak işareti ile beklyiyorum ve ne zaman gelir hiçbir fikrim yok. Sizdede bu durum var mı? Her maç bitiminde oluyor bu. Sanırım güncelleme sonrası oldu bu. Sizdede var mı bu sıkıntı? 5 dk oldu

Aynısı oldu kapatmak zorunda kaldım oyunu. Ne acayip. Doğru düzgün bunu test etmemişlerli bi dünya bug fix ederken

• quote:

quote:

• Ben de almayı düşünmeyenlerdendim, gittim aldım şu an da mw:rm yüzünden oynamayanlardanım. Bu sayılıyor mu? :)

Bu gibi oyunlar squad işi, devamlı oynayan grubun varsa başkasının rezil dediği oyunu 1 sene neredeyse her akşam oynarsın, bknz. bops3. O yüzden hem rezil dememek lazım, olur da arkadaş grubun orada toplanır, hem de bu oyun bir acayip dememeli. Yalnız kalırsan en acayip oyunu satarsın 1 hafta sonunda. :) Bu kadar sene sonra diyebileceğim tek şey, multi oynuyorsan vakit geçireceğin oyun arkadaşlarının oynadığı oyundur.
  • quote:

quote:

hahaha iyi yakalamışssın

• quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

Ayni sorun bende var. Cik diyorum sag ustteki yukleniyor simgesi donup donuyor, daha sonra ekran karariyor. Mecburen oyunu kapatip tekrar aciyorum. Klasik DICE, bir sorunu cozerken 10 sorun cikarir.

aynı sorun ve ping seviyesi düştü 50 mermiyle anca ölüyor adam güncellemeden önce 4 yeşil çi,zgi alıyordum şimdi 3 çizgiye düştü karşıya bağlanma çok zorlaştı
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    ben hiçbir zaman 5 çizgiye ulaşamadım nasıl ulaşıyorsunuz internet fibermi ? bende 4 çizgiydi güncellemeden sonra 3 e düştü
  • quote:

Orijinalden alıntı: matador_mirkhan

Beyler oyun bittikten sonranoptions tuşu ile çıkınca feci şekilde bi bekleme süresi oluyor. Sağ üstte dönen yuvarlak işareti ile beklyiyorum ve ne zaman gelir hiçbir fikrim yok. Sizdede bu durum var mı? Her maç bitiminde oluyor bu. Sanırım güncelleme sonrası oldu bu. Sizdede var mı bu sıkıntı? 5 dk oldu

bana da dün aynısı oldu sanırım. ayrıca makinenin fanları da deli gibi çalıştı o ekranda... bildiğin kilitledi konsolu, uygulamayı kapattım ben de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan-

quote:

Orijinalden alıntı: TChalla

Sonunda bugün bf1'i proda denedim,en son oynadığım oyun ps3 te bf3 tü o da favorimdi.

O kadar hayran kaldım ki anlatamam hele ilk giriş sahnesindeki savaş gerçeğe o kadar yakındı ki..

Hayatımda bu kadar iyi grafikli oyun görmedim(oyunları oynamasam da takip ederdim) inanılmaz ya

Artık sabah akşam bf1 oynarım eski günlerin özlemini gidereceğim

3 gün once bakicaktin proda o zaman hayran kalirdin ne yaptılar bilmiyorum ama suan ps4 den farki yok

evet downgrade yemiş sanırım. bana hem fps azalmış, hem de aa kalitesi düşmüş gibi geldi.

çok adiler, arada çok fark olmasın diye bilerek yaptılar bence.

• MacGyver. kullanıcısına yanıt
    Bunu başta yapması gerekirdi ama

• Prodaki ilk gunlerdeki grafigi fps yi vs gordukten sonranoyin cok kotu gelmeye basladi?peki sormazlarmi o zaman durek deseydin sadece farki vr de izin vericez diye bizde almazdik

• quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

Prodaki ilk gunlerdeki grafigi fps yi vs gordukten sonranoyin cok kotu gelmeye basladi?peki sormazlarmi o zaman durek deseydin sadece farki vr de izin vericez diye bizde almazdik

Zamanla fark olucaktır btf farkı keşki görmeseydim. Şaşırtıcı fark olmuştu neyse bakalım zaman ne göstericek.
  • quote:

quote:

• arkadaşlar biri bu ihtiyara highest kill streak ve highest nemesis streak kaç kişi vurunca oluyor söyleyebilirmi

• ali1903kemal kullanıcısına yanıt
    Sen alırsan kabusun olurum Ali Kemal
  • 
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.