Şimdi Ara

Battlefield 1 oyundan atma sorunu? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
4.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Başlata güncelleştirmeleri denetle yaz çıkan ekranda güncelleme geçmişi var oraya tıkla kaldırmak istediğini seç hatta hepsini sil ben öyle yaptım sorunsuz oynuyorum
  • Peki onu nasil iptal edecegiz bios ekraninda bulamadim oyun modu ile ilgili bir sey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kac saattir oynuyorsun.

• dediğin gibi yaptım ama sadece en son güncelleştirmeyi sildim işe yaradı saol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre Sakınmaz

dediğin gibi yaptım ama sadece en son güncelleştirmeyi sildim işe yaradı saol.
    Sen de sağol :)

• Aynı sorun bende oluyor 3-4 gündür windowstan mı kaynaklanıyor?

• shipidik kullanıcısına yanıt
    evet
  • Merhabalar,

Güncelleştirmeler (Güncelleştirmeleri Denetle) --> Güncelleştirme Geçmişini Görüntüle --> Güncelleştirmeleri Kaldır --> KB4284835 --> Kaldır!

Bu güncelleştirme numarası kurulu olduğunda atıyor. Kaldırdığımda ise atmıyor. Üç kez denendi.
    Her sistem için aynı diyemem ama bende bu şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soqo

Merhabalar,

Güncelleştirmeler (Güncelleştirmeleri Denetle) --> Güncelleştirme Geçmişini Görüntüle --> Güncelleştirmeleri Kaldır --> KB4284835 --> Kaldır!

Bu güncelleştirme numarası kurulu olduğunda atıyor. Kaldırdığımda ise atmıyor. Üç kez denendi.
    Her sistem için aynı diyemem ama bende bu şekilde.
    Fakat şu da var 0 daan kurulu eski Windows 10 sürümlerinde güncelleme yapmasam bile atıyor. İlginç . 1803 sürümünde çok fazla düşüş oluyor en azından bf1 multide öyle. 1511 e geri döndüm yine aynı sorun var

• Evet bende de aynı sorun vardı. 1803 sürüm yükledim ve sonra KB4284835 kaldırdım. Bu şekilde oyundan atma sorunum kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soqo -- 19 Haziran 2018; 15:50:36 >
  • Nvidia 417.71'e güncelledikten sonra olmaya başladı. Battlefiel V'de aynı şekilde. Driver mı sorunlu nedir
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.