Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (878. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 876877878879880
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • önceden 8gb ile iyi fps alanlar ( ya da az da olsa drop yaşayanlar) bu patch ile daha çok drop yaşayacaklar çünkü ram kullanımı 8 gb ı aşıyor artık tamamen. bunun için altın anahtar 8+8 = 16 gb dual ram yapmak arkadaşlar. bende öyle olduğundan patch ile fps'lerim daha iyi oldu ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Difiction

quote:

Orijinalden alıntı: AnNka-tr

quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

Dün ilk kez atak tarafta süveyş e kadar gelebildik takımca. Ama son 3 bayrağı kapamadık, kaybettik .

Atak tarafta oynamak ta zevkliymiş takım iyi olursa .

bende atağı sevmeye başladım savunmaya verse bile öbür tarafta yer varsa oraya geçiyorum.

patch performansınız nasıl? berbat durumda benimkisi amdnin son güncellemesini de yaptım ekran kartı için fpsm düştü

Hocam ben amd nin son driveri kurmadım şuan 16.2.10 mu neydi memnunum bu driverdan.Oyuna Yeni gelen güncellemeyi akşam kuracağım işteyim şimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• melkor23 kullanıcısına yanıt
    bende bu tarz bir sorun yok guncellemeden onceki gibi birsey farketmedim menude falan.
  • THEKNIGHT kullanıcısına yanıt
    Tamamda patch'dan önce 8gb ram BİLE fazlasıyla yetiyordu.Kullanım bende 6.5'i geçmiyordu 64 kişilik haritalarda bile.Nasıl bozdularsa 6.5'dan artık 8 BİLE yetmicek seviyeye geldi.Bunu yapan yarın çıkıp 16 yetmiyor 32 takın beyler der.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yazar11

Bunun özellikle yapıldığı söyleniyor. 1. Dünya Savaşı'nda böyle bir ışık içinde İngiliz askerleri yokolmuş sözde...

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=111597

Tepeye doğru yürüyen Norfolk alayı sabaha kaşı 04:00'de başlayan yürüyüşü ancak sabah 09:00'da tamamlayabilmişti.Tepeye vardıklarında onların üzerine doğru çok parlak,ışığı yansıtan dev bir sis bulutu geldi.Geride duran Yeni Zelandı askerler ve tepenin karşı yönünde kalan Türk mevzileri bu olayı şaşkınla izliyorlardı.Onlar bu bulutu bir yağmur yada hortum bulutu sanıyorlardı ancak güneşli ve açık bir havada alçaktan uçan bu parlak bulutu epey garipsemişlerdi..

Olay doğruda harita ve oyundaki bağlam ile ne alakası var? Şaka yapıyorsun herhalde?
    Şahsen bende hiç böyle bir şeyde olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Tamamda patch'dan önce 8gb ram BİLE fazlasıyla yetiyordu.Kullanım bende 6.5'i geçmiyordu 64 kişilik haritalarda bile.Nasıl bozdularsa 6.5'dan artık 8 BİLE yetmicek seviyeye geldi.Bunu yapan yarın çıkıp 16 yetmiyor 32 takın beyler der.

O ayri bi durum hocam. Yani patch tam tersi olmaliydi evet ama 8 gb yetmiyodu tam olarak ondan zaten 16 yaptim ben ve fpa drop sorunlrim tamamen bitti. Patch daha fazla artik istiyor ram su anki durum bu . Izahi bu yani
    allahtan ebnde 16 gb varda endişe etmiyorum
  • Fps rezil durumda ya drop yüzünden adam vuramıyorum
  • CPU desen %100 de hala
  • 1.6 gb güncelleme indirdik bir haltın değiştiği yok başlarım böyle işe oynayasım kalmadı valla
  • fps drop yaşıyorum

sistemim iyi olmasına rağmen bu patch yine dice klasiği olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: xako

fps drop yaşıyorum

8+8 = 16 gb dual ram olmadıktan sonra isterse 4x titan x sahibi ol bi işe yaramıyor bf1 de 8+8 16 gb dual ram şart hocam. özellikle patch den sonra. yani 9 gb sadece oyun kullanıyor zaten .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THEKNIGHT -- 15 Kasım 2016; 16:32:16 >
  • Beyler aşağıdaki videodaki şeyi yaptıktan sonra FPS drop gitti sabit 60fps alıyorum 8gb ram ile. Denemekte fayda var.

https://www.youtube.com/watch?v=3OEDqxyM5hE
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mortuuus

CPU desen %100 de hala

Sorma ya i7 6700k kullanıyorum %100 e çıkıyor bazen demek i3 felan kullansak hiç oynayamıyacaz
    bende 4+4+4+4 var bakalım ne olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: THEKNIGHT

quote:

Orijinalden alıntı: xako

fps drop yaşıyorum

8+8 = 16 gb dual ram olmadıktan sonra isterse 4x titan x sahibi ol bi işe yaramıyor bf1 de 8+8 16 gb dual ram şart hocam. özellikle patch den sonra. yani 9 gb sadece oyun kullanıyor zaten .

hocam sen bu konularda belliki bilgilisin ben sırf bu oyun için 1080 strix aldım ama gel görki işlemci i5-2500k 8gb ram var model olarakta ASUS P8H61-M LX anakartım var 3 aya kadar anakart işlemci falan dieğiştireceğim ama şimdilik bana şu ram lerde dual olayını açıklarmısın anakartıma uygunmudur teşekkür ederim
  • Yahu şu 8 gb rami olup da düzgün fps dropsuz oynayan yok mu,paramız yok illa 8 gb ram mi aldıracaklar şimdi, 16 gb ram ile fps drop yaşayan da duydum şaşırdım kaldım bu aralar para da yok boşuboşuna masraf yapmayalım kendimize.
  • lupin_ kullanıcısına yanıt
    Ciddi mi hocam ?
  • tavukum kullanıcısına yanıt
    2 3 üst yorumda varya adam youtube linkide atmış :D
  • kerrjo1 kullanıcısına yanıt
    şaka pampa zaten çok güçsüzmüş gibi bide baf mı istiyorsun ben gözcüyüm ben bile illallah ettim sizden :D
  • 
Sayfa: önceki 876877878879880
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.