Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (950. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
711.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 948949950951952
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cod ile titanfall aynı tutamazsın cod ne varki etrafda deli gibi koş önüne çıkanları indir.Titan'lar, yapayzeka askerler robotlar ,insan pilotlar bunların hepsi ile uğraşmak zorundasın.
  • crazyofc1 kullanıcısına yanıt
    İ5 4570 ile DDR3 hyperx 16gb ram var. 4x4 dual olarak takılı. Şuan performanstan çok memnunum şahsen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironmaster17

quote:

Orijinalden alıntı: darthskywalker

130tl ye origin key satiyorum arkadaslar. Ttnet playstore iki kere cekim yapti ve iade almiyor. Isteyen om den yazsin

iki kere çekim yaptı derken nasıl oldu bu iş

ürün anahtarı ise iade olmaz. ürün anahtarı kullanıldı göründüğü an PS tarafı iade yapmıyor. başıma geldi ordan biliyorum :)
  • bu arada...

stram yapan bir kaç kişiden gördüm. öneriler verdiler..

cpu için uyuyan hücreleri uyandıran bir program...

fare için düzeltme (fix) uygulaması vb.

faydası olur mu cidden ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terminator T-800

Youtube daki tanınmış oyuncuların şartları bizde olsa(ping,internet koşulları ve çevre bileşenleri vs.) zaten onlara gerek kalmadan bizlerdende izleyebilirler ayrıca bizim oyuncularında gerek youtube'da gereksede twitch gibi platformlarda onlardan geri kalmayan performansları var.Burada bahsetmek istediğim youtube videoları değil kendi oyunumuz, başkalarının oynadığını videoları elbette izleyebilirler fakat oyunda yer alan ekipman yada araçları iyi kullandığını düşünen birisi bunu forum ortamında dile getiriyorsa neden videolu olarak paylaşmasın değil mi güzel bir montaj yapıp paylaşırsa belkide pro diye belirttiğiniz youtuberlar gibi ilerleyebilir.Bu tanınmış battlefield yayıncıları böyle montajlarla bu işe başlamadılar mı hepside bir video ile tanındılar yeni birisi üstelik bizlerden biri neden çıkmasın :)

Evet haklısın

• Arkadaşlar oyun videosu montajlayabilecegim kolay kullanımlı program öneriniz var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: bumbada

arkadaşlar bu videoda kendinizi bulacaksınız

https://www.youtube.com/watch?v=W1YDaSw8gDM

o operasyon moduna girerken son kutucuk dolmaması sinir ediyor beni sonrada bağlantı hatası verip geri atıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: boras06

Şu kıyaslamada 1050ti daha önde görünüyor r9 380 e göre. 650 vermişken 750 ye 1050ti almak daha mantıklı olmaz mi?

1080p de oynuyorum.4 gblı kartlara 2. elde 550 600 tl den fiyat çekiyorlar.Güncel olması sebebiyle 1050ti alsam pişman eder mi.Dolar alım gücümüzü mahvetti resmen.

Bende 380 var bf1 ultra ayarlarda 40fps-45 fps ortalama ile oynuyorum. Kapalı alanlarda 45-50 arası gidip geliyor.

En civcivli yerlerde 37lere geliyor ama oynarken hiçbir sıkıntı yavaşlama vs yaratmıyor. birde 1050 ile oynayan biri ile konuş o dahada yüksek derse onu al burda kagıt üstünde o bundan iyi şu sundan iyi hikaye işlere girme. Sen alıp kullanan ile konuş

• AnNka-tr kullanıcısına yanıt
    video abarti olmus biraz :)
  • mediatic_ kullanıcısına yanıt
    Memnuniyetle :)

• sizcede oyunda gerçeğine iyi benzetmemişler mi?

• Arkadaşlar

İ7 4700HQ
    GTX 850M 4 GB DDR3
    16 GB Ram

b-Bu özellikli laptop Kaldırırmı acaba.Can you run it ten baktım ekran kartı düşük kalıyor diyor ama detaylı anlayan arkadaşlar veya aynı ekran kartını kullananlar fikir verebilirmi :) ?

Kesinlikle 1920*1080 oynamak isterim ayarlar en düşük olsada olur.Kaç fps alırım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burc_oker

video abarti olmus biraz :)

Tek bana uyan yeri operasyon moduna girecekken son kutucuk dolmaması ve hata verip geriye atması :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

Bf1 de taarruz uçağı ile oynamak çok zevkli oyuna direk 5-0 10-0 kill ile basliyorum hatta dünkü bir turda bütün tur süresinde sadece taarruz uçağı ile 20-1 falan yapmıştım en sonunda birisi aa gun ile düşürmeyi akıl edebildi. Tur sonunda en iyi pilot skorunu elde ettim

dostum ben o uçağı aldıgım zaman c ye basınca görünüm değişmiyor diğer türlü de imkansız oynayamıyorum. nasıl yapabilirim onu ?
  • kamil611 K kullanıcısına yanıt
    ilk önce 2 tuşu ile bomba kısmına geç, sonra c tuşuna bas

• Martini Henry aşkı başkadır :)
  • Resimler ve dökümanter filmlerden esinlenerek yapılıyor zaten DICE bu konuda tartışmasız en iyisi, sadece tren tank uçak vs değil askerlerin giysi ve modellemeleri de birebir aynı, umarım ikinci dünya savaşını da yaparlar BF1'e göre daha güzel olacaktır.
  • Arkadaşlar, amazon.de 'den ps4 için Battlefield 1 aldım, kutuda dil seceniği olarak sadece almanca yazıyor ama, ingilizce dil secenegi de var mıdır, var mı başka alan arkadaş?
  • Origin da points ne işe yarıyor

• Beyler yeni güncelleme ve harita ne zaman gelecek tarihi belli mi?
  • 
Sayfa: önceki 948949950951952
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.