Şimdi Ara

Battlefield 1 aim

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
6
Cevap
0
Favori
331
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    346 Mesaj
    Bf 1de hiç sim alamıyorum ama csgo da hareketliyken Awp adam vurabiliyoirdum şimdi aim alamıyorum çok sikincada silahın nişangahi full duman oluyor zaten 1 hafta oldu başlayalı ne yapayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Binbaşı
    1021 Mesaj
    Ayarları low'a çekip olabildiğince az effect görmelisin. Sadece uzak nesne kalitesi ultra'da kalsın. Ayrıca "Q" tuşuna basıp adamı spotlamasın. Spotladığın zaman adamın üzerinde bir işaret çıkıyor ona göre aim alabilirsin. Yoksa o silahtan çıkan duman cidden sinir bozucudur.

Ayarları indireceğim çok efekt var yavaştan oyuna alışıyorum haritada adam nerden çıkar arkalar Vs squadla hareket etmekte önemliymiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Greqorian kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ayrıca zaten silahların isabetide yok.

BF3 ve BF4 de aim hack gibi olan ben, BF1 de bilgisayarı ilk defa gören masum köylüye dönüyorum
    |
    |
    tavsiyem öncelikle silahların trench varyasyonları ile başlamanız çünkü hip fire da iyi oldukları için zahmetsiz ve hızlı bi şekilde attığın mermilerin çoğu(!) nişan aldığın yöne gidiyor ona alıştıktan sonra nişangah ile atışlara başlaman gerekir çünkü nişangahla atışta(silahların storm varyasyonu ile en etkili) önemli olaan hip fire durumda çoktan nişan almış olmak ve nişanı ateş etmeden önce alıp sonra ateş etmek gerekiyor. bu söylediklerim optik olanlarda da geçerli ancak optik ve dürbünlü olanları kullanıyosan geri nişangaha dönmek zor olabilir.
    |
    |

Sana uygun silahları deneyerek bul, mesela onca sniper var ben russian modeli bana daha uygun
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
192.168.1.1
Media Sözlük
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.