Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (949. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 947948949950951
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Afterburner tarzı bir programla kendim test etmedim, cpu problemi genel olarak yakınılan bir sorun olduğu için yazdım sadece

Ayrıca o fps uyarı işareti çıktığında da herhangi bir fps düşmesi hissetmiyorum.Sadece uyarı verip durması hoş değil.
  • Gray Code kullanıcısına yanıt
    Ben de ondan şaşırdım. Çünkü %100 veya bu değere yakın cpu kullanım sorununu çözdüler büyük oranda. FPS uyarı işareti bir çoğumuzda çıkıyor, o da oyunla alakalı bence çünkü dediğin gibi fps'lerde bir sorun olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elky

Sisteminizin özellikleri nedir?
    RAM Kaç GB 8? 16? 32?
    CPU nedir?

FPS sorunu işlemci yada RAM ile de alakalı olabilir.

Benim işlemci zaten düşük bu sistem için core 2 quad processor Q8400 ram 8gb bf4 de iyi de bf1 için yetersiz oc yaptım 2.66 olan ghz 2.74 getirdim daha üstüne izin vermiyor işlemci

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portraitclub -- 4 Aralık 2016; 22:33:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]
    oynarız :D
  • Beyler hem masaüstüme hem laptop a format attım iki bilgisayarımda da fps droplar geçti ne saçmalıktır anlamadım.. Denemediğim yol kalmamıştı aynı sorundan müzdarip olanların bilgisine..
  • Sisteme 1060 SC ekledim ve bugün 2 haritada oynadım. (Fao Kalesi ve Q. Kayalığı)

1. FPS oalrak 960 ın tam olarak 2 katına ulaştım.
    2. 960 da işlemci %60 - %70 arası çalışıyordu 1060 ile kimi zaman %100 ü görüyor fakat bunun fps ye hiç bir etkisi olmadı.
    3. 960 ile 55-65 arası aldığım FPS şuan 85-125 arası.
  • gokselc12 kullanıcısına yanıt
    Sistem olarak ne kullanıyorsun.

Win7 de GTX960 kullanırken aynı sorun vardı bende de, Win10 a geçip sanal belleği devre dışı bırakınca sorun çözüldü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfun34_4

quote:

Orijinalden alıntı: OyuNKoliX

quote:

Orijinalden alıntı: ironmaster17

quote:

Orijinalden alıntı: batucan57

quote:

Orijinalden alıntı: alpert86

bende aynı fikirdeyim, bf4 kadar uzun oynatacağını düşünmüyorum, umarım star wars gibi olmaz bu oyunda.

Yani ne bileyim canım sıkılıyordu c4 ile helikopteri düşürüyordum burda hiç bişey yok haritalar bile az tren geliyor binmek yok gemi geliyor aynı şekilde standart sürümü tamamen boş yani

aynen bf1 benide sarmadı
    dlc almaya gerek yok

Aynen öyle. Ben de BF4'den BF1'e geçtim fakat bir yerden sonra sıkıyor, oyundan çıkmak istiyorum. BF3 veya BF4'de böyle bir şey olmuyordu. Biraz sınırlanmış oyunun aksiyon tarafı, çok fazla ekstrem şeyler yapamıyorsun. Bunda oyunun 1.Dünya Savaşı'nı ve o zamanın koşullarını içermesinin etkisi olduğunu düşünüyorum. Dün BF4'e girdim 1. olup çıktım. Ayrıca haritalar sıkıcı değil BF1'dekiler kadar.

titanfall 2 aldım çok daha zevkli bir oyun anlamıyorum niye satışları kötü gidiyor bf1 rezalet bir oyun hepimiz aliyoruz bunlar isim satıyor oyuın değil bf1 hiç zevkli bir oyun değil savaşın ortasında adam öksürmeye başlıyor bana ne 1.dünya savaşında gaz kullanıldıysa tam rakibi ateş edecem başlıyor öksürükk öksürük hastaysan git dıoktora savaşta ne işin var hadi maske takalım bu seferde nişan alınmıyor maskeli veya maskesiz her şekilde gidiyorsun.Oyun çıkalı kaç ay oldu hala eğer yaralandıysan sağlıkcı seni iylşetirise silahlar çalışmıyor hala bir düzeltme yok

Buyur seni bu konuya alalımhttps://forum.donanimhaber.com/call-of-duty-infinite-warfare-cikti-ana-konu--114872550#114872550

