Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (879. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
710.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 877878879880881
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    şaka pampa zaten çok güçsüzmüş gibi bide baf mı istiyorsun ben gözcüyüm ben bile illallah ettim sizden :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Waffenschutz

Beyler aşağıdaki videodaki şeyi yaptıktan sonra FPS drop gitti sabit 60fps alıyorum 8gb ram ile. Denemekte fayda var.

https://www.youtube.com/watch?v=3OEDqxyM5hE

Ben bunu çoktan izledim ve uyguladım ama fps drop devam ediyor yalnız şu en son amdradeon mu onu anlamadım siz yaptınız mı o kısmı UMD kısmında 1 yaptıktan sonra kaydetme gibi bir şey yok galiba programı kapatmadan alta atıp öyle mi kalacak?
  • güncellemenin ilk kazığı stabilitesinden çok memnun olduğum 373.6 sürücüsünü yükseltmemi istemesi oldu. şu an mecburen 375.86 yı indiriyor, bu sürücüyü kullanan var mı?(ekran kartı 1070)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AKA_33 -- 15 Kasım 2016; 16:47:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 gb yetiyor arkadaşlar fps droba sebep olan şey işlemcinin %100 kullanımı
  • oyun artık dx 12 de çalışmıyor
  • patren kullanıcısına yanıt
    Çalışmıyor derken sorunlu mu tamamen mi kaldırıldı dx12?
  • THEKNIGHT kullanıcısına yanıt
    16 gb dual kullanıyorum hocam

6600k 4.2 gtx 970 var velhasıl bi işlemci kullanımına bakayım
  • Güncellemeyi yükleyip kısa bir süre bakmak için oyuna girdim.İlk dikkatimi çeken battlepacklar revizyon 5 olmuş ve bir adet standart aldım içinden efsanevi(270 hurda) olarak "manga xp takviyesi" çıktı.Artık bonus olarak standart battlepacklerden sadece bu yeni takviye çıkıyor diğer puzzlelar standart battlepackten düşmeyip sadece gelişmiş ve üstün battlepacklerden düşebiliyor.Manga XP Takviyesi özellik olarak "aktif mangandaki herkese %100 deneyim takviyesi sağla.Takviye 1 saat sürer.Takviyeyi manga yönetimi ekranından etkinleştirebilirsin." şeklinde belirtilmiş yani battlefield 4 deki xp boost olayını manga bazında oyuna eklemişler.

Ayarlardan bazıları default haline getirilmiş(mini map boyutu vs. gibi) eski ayarlarınızı tekrardan yapmanız gerekiyor.Ayrıca oyun DX 12 de çalışıyor ve herhangi bir sorun şu an için mevcut değil.

Asker özelleştirmesini companion uygulaması üzerinden yapabiliyorduk şimdi doğrudan oyun içinde herhangi bir servera girmedende ana menüden yapabiliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 15 Kasım 2016; 17:5:10 >

• 375.86 kontrol ettim ama görünmüyor nvidia sitesinde 375.70 şuan en güncel sürücü sanırım. ayrıca bende şuan çok fazla fps drop yiyorum 1070 gtx de. 3 - 4 turdan sonra fps down direk:( ayrıca son 2 gündür oyunda gecikme problemi var. dürbün açarken sağa sola ani manevralarda ciddi zaman kaybı yaşıyorum.
  • tavukum kullanıcısına yanıt
    i7 işlemci 16 gb ram ve gtx 1070 le bende drop yiyorum sürekli oyunda hala problem var bence.
  • 375.76 var en son driver.
  • tavukum kullanıcısına yanıt
    Sondaki olayı AMD kullanmadığım için yapmadım,o AMD kullananlar için diye.
  • Selam arkadaşlar. Bugün gelen patch'te yer alan önemli gördüğüm yenilikleri ve değişiklikleri bu videoda derledim. İyi seyirler.

VİDEO:https://youtu.be/J7rzWG5IhvA
  • KenanK89 kullanıcısına yanıt
    Hocam az önce 375.86 WHQL sürümlü yeni bir sürücü yayınlandı ve içlerinde pek çok oyun yanısıra Battlefield 1 içinde geliştirmeler mevcut.Oyuna gelen güncellemenin ardından sürücü gelmeside gayet iyi oldu çünkü her ne kadar DX12 de oyun fazla bir sorun çıkarmasada özellikle battlefield 1 forumlarında bazı kullanıcıların güncelleme sonrası oyunda çökme rapor etmeleri üzerine yayınlandığını düşünüyorum.
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    dx 12 varda oyuna girmeden atıyor
  • Manga xp'yi nasıl yapacaz ya kaç kutu açtım çıkmıyor
  • Mortuuus kullanıcısına yanıt
    Standart Battlepack açarak veya satın alarak bu bonusun düşmesini beklemeniz gerekiyor diğerlerinde sadece puzzle bonusları düşebiliyor yani her daim düşmeyebiliyor rastgele gelme şansı var.Biraz önce bir tane satın alıp açtım ve ilk denememde xp takviyesi düşürdüm.1 saatlik süresi var.
  • oyunu dx 12 yapmayın açırmıyor
  • Beyler online oyunda güvercinli bir kısım var. Ama ben göremedim.. :D
  • 
Sayfa: önceki 877878879880881
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.