Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
28.616
Cevap
185
Favori
635.590
Tıklama
Giriş
    2274 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ÇağlarDrms

Teşekkürler bu dediğinizi yapıyorum belki daha hızlı bi yol vardır diye dedim artık böyle devam edicez saolun :)

İyi oyuncuysan operasyon modu en iyi explik yer 3 haritayıda sırayla oyna operasyon bitene kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    İşlemci:AMD FX X6 6300 Soket AM3 4.4ghz (O.C) 14MB Önbellek 95W 32nm İşlemci,Ekran kartı:MSİ GTX 1050 Tİ 4GT OC 4GB DX 12 , Anakart:GIGABYTE 970A-DS3P AMD 970/SB950 AM3 DDR3 2000MHz (O.C.),Ram:GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram,Kasa:XIGMATEK ASGARD 382 600W MidT ATX SİYAH,İşletim:Windows 10 ,Mause:Razer deathadder elite.Mausepad:Qck+
  • Yarbay
    3682 Mesaj

gtx 1050ti
    |
    |
    boras06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

r9 280+fx6300 ile oynuyodum medde 50 60 fpsde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertovski1907 -- 3 Aralık 2016; 1:19:16 >
    |
    |
    boras06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaslar musadenızle bı sorum olcamk bf1 standart edıtıon la premıum pass arasındakı fark tam olarak nedır osmanlı her pakette mevcutmu vede sadece premuım pass alıp standart edıtıon almadan oyna gırebılıorz dımı yanı premuım pass da oyunun kendısı dahıl mı yanıtlarsanz ona gore alıcam sımdıden tesekkurler

Orijinalden alıntı: ustad53

Arkadaslar musadenızle bı sorum olcamk bf1 standart edıtıon la premıum pass arasındakı fark tam olarak nedır osmanlı her pakette mevcutmu vede sadece premuım pass alıp standart edıtıon almadan oyna gırebılıorz dımı yanı premuım pass da oyunun kendısı dahıl mı yanıtlarsanz ona gore alıcam sımdıden tesekkurler

Premium pass'de ana oyun yok.Ana oyunu ayrıca alacaksın. Tek başına premium pass işine yaramaz. Ana oyunu alman lazım.Osmanlı Ana oyunda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mss1905 -- 3 Aralık 2016; 11:30:5 >
    |
    |
    AMD Phenom II 1090T 3.2 Ghz O.C(3.80GHZ) Kingston Hyperix 1600Mhz Ddr3 12 Gb ram,Kingston 240 gb SSD , SEAGATE BARRACUDA 3 TB ,Asus Gtx670 Direct Cu II 2 gb 256 bit ASUS MA489GTD PRO usb3 , CoolerMaster 750wat 80 Bronze Haf912,Logitech Z906,Logitech g700s
  • Yüzbaşı
    762 Mesaj
    quote:

İstersen daha detaylı bilgi vereyim . Standart editionda 9 tane harita var. Bunu üstüne premium pass alırsan. OYuna fransa ve rus ordusu ekleniyor.16 tane daha harita geliyor. 20 tane silah geliyor. DAha fazla vasıta geliyor. Serverlara öncelikli girme hakkı elde ediyorsun. Sırada öne alıyor.
    AMD Phenom II 1090T 3.2 Ghz O.C(3.80GHZ) Kingston Hyperix 1600Mhz Ddr3 12 Gb ram,Kingston 240 gb SSD , SEAGATE BARRACUDA 3 TB ,Asus Gtx670 Direct Cu II 2 gb 256 bit ASUS MA489GTD PRO usb3 , CoolerMaster 750wat 80 Bronze Haf912,Logitech Z906,Logitech g700s
  • Yarbay
    13770 Mesaj
    Rush için line of sight isminde custom mod çıkmış, oyunda sadece scout ve medic olabiliyorsunuz, ayrıca mermi hasarı iki kat arttırılmış.
    |
    |
    |
    |