• Gray Code kullanıcısına yanıt
    Ortalama ultrada minimum 95 max 115fps almama ragmen o sari fps uyarisi bende cogu zaman cikiyor neden cikiyor onuda anlamiyorum hic fps drop veya kasma yasamiyorum ilginc ayrica islemci kullanimida %90 da oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezicioyuncu -- 5 Aralık 2016; 0:00:23 >
  • cod infinite warfare bu oyunu da mutlaka al tam senlik. Şöyle meydan bir temizlensin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m2DeX_Tr -- 5 Aralık 2016; 0:9:20 >
  • Oyunla ilgili araç olsun silah olsun bunları iyi kullananların dile getirmesi güzel ama sadece sözde kalması fazla bir etki oluşturmuyor,eğer herhangi bir silahta-sınıfta yada araçta iyi olduğunu düşünen bunu sözle değil güzel bir montaj hazırlayarak kısa bir video halinde sunsa daha etkili olacağını düşünüyorum.Kendimde light tankı iyi kullanıyorum ama gelipte bunu yazma gereği hiç duymadım çünkü eğer iyi kullanıyorsam bunu kendim değil diğer oyuncuların söylemesini beklerim çünkü diğer türlü kendi kendimi övme durumu oluştuğundan bana göre yersiz bir söylem olur.Herhangi bir ekipmanla iyi oynadığını düşünen bence bu iyi anları kaydedip paylaşmalı böylece diğer oyuncularda bunlardan yararlanıp oyunlarını geliştirme fırsatı bulacaklardır.

• BF1 sizin gibiler tarafından savunulacak hale düştüyse zaten bitmiş demektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

Bf1 de taarruz uçağı ile oynamak çok zevkli oyuna direk 5-0 10-0 kill ile basliyorum hatta dünkü bir turda bütün tur süresinde sadece taarruz uçağı ile 20-1 falan yapmıştım en sonunda birisi aa gun ile düşürmeyi akıl edebildi. Tur sonunda en iyi pilot skorunu elde ettim

Bende topçu tankı rekorumu kırdım
    Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Terminator T-800

Oyunla ilgili araç olsun silah olsun bunları iyi kullananların dile getirmesi güzel ama sadece sözde kalması fazla bir etki oluşturmuyor,eğer herhangi bir silahta-sınıfta yada araçta iyi olduğunu düşünen bunu sözle değil güzel bir montaj hazırlayarak kısa bir video halinde sunsa daha etkili olacağını düşünüyorum.Kendimde light tankı iyi kullanıyorum ama gelipte bunu yazma gereği hiç duymadım çünkü eğer iyi kullanıyorsam bunu kendim değil diğer oyuncuların söylemesini beklerim çünkü diğer türlü kendi kendimi övme durumu oluştuğundan bana göre yersiz bir söylem olur.Herhangi bir ekipmanla iyi oynadığını düşünen bence bu iyi anları kaydedip paylaşmalı böylece diğer oyuncularda bunlardan yararlanıp oyunlarını geliştirme fırsatı bulacaklardır.

Youtubede dolu pro oyuncu var hocam ordan izleyebilirler ama ingilizce lazım biraz.

• Sniper akar.
    Foa Kalesi haritasında genellikle supporter ve havancı olarak takılıyorum.

• AnNka-tr kullanıcısına yanıt
    Youtube daki tanınmış oyuncuların şartları bizde olsa(ping,internet koşulları ve çevre bileşenleri vs.) zaten onlara gerek kalmadan bizlerdende izleyebilirler ayrıca bizim oyuncularında gerek youtube'da gereksede twitch gibi platformlarda onlardan geri kalmayan performansları var.Burada bahsetmek istediğim youtube videoları değil kendi oyunumuz, başkalarının oynadığını videoları elbette izleyebilirler fakat oyunda yer alan ekipman yada araçları iyi kullandığını düşünen birisi bunu forum ortamında dile getiriyorsa neden videolu olarak paylaşmasın değil mi güzel bir montaj yapıp paylaşırsa belkide pro diye belirttiğiniz youtuberlar gibi ilerleyebilir.Bu tanınmış battlefield yayıncıları böyle montajlarla bu işe başlamadılar mı hepside bir video ile tanındılar yeni birisi üstelik bizlerden biri neden çıkmasın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 5 Aralık 2016; 3:50:18 >

• arkadaşlar bu videoda kendinizi bulacaksınız

https://www.youtube.com/watch?v=W1YDaSw8gDM
  • single_factor kullanıcısına yanıt
    çok sağolun dediğiniz yöntemi denedim çıkıyor, aynı sorunu yaşayan arkadaşlar varsa çözüm bu şekilde güncelleme gelene kadar.
  • KenanK89 kullanıcısına yanıt
    işlemci ve ram ne kullanıyorsun hocam? ben de evga 1060 var. 60 üstüne çıkmıyor. çoğu zaman fps düşüşü yaşıyorum.
  • cod ile titanfall aynı tutamazsın cod ne varki etrafda deli gibi koş önüne çıkanları indir.Titan'lar, yapayzeka askerler robotlar ,insan pilotlar bunların hepsi ile uğraşmak zorundasın.
  • 
Sayfa: önceki 947948949950951
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.