BattleNet: iv4nsi#2694
    Steam: iv4nsi
    Uplay: iv4nsi

Çakalların Hükmü, Aslan Ayağa Kalkana Kadardır.
  • Yüzbaşı
    451 Mesaj

aynı hatta farklı işaretler bende de çıkıyor. o rehberin linkini atabilir misin dostum zahmet olmazsa
    |
    |
    X-FI kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    zargana38 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mss1905

quote:

İstersen daha detaylı bilgi vereyim . Standart editionda 9 tane harita var. Bunu üstüne premium pass alırsan. OYuna fransa ve rus ordusu ekleniyor.16 tane daha harita geliyor. 20 tane silah geliyor. DAha fazla vasıta geliyor. Serverlara öncelikli girme hakkı elde ediyorsun. Sırada öne alıyor.

Hocam yeterince aciklayici olmus zaten standart alicaz 4-5 kisi oyun yoksa pre nin bi anlami yok saolasin tekrardan

|
    |

• Yarbay
    12147 Mesaj
    Ben en son 85 leveldim 2.5 haftadir girmiyorum
    Bu hafta yamayi bekliyorum ve oyunun biraz daha stabil olmasini bekliyorum

Intel Core i7 6700T 3.4GHZ // MSI H110M PRO // MSI RX 470 GAMING X 8G // HI-LEVEL 8x2 GB 2133MHz DDR4 // WD 3.5 1TB // Aerocool V2X 500W ////SAMSUNG 750 EVO 250GB // HyperX Cloud II Origin İD: PatrenTR
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    318. sayfa ekran kartimi daha yeni aldim.

COK GUZEL LA BU OYUN

Oyunu internette bir cekilisten ciktigi hafta kazanmistim ekran kartim yok diye girmiyordum ve agzimin suyu akiyordu. Sonunda oynuyorum ne kadar guzel birsey yahu bu.

Newbie kardesinize yardim etmek isteyenler icin origin: MK_MarineBoy
    |
    |
    1021 Mesaj

Bu hafta gelir mi hocam yama. CPU kullanımı yüzünden oynamak istemiyorum.
    |
    |
    patren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: KötüKedii

quote:

Orijinalden alıntı: AeroDynamic34

quote:

Orijinalden alıntı: AeroDynamic34

Arkadaşlar merhaba daha önce baktım internette ancak bir yorum göremedim o yuzden yaziyorum sistemim
    İ5 3230M CPU @2.60 Ghz 8 RAM Ge force GT 740M lenovo z500 laptop
    Acaba ben bu sistemle low da multiplayer oynayabilir miyim ? Gunde zaten 1 2 saat oynayacağım.Yoksa hic bosuna para vermiyim zaten kaldirmaz mi yorumunuzu bekliyorum teşekkür ederim şimdiden.İyi günler

Bu konu hakkında bir fikri olan var mı acaba ?

oynarsın oynamasınada, çok kasar hiç zevk alamazsın. bence boşa para verme.

Hocam betada denemiştim 25 30 fps arası oynatmıştı ama güvenemiyorum işte.Birde belli bir sure sonra fps düşüşü olmuştu.Saniyorum ki işlemci cok ısındığı için ancak ben zaten günde 1 saat oynamayı planliyorum.Bu duruma rağmen cok mu kasar yanı ?

• Binbaşı
    1759 Mesaj
    130tl ye origin key satiyorum arkadaslar. Ttnet playstore iki kere cekim yapti ve iade almiyor. Isteyen om den yazsin

playstore'dan almayın diye teee BF4 zamanından söylemiştik, herkes bin pişmandı bende dahil

130TL'ye de zor satarsın.
    |
    |
    darthskywalker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Niye zor satayim ki? Fiyati piyasanin altinda. Playstore
    Pismanliktir ayrica...

|
    |
    X-FI kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
192.168.1.1
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